ProPhon / ПроФон /img/frontend/nomap.png"

ProPhon / ПроФон

1 точка от 2 мнения

Напълно подкрепям колегата. Изключително некоректен работодател е тази фирма. Заплащането е обидно малко, придобивките - зеро, компютрите стари, няма дори един обикновен апарат за вода, не се дават пари и за съвсем дребни консумативи от първа необходимост. Отношението е кофти, изпълнителната директорка е невротична женица с изтерични пристъпи в климакретиума, която обожава да й ли*ат задните части. Цари супер лицемерие, посредственост и некомпетентност. Накадърните се страхуват да не бъдат изместени по някакъв начин и всячески гледат да те натопят при първа възможност. Фирмена сигурност също няма - могат да те изритат като мръсно псе в рамките на няколко минути съвсем безпричинно, без да им мигне окото, но в случая ще ти направят единствено голямо добро, така че това едва ли може да се нарече минус. Жестоко текучество поради липса на перспективи. Работата е предимно бумащина и мега скучна, превръщате се в един книжен плъх и мижитурка. Обстановката е доста соц, както и хората, работещи там - ще се натъкнете единствено на ужасно измъчени физиономии на бедно облечени, изстрадали, наплашени и със смачкано самочувствие хорица, които поради безпаричие не могат да си позволят да хапнат дори парче пица навън, а си носят храна от вкъщи. Ако сте свежар, креативен, енергичен и амбициозен човек, не си губете времето дори да кандидатствате там. Даже като се замисля, досега не съм се натъквал на толкова мизерен работодател.

Здравейте на всички, които сте се подлагали да си подадете документите в тази фирма.
Няма смисъл повярвайте ми!
Аз работих там и положението е следното:
1. Работно време от 09.00-18.00h с 1 час обедна почивка, 5 дневна работна седмица. Но ако може да не излизаш почивка много добре ще правиш. Гледат те малко на криво ако излезеш. Молят те уж срещу заплащане да работиш в събота, но заплащане няма, въпреки че си си свършил работата.
2. Работна среда - не е лоша. Добро разположение в центъра на София на Граф Игнатиев, точно преди пл. Славейков.
3. Заплата - ужас под всякаква критика. Обещават едно получава се друго. Заплатата уж първоначална е 600 лв. върху които те осигуряват и получаваш чисто 400 и малко. На интервюто ти казват че след 3 месеца ще ти я вдигнат на 800 лв., няма нищо такова, остава ти такава и ти ако си човек, който се уважава си тръгваш, защото си брутално излаган.
4. Хубавото е че има 2-3 колеги, които са готини.
5. В момента в които се появи шефката се започва, едно симулиране на дейност, тичане по коридорите, натягане, едно гъзолизане не е истина, а тя си умира от кеф естествено.

Сега в момента пак търсят човек за отдел Разпределение, обявата е в jobs.bg. Изглежда много добре и обещаващ, но не е.