Сименс ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Илинден, ул. КУКУШ, 2&markers=София,Район р-н Илинден, ул. КУКУШ, 2

Сименс ЕООД

За сградна автоматизация изисква ли се опит

"Бонусите" започват от 6-тия месец и горе-долу стигат да си платиш кафето за деня. Натоварването е голямо, за пари е забранено да се говори, а това което го работиш(основно се правят мнемосхеми и 8 часа се облъчваш пред 3 монитора) никъде другаде няма да ти е от полза.

Как 1300лв заплата, гигант като Сименс, тия хора акъл имат ли, това е смешно, дори жалко....

Бонусите които обещават за продуктивност дават ли се въобще ?
Става въпрос за сградна автоматизация.

Около 1300лв.

Какви са заплатите в отдел "Сградна автоматизация"?

Пълни мизерници, моля не им се връзвайте!
Големия бранд, естествено побългарен сериозно.
Заплатата се договаря една стойност, пращат ти оферта на по-ниска, а в договора е още по-ниска, около 1400.
Но това го разбираш чак когато започнеш, а и договора го подписваш 20 дни след като започнеш - плачат си за проверка.
Купуват ти лаптоп за 2000 лв., а не се сещат да вземат чанта за него, дори и за 20 лв.
Управителя на най-оборотния отдел последните години GECC - бай Румен говори бързо, а мисли бавно. Гледа как да те прецака дори и с 1 лев.
Текучеството е голямо, излъгани бол.

Не им се връзвайте!

Сигурно някой пак ще каже за "киселото грозде", но аз съм работил в няколко "истински" компании и мога да кажа, че Сименс не е между тях! Само погледнете кой я управлява, ако това може да се каже управление, но единственото което вълнува "другарката" БМ е личното й представяне пред себеподобни,медии и пр.!
Колкото и да се разпада фирмата това не е важно, освен личните облаги на "докторката" ха-ха...
"Великата" компания остана само с един отдел, но това не пречи да се правим на "Големи", както в голямото Русе!
Типично по български, избиването на комплекси се компенсира с огромно самочувствие без покритие!
Успех на пчеличките, които са попаднали в "отровния" кошер!

Когато постъпваш на нова работа се надяваш да е по-добра от предходните, но уви случва се да се разочароваш, и случая със Сименс е точно такъв! 1. Пълно със селяндури, начело от СИО-то, нямам предвид рожденното място, тъй като много "големи имена са родени в провинцията!!!
2. Голяма фирма бедно положение, освен за Топ-мениджмънта!
3. Абсолютна шпиономания, не можеш да кихнеш без да разберат всички, и то в най-черни краски, еле ако си позволиш да изкажеш мнение, което не съвпада с това на БМ или е срещу нея или близките й, независимо, че на 5-я етаж викаха на дъщеря й "ТЪПОТО", измислено от стринка Тонка.
4. Компанията се разпада, но за вождовете й това е без значение, те са си оплели кошниците, да му мислят "индианците".
5. Типично социалистическа фирма, която по същия начин както през 1989 г. се разпада, но финансите са "заделени"!!!
Good luck friends!

Сименс ЕООД се разпада напълно заслужено и шефовете й са се хванали като удавници за сламка, окупирайки всички останали ръководни позиции за да грабят все повече и повече докато фирмата оцелее!
Който познава персонала е наясно кои са останали, само некадърниците, но рибата се вмирисва от главата!
За съжаление всички миризливи риби се подкрепят, че как иначе, нали нямат мозък и не знаят как се работи, поне да се бяха научили да говорят!
Чао, чао на потъващия кораб и мишоците в него!