ЗПАД Булстрад /img/frontend/nomap.png"

ЗПАД Булстрад

Не си губете времето с техните обяви! След като на интервюто те питат ама " Вие досега на трърдо заплащане ли сте работели?" и гледат като паднали от Марс, ясна е работата! Всичките им обяви са за мобилни застрахователни консултанти, тоест хора да вървят с една чанта документи пеша по улиците и да агитират хората да сключват застраховки Живот, най много да отнесат боя някъде!

Не си губете времето да ходите за застрахователен агент, ще съжалявате. Договора граждански, заплата колкото си изкараш а обучение няма. Аз отидох по обява за втора работа и по едно време хоп трябва д аидваш от 9:00 до 15:30 ахаха а толко рано когато е пълно с задръствания "г-жа" Манева не обичала закъснявания Обучението се състои в това да се обадиш на всичките си познати и да говориш с тях "делово" и да ги зарибяваш да се застраховат. Кои би си направил застраховка поне моите познати не. А и д ави кажа аз имах застраховка на колата към тази компаня за счупен фар ме мотаха с месеци не им се връзваите

От известно време се каня да сменям фирмата в която работя.Знам ,че навсякъде е едно и също. Мога ли да заменя ЗД" Бул Инс" със ЗПАД Булстрад ?
Ако някой може да ме насочи  ще бъда много благодарна.

Ако не сте се "барнали" - т.е. изфладен, избръснат, лъснбат по последна мода няма смисъл да ходите. Аз бях на интервю - чаках около час да се освободи шефката им и после почна едно ту да разпитва ту да си говори по релефона - абсолютно неангажирана с интервюто. Накра ми каза "Виз аз как съм се барнала а ти идваш необръснат" - при положение че нях избягал от работа за отида на това интервю.
Е моето интервю завърши до там - аз го прекратих - щом по това съдеха какъв професионалист съм в областа си. "Казах им МЕ нлагодаря вече не искам да работя за вас!" и си тръгнах.
Ако искате и вас така да ви преценяват - по външността а не по ума - отидете - иначе може да загубите няколко часа и пак да се откажете

вчера писах - Хора не се застраховайте! - днес е изчезнало и никаде не пише, че го е премахнал администратора поради някаква причина.
днес Ви пиша отново - не се застраховайте!!!
имах нещастието да срещна застрахователи на Булстрад преди 2 години и наивността да си направя застраховка живот. две "дами", които многословно ми обясняваха за положителните страни на застраховката и това, че ако реша да я прекратя - ще мога да го направя след втората година - като ще си получа парите - но никаде не споменаха, че след втората година ще трябва да внеса и третата вноска на стойност 600лв + 1200лв за първите две години за да получа сумата от 700лв. Булстрад си прибира 1100лв за 2 години.
какво дружество всъщност е Булстрад??????

Здравейте. По-долу бе леко засегнат въпросът за позиция офис администратор ( ето и линк за тази позиция http://jobs.bg/f735242 ) . Аз искам да попитам граждански или трудов договор предлагат за тази позиция. Има ли бонус система ( аз предпочитам да няма), какво е заплащането. Ако може някой да каже и нещо за интервютата.

Благодаря крас, бях на второ интервю и само ще кажа на бъдещите кандидати да не си губят времето с тези интервюта. Освен това в други застрахователни компании можеш да работиш без точно определено работно време и да ти е като допълнителна работа. В Булстрад обаче си от 9ч до неопределен час и без твърда заплата и на всичкото отгоре с граждански договор, НЕ МЕРСИ.

до петя: Това финансов консултант позиция на граждански договор, възнаграждение обвързано с резултата / комисионни от премиите/. Чист застрахователен Агент !!!

Някои има ли информация за тази позиция- трудов или граждански договор, заплащането на заплата+% ли е и колко приблизително е стартовата заплата?

добро място