Авиокомпания България Ер /img/frontend/nomap.png"

Авиокомпания България Ер

България ер,освен че са скъпа компания..така и калпава..аз лично предпочитам wizz air по отношение на цената..наложи ми се един път да пътувам с аэрофлот вместо бг еър..разлика има! (В положителна насока)

Нещо по актуално за фирмата? Все още ли се бавят заплати и отношението е лошо? Нещо промени ли се в поситивна насока?

Г-жо Йорданова,
За Ваша информация - служителите на други ведомства не са длъжни да Ви дават обяснения относно претенциите Ви като пътник. Първо служителите на митнически контрол са на подчинение на Агенция Митници, и второ: следващия път се информирайте ПРЕДИ ПЪТУВАНЕ към кого да отрпавите претенциите си за повреден багаж.
Като човек с 46 полета зад гърба си ( ако това е истина)  би следвало да знаете кой е отдела или службата, която отговаря за това. Ако очаквате на Вас да Ви съдейства първия служител попаднал пред погледа Ви в залата за пристигащи пътници сте в голяма грешка и заблуждение.
Относно разбиранията Ви за прическа, доколкото разбирам Ви е подразнило това, че въпросната дама с бретон, или кичур коса, както се изразявате, та въпросния член на кабинен състав просто е изглеждала по - добре от Вас.
Като мъж Ви уверявам че нямам нищо против прическите на стюардесите, а с въпросната дама с въпросната прическа и коса по дължината на цялото лице , и бретон слизащ 3 пръста под брадичката съм пътувал няколко пъти, и нямам нищо против всеки път да е екипаж в полета, който имам. Това, че сте се подразнила си е Ваш проблем. Съжалявам единствено, че не  знам как се казва, моето мнение е, че  е изключително красива и стройна дама! Ако чете тук - тя си знае коя е, само една стюардеса е с такава прическа  в тази авиокомпания.
И не е зле да отделите време и пари да вземете няколко частни урока по правопис. Разбрахме че имате пари за маркови куфари, така че направете всичко възможно да се научите да пишете грамотно.
В поста Ви открих доста правописни грешки на ниво 3-ти клас. Само за Ваша информация : "със " се пише пред думи, които започват с буква С или З. Останалото ще научите при частен  учител, а аз спирам до тук, защото всичко дадено като съвет без пари не се цени. И който Ви е учил досега да пишете му кажете да Ви върне парите!
С поздрав,
инж. Николов

А записват ли се телефонните разговори, провеждани с кол центъра ?

Винаги съм си мислила, че хората пътуват с не толкова здрави куфари и затова често пъти си ги получават счупени или скъсани.
Ето, че дойде моментът, в който и аз се сблъсках с този проблем.
Миналата седмица ми се наложи да летя до Лийдс с АК BRITISH AIRWAYS. Полета ми беше от София до Лутън и с прекачване до Лийдс. Куфарът с който пътувах е SAMSONITE PANAYIO. Имам го от почти 2 години и е издържал на 46 полета, без значение дали са с прекачване или не. Когато кацнахме на летището в Лийдс, куфарът ми нямаше и драскотина, след като го взех от лентата.
Наложи ми се да се върна до България на 17.10.2013. От Лийдс до Лондон пътувахс кола. Видях, че има полет в 18:05 на Bulgaria Air и реших да си закупя билет за този полет. Първо чаках 47 минути някой да се появи на гишето, за да си закупя билет. Дойде един господин на около 35 години, който се държа с мен като с жената от последната вечер. То не бяха намигания, просташки подмятания като : "Е, ше се прибираме а?" или "Другия път като решиш да пътуваш с нас, звънни един телефон - може да намерим по-хубаво място.". Останах потресена..... Както и да е. Качихме се на самолета и започна веселата част. Кабинния екипаж се състоеше от 4 момичета. До колкото съм запозната е етикета за външния вид на стюардесите, те трябва да са с прибрани коси, еднакви униформи и изгладени. И трите неша липсваха. Едната стюардеса беше с прибрана коса на кок, но с измачкана униформа. Другата беше със различна униформа. Третата пък имаше един кичур коса (може би е било бретон), който се спускаше по дължината на целото й лице и свършваше около 3 пръста под брадичката. И това го преживях. Когато кацнахме на летището в София и зачаках да си взема куфара от лентата - тогава изпаднах в ужас. Куфарът ми излезна е едно липсващо колело от общо 4; металната дръжка,която служи за дърпане беше извадена и изкривена почти под прав ъгъл; страничната дръжка я нямаше и целият беше омазан с нещо средно между машинно масло и прах.
Когато попитах служителите от митническото бюро, къде да отида да подам оплакване