Авиокомпания България Ер /img/frontend/nomap.png"

Авиокомпания България Ер

Здравейте! Някой може ли да ми даде информация какви пари (заплата, командировъчни, летателни часове) взимат в момента стюардите/стюардесите на България Ер? Благодаря предварително за информацията!

Видях във форома мнения на нора доста озлобени и поради гози факт и доста необективни!! Мога да кажа своето мнение само по въпроса за " зле поддържаните" самолити- пълна глупост защото :
1 технически се обслужват от "Lufthansa Sofia" - която е една от най големите бази на тази фирма в света.
2 За целта се харчат огромни суми и не су икономисват пари въобще!
3.Предвиждат се нови услуги на борда както и значително подобряване храната и напитките за пътниците с което ще настигнем много водещи фирми в бранша както и други нови изненади..
4. Въвеждат се в експлоатация и нови самолети "Ембраер 190" които са на въоръжение в много водещи фири- съвсем нови самолети директно от производитепя..

Здравейте, Гергана
Аз си търся работа като чистачка на самолети, казва ли са ми че е много добро заплащането, и много искам да кандидатствам. Как мога да кандидатствам и къде да си изпратя своето CV?
Лек Ден

Здравейте , Гергана
Аз си търся работа, та дори и да почиствам самолети съм съгласна, казвали са ми, че е доста добро е заплащането и ако набирате кандидати как мога да кандидатствам ?
Лек ден
Петя

Тази госпожа/госпожица Гергана напправо ме уби! Не стига,че не блести със завиден ум,интелект и възпитание,ами и плюе по хората.Аз уча туризъм и съм много наясно с авиокомпаниите по цял свят,а и пътувам изключително много(щом даже имам и много мили и безплатни билети :) ) и не мога да отрека,че Bulgaria Air са скапана компания и най-вече скапани самолети.Много хора ги е страх да летят с тези машини и са недоволни от обслужването.За съжаление обаче,това е единстженото,което имаме като авиокомпания в нашия прекрасен Абсурдистан,так че,ще трябва да търпим,иначе свят няма да видим :)

Интересува ме как мога да започна работа в този отдел без връзки ?
Телефон за връзка: 0898683654
Благодаря за вниманието.

Здравейте, аз съм настоящ служител. Гергана, не знам коя си, но ни излагаш. Макар и да си права в повечето неща, не е това начинът да го кажеш :) Относно трудното свързване по телефона - в офисите има по 1-2 служители, които обслужват хора на място и няма как да вдигнат телефона, когато пред тях стои клиент. Най-малкото, обидно е за клиента. Кол център е много силно казано ... служителите там вършат всичко и вдигането на телефона е най-малкото. Наистина това не е правилно, но служителите не са виновни - 2-3 души не могат да приемат стотиците обаждания на ден! Всеки разговор по телефона е обвързан с поне 5-10 минути обработване на съответната заявка от същия служител и през това време той няма как да поеме ново обаждане. Разбира се, че ще се свърже човек по-лесно с офиса в Берлин - там просто не звънят толкова много хора и затова винаги линията е свободна. Не знам защо, но повечето чужденци или намиращите се в чужбина, звънят на кол центъра в България, който се обслужва от смешен брой хора. Хората не стигат, намаляват и бавят заплатите, работата става все повече и повече, служителите си търсят нова работа ... това е във повечето отдели на България Ер.
Ако обмисляте да започнете работа при нас - НЕДЕЙТЕ! Не си струва нервите и скапването от работа.
Gone, ти стюард ли си? Защото иначе не знам как ще видиш свят - да, имаме право на намаления или безплатни билети, но дотам! С тези заплати няма пари за джобни, за хотел и тн, така че най-много да си ползваме билета до Варна или Бургас ...
През сайта се виждат всички офиси в България - София, Варна, Бургас, Шумен, но за тази цел отивате на контакти, след това избирате България и натискате Покажи. Тъпо, знам ...
има много кадърни служители, които разбират и вършат много повече от това, за което им плащат. Но има и ужасно много некадърни и нахални връзкари.

Според мен истината за България Ер има две лица. Едното е като работодател, а другото като превозвач.Положителните страни са - много лека работа, ако сте студенти добра заплата (иначе не), виждате свят.Отрицателни - огромна шуробаджанащина! Ниско заплащане за този вид работа, зле поддържани самолети, често не знаете дали сте на работа след 3-4 дена и не можете да си правите никакви планове, забавяне на заплатите с месеци, неизплащане на пари за храна. Всяка заповед е предпоследна. Липса на каквато и да е комуникация. Може да ви забравят, че съществувате, а вие да чакате на другия край на света! Отношението в България Ер като цяло е добро!, но бавенето на заплатите и като цяло несигурността кара служителите да се чувстват зле. Другото е, че често шуробаджанащината води до някои несправедливости. За някои има много строги правила, за други такива изобщо не съществуват. Това води до известно напрежение между самите служители.
Като превозвач по-скоро бих казал, че България Ер не отстъпва по нищо на повечето авиокомпании в Европа. Ще ме извинявате, но на България Ер не и липсва почти нищо! Може би единствен недостатък са високите цени и дървената маркетингова политика. Относно отношението на служителите... ПИШЕТЕ ОПЛАКВАНИЯ, БЕ ХОРА!!! Едно оплакване е единственият начин на някой връзкар да му се стъжни! А повярвайте само връзкарите си позволяват лошо отношение! И повярвайте, оплакването ви ще бъде взето под внимание! Така че вместо да хленчите по форуми в интернет, бъдете по-активни и си направете труда да пуснете оплакване.

Герганче, с такъв тип мислене нямаш никакъв шанс за просперитет в сегашните пазарни условия, моето момиче.
1. Клиентът винаги е прав.
2. Защо никой не си вдига телефоните в софийските офиси? Клиентите ли са виновни?
3. Защо рекламирате на страницата си "колцентър", след като там никога не вдигат телефона? Пак ли клиентите са виновни?
4. Не са 3 офиса. На 5 (!!!) места звъних, преди да звънна в Бeрлин.
5. Когато търсиш в Интернет контакти с вашата глупава фирма, на първите места в Гугъл излиза това: http://www.air.bg/bg/contacts Там НЯМА данни за офиси в Бургас. Тъй като бързах, реших, че все на някое от ПЕТТЕ ви представителства в София ще ми вдигнат телефона.

Сега изясниха ли ти се нещата? Не вярвам... Прекалено балкански тип на мислене имаш.

Мнението на Гергана е показателно какви хора работят там и с какви колеги ще си имате работа- арогантни, некомпетентни, които искат нищо да не правят по цял ден, но да получават заплати (типичните връзкари), хора, които оправдават некадърността си с клиентите, като ги обиждат и намират вина само в тях. Герганке, там си за да удовлетвориш желанията на клиентите, а не те твоите женски капризи. Ако нямаш клинети, нямаш и заплата. Ама се иска ум да го разбереш. По тази причина аз не пътувам с тази псевдокомпания, защото в другите фирми срещам компетентност, учтивост, без припряност.