ЗПАД Булстрад /img/frontend/nomap.png"

ЗПАД Булстрад

Какво ви е мнението за позицията "Технически сътрудник" във въпросната фирма? Кандидатствам по стажантска програма.

Здравейте, искам да ви кажа че Булстрад е още в "Комунизма" тук са облагодетелстване само приближените на BIG BOSS, всички останали са просто едни работливи и безмъвлни мишки, незнам друго "Социално Дружество" което да няма увеличение на РЗ за 5-6 години работа и да прави разграничение на служителите от провинцията и от София. Най вероятно след 2-3 увеличения на Минималната работна заплата за страната голяма част от служителите ще се приравним с нея. Да не говорим, че има много некомпетентни служители сложени  на ключови места в дружеството.

За малко започнах работа като "финансов консултант", което се състои в това да звъниш на всичките си познати и да им презентираш застрахователните планове на Булстрад Живот. Нямам нищо против застраховката, но в това има известни проблеми. Първият е, че има натиск от страна на ръководството да правиш повече срещи и да подписваш, а все пак те карат да говориш с приятелите си. На мен не ми е удобно да притискам собствените си приятели, които и без това са отделили от личното си време, за да дойдат и чуят за какво става въпрос. Явно просто не съм за работа в такава фирма. Но има и друго нещо, което не ми хареса - за да подпишем граждански договор и да вземем лиженз, сиреч процент, трябва да имаме 2 застраховки за месеца. ОК, но аз можех да уредя една застраховка на стойност 20000 при 1000 първа вноска. И за това процент не взимам, докато не намеря друг човек. Ако намеря човек другия месец, се връщам в първи клас. Това за мен не е реално и се махнах в деня, в който го разбрах, макар че тогава ме изби на простотия отвсякъде. Аз отивам на работа и се очаква, че трябва да звъня по телефоните, а навън - буря. И директно казах на шефката, че никой нормален човек няма да дойде на това време, за да слуша презентации. А и реших, че за тази работа не си струва да загубя отношения с някои хора.
Друг "приятен" факт в тази работа е, че на теб ти се предлага телефон за обажданията. Да, обаче номерът излиза скрит и при това положение специално при мен 80% от хората, на които звъннах, не ми вдигнаха. Съответно им звънях от моя телефон на мои разноски. И да, нямам нищо против застраховката (стига резултатът да отговаря на дадените условия, което не знам със сигурност), но натискът пречи на работата и на репутацията, която имам сред познатите ми.

Уважаеми Дами и Господа бих искал да споделя как се проведе моето интервю за позицията Мениджър Търговки екип. Бях на Ибър 29 точно в уговорения срок, наложи се да изчакам около 30 минути, след което ме поканиха при УПРАВИТЕЛЯ, който водеше интервюто.
ВНИМАНИЕ ЗАБЕЛЕЖЕТЕ!
Аз бях спазил всички протоколи когато се явявам на интервю, тоест дрескода ми беше перфектен: Костюм, братовръзка идеален външен вид.
Влизайки в стаята пъвото което забелязах, че беше нехигеинична (мръсна), миришеше на цигари, интервюиращият Г-н не поздрави, не се ръкостиска и най вече Външния вид на човека бе като за БИТ ПАЗАР. До тук както и да е.
Аз поздравих пръв, изчаках дали ще последва ръкостискане, не се случи и след това последва кратка пауза.
Трябаше пръв да попитам за интервюто ще се провеждали или няма? Последва отговор: "Вие сте на интервю говорете!"
Аз накратко разказах за себе си и попитах как минава един нормален работен ден за Ръководител Селс ТИМ. Отрговорът беше: "Ама Вие не сте наясно за какво се явявате господине, защо не сте се поготвили както трябва? Защо не сте се научили какво праи един застрахователен Мениджър... Моля, какво казахте...не Ви разбрах?..."
"Господин Демирев, ако не сте на ясно за какво се явявате као имате желание пърео ще Ви обучим как се продават застраховки, а след това ще Ви оценим възможнистите ставате ли за Мениджър на екип или не. От другата седмица има БЕЗПЛАТЕН КУРС за застрахователи, ако искате се запишете." КРАЙ НА ЦИТАТА.
Дами и господа, достатъчно сте интелигентни да прецените изобщо да ли си заслужава да подавате документи за бъдещи обяви от тази фирма.
Голям недостататък е един мениджър на голяма фирма да не знае как се води интервю и то поне в минимален аспект. Не е нормално един ръководотел да е облечен с оскъдно и мръсно облекло и то да не е официален тоалет. Не е допустима, ако съм кандидатствал за определена позиция и да не мога д апопитам как протича един работен ден на Мениджър на селс тим. И немога да продължа това интервю, ако срещу мен не стои достоен за това място човек. Не искам да кажа колко съм добре запознат и какъв ми е опита, но е време такива хора да бъдат взети под внимание от собсвениците на тази компания и да отделят от времето си и да посетят този офис и да видят с очите си. Колко е квалифициран техния Местен Ръководотел и това как влияе на корпоративния имидж и на работната среда, както и на много други фактори.
Работил съм и за много лоши компании, но такава не бях срещнал на местно ниво Пловдив.
Поздрави,

Методи Демирев

НЕКОРАКТЕН РАБОТОДАТЕЛ.НЕ ГО ПРАПОРАЧВАМ.САМО ЕДНО ЩЕ ВИ КАЗА.КОГАТО РАБОТЕХ ТАМ ПРЕЗ 2004-2006 КАТО МЕНИДЗАР НА АГЕНЦИЯ ЗАПЛАТАТА МИ БЕШЕ 220ЛВ. ПРИ ПОЛОЗЕНИЕ ЧЕ МОЙ КОЛЕГА НА СЬЩАТА ПОЗИЦИЯ НО ПРИБЛИЗЕН НА СЕМ.ЯНЧЕВИ БЕШЕ 2000ЛВ. ДА НЕ ГОВОРИМ ЗА ЧИСТАЧКАТА В ЦЕНТРАЛАТА-700.РАБ.ВРЕМЕ-0-24Ч.УСПЕХ НА ВСИЧКИ

Здравейте! Бях поканен на интервю от Булстрад, по точно VIG за длъжността ,,Организатор офис -  оценител и завеждащ щети ''. Господина, който провеждаше интервюто беше много любезен, разесни ми всичко за длъжността, работно време, отговорности и задължения. Каза, че заплащането били твурдо, но не каза точна заплата, но попита каква заплата очаквам. Според мен това е некоректно, може да се прекараж, като кажеш по - малко от тази която предлагат, понеже била фиксирана и нямало да се повлияе на това, което ще кажа аз.
 Каза, че се сключват и застраховки. Вече не знам на кого да вярвам на никой, да не се окаже ,,Застрахователен агент''.
 Моля някой, ако знае какво е заплащането за тази длъжност и реално какво се работи да сподели.
 Какво е отношението към служителите? Какъв е колектива?

Здравейте, някой може ли да ми каже нещо повече за позицията Финансов Консултант за гр.София? Какъв е договора, заплащането и каква е работата?

Изключително некоректен работодател - абсолютен символ на комунистическо управление. Рамера на възнагражденията дори не смятам да го коментирам, защото той се определя според това доколко си споен с управляващата фамилия. Ако си поданал там случайно и бачкаш като луд и не се противопоставяш на волята на ръководството -  не те закачат. Но имаш ли неблагоразумието да изразиш кажеш нещо на въпреки, да си защитиш правата или да понавдигнеш глава - Е ТОГАВА ЯКА ТИ ДУША. А недай си Боже да решиш да напуснеш тази пародия - оо тогава това, че техен роб си позволява да се махне страшно ги засяга и то на лично ниво. Правят всичко въможно да прекъснат развитието на този чвовек, навсякъде където им стигат възможностите. Редовен номер са обаждания и даване на невярна информация за качествта на лицето на фирми от сектора (а и не само от сектора), в които лицето кандидатсва. Само не можем да разберем как досега не са се удавили във собствената си злоба и лицемерие!!!!!

много НЕКОРЕКТНА ФИРМАфирма имах застраховка на магазина си и циалата сграда работиа 2 години но незнам зщо плочките изскочиха отлепиха се и познаите ниама щета. Хубаво е да се взимат пари но после не се дават НЕ ЗАСТРАХОВАИТЕ  МНОГО НЕКОРЕКТНО ПОСТЪПВАТ

Искам да разбера вашето мнение от бившите служители на БУЛСТРАД каква е заплатата на тази позиция или дали си заслужава таза позиция.Мерси.