ЗПАД Булстрад /img/frontend/nomap.png"

ЗПАД Булстрад

Здравейте, за всички които кандидатстват на обявите за работа в гр. БУРГАС, искам да кажа, че шефът си сменя така наречения мендижър екип на има няма 5-6 месеца.Питат те дали имаш много познати, защото разчитат на тов да продаваш застраховки на близки, познати и приятели. В момента, в който изчерпите потенциалната си клиентела, ви бият шута и хоп нова обява за мениджър :)

Пичове от 3 години не работя никъде тъй като си докарвам по 1BTC на всеки шест месеца от този сайт https://freebitco.in/?r=15568018

Кандидатствах по обявата на тая ужким голяма фирма Виена Иншуранс, обява за "мениджър екип" във Варна. Отидох на интервю. Оказа се, че обявата им в Джобс-а не била точно за мениджър, а за обикновен чиляк-работяг на 9-10 ч. работен ден, агент застрахователен, заплата неясна, но в размера на 200-300 лв. (потвърдиха ми по телефона). Фирмата има невероятно мазна политика и са тръгнали на лов за риба (шарани). Разочарован съм чак толкова, че застраховката на колата при тия дори няма да си направя и на всичките ми роднини и авери разказах! Take a hike

Не се подвеждайте по обявите им за мениджър на екип!

Ще споделя моят опит с Булстрад Живот, офисът им във Варна, на Сан Стефано 15, генерален мениджър -Зорница Дражева.
Обявяват позиция за мениджър на екип, която всъщност се оказва, че е за агент, който впоследствие ставал кандидатза мениджър на офис, за поне 6 месеца и тогава, евентуално, меринджър на офис:)
Договорът е граждански, обаче е под условие, да издържиш тест върху обучението им и ВНИМАНИЕ! да им направиш две застраховки живот, тогава подписваш за агент:)
Тъй наречената твърда заплата , която уж обещават като минимум е 800 лева, само че в договорът цифрата е съвсем по малка и о зненада, отново под условие:)
Работата не е по различна от тази на телефонните измамници..не си губете времето с подобни лъжи, които ви пробутват, да им робувате за без пари

Като цяло доста добра компания за Българския стандарт. Точни и коректни при изплащане на възнагражденията.Мениджърския състав в България е на добро ниво с някои изключения. Труден бизнес за БГ. Работата категорично не става за постоянен доход. Колкото и да си добър, тези застраховки не са задължителни и хората ги избягват. Нямат и доверие, което си има своята логика.
Като огромен минус слагам несигурността във възнаграждения та. Почваш на една уговорка и при спад в продажбите, едностранно се променя договора. Компанията иска винаги да е на печалба.
Заслужава си да изкарате нещо допълнително но в никакъв случай не разчитатайте само на Булстрад, независимо какъв пост Ви предлагат.

Фирмата има доста положителни страни: добра локация на офисите на ЦУ, датата на превеждане на заплата е бетон, почти никой не остава извън работно време, работната атмосфера е доста приемлива, в сравнение с много фирми и др. Относно самата заплата - договаряйте се на самото интервю за такова ниво, което ви устройва. Много дирекции са и предполагам има големи разлики.

Здравейте! Нека ви разкажа прясната история за моята кандидатура за работа в Булстрад Живот - София.
Кандидатствах по тяхна обява за длъжността Мениджър на екип с нетна запата от 1000-1500 лева, написана в обявата им. Нямаше информация какъв договор предлагат. Бях поканена на интервю в офиса им в Лозенец. Когато пристигнах за интервюто, се наложи да изчакам 45 минути, докато се появи Антоанета Петрова. Задаваше ми нормалните въпроси относно автобиографията ми. Накрая ме попита за каква заплата искам да работя при тях. Отговорих ѝ, че искам да започна стартово с не по - малко от 1500 лева нетно месечно. Тя каза, че това е съвсем приемливо за София. Усмихна се в края на интервюто и каза, че ще ми се обадят за второ интервю, ако съм удобрена.
Звънна същата Антоанета Петрова след няколко дни и се уговорихме за ден и час за второто интервю. Отидох. Всичко протече около 2 часа. 1 час и 40 минути ме караше да играя роля на клиент, който трябва да накараш да си направи застраховка Живот при тях. Накрая ми обясни, че ВСЪЩНОСТ длъжността е Застрахователен агент и няяяяякой ден можеш да станеш Мениджър на екип, за което всъщност кандидатствах?!? Заплатата се оказа 200 лева месечно - ДА, 200 лева, от които сам трябва да си плащаш осигуровките. Нямаш и трудов договор, дори и граждански нямаш.
Онемях! Директно им заявих, че няма да работя за тях.
А милата Антоанета Петрова попита дали нямам познати или приятели, на които да предложа да работят за тях. Набута ми в ръцете 1000 нейни визитки да ги дам на всички, които познавам, за да си направят застраховки при тях, ако искат. Да се смееш ли, да плачеш ли...
Крайно некоректни! Пишат едни условия в обявите си, а насреща - нищо! Зарежи онези 50 лева, които дадох за път, за да отида на двете им интервюта ...

Бях на интервю за мениджър на екип. Пускат обява за мениджър и след това с маниер в стил "пазар за зеленчуци" се опитват да те убедят, че всъщност трябва да си агент, това ви го казвам като човек, с опит на ръководни позиции в много по-големи подобни компании, включително международни, където поне тези, които ме интервюираха, едва ли ще допуснат и за ентри левъл позиции. Това изкривяване на обявите за да привлекат по-интересни кадри ме подразни откровено, но накратко впечатленията ми:

Плюсовете
- предложиха субсидия за първоначален период, на граждански почти половината ще отива за данъци и осигуровки, но ми направи добро впечатление защото ще даде добър старт докато един младши агент набере клиентска база
- имат няколко сравнително читави като за България фонда към спестовните си продукти
- приемлив кредитен рейтинг

Минусите
- мениджмънта ми се видя много посредствен и неподходящ за подобна дейност
- познанията им свързани с финансови инструменти, в предвид е продават unit linked, катастрофа
- странен делови етикет, като на общински пазар
- никакъв етикет за облекло, бяха със спортни дрехи, е не анцузи, но дънки и разни дрънкулки по ръцете
- централно местоположение на офиса, в който бях (до Графа), но беше някакъв апартамент в не особено впечатляващ вид
- подвеждащи обяви за работа
- граждански договор
- ниски комисионни на някои продукти

Еми не знам какво да кажа, смешно заплащане, много работа, и като те истискат като лимон - шут в гъза. Да не говорим за шефа - пияница, които с години е крадял от парите на служителите и все още го държат !!!

pulni moshenici plashtash sumati pari a nakraq nishto ne izplashtat lujat udarih se edin put ot lqvata strana razmazah q bukvala ostana bez bronq ot lqvata strana beshe na polovina bez stranichno ogledala bez far cqlata lqva strana beshe vutre zanimavah se dva meseca sama q opravih dadoh 7 000 za remont sled dva meseca sled kato si q opravih sama poluchih otkaz maina ta mu sega katastrofirah pak ne beshe moq vinata udara e ot drugata strana kato ima povreden desen far leko gorniq kapak i bronqta ot dqsno sega te tvurdqt che az minaliq put ne sum q opravila i sega iskam pari che vsichko e inscenirano pri polojenie che ima svideteli 50 choveka ima snimka na mqstoto v momenta na katastrofata s data i chas udara e susvsem drug imam snmiki ot kamera sled udara az veche dori ne si bqh v grada vednaga e podaden signal kum 112 kum bulstrad na 080011111 imame 50 koli zastrahovani pri tqh pulni moshenici samo pari pribirat i lujat moq suvet e lev ins nai korektnite vs plashtat dano falira toq bulstrad nekorekntni moshenici bulstrad oznachava bulgarsko stradanie plashtash i revesh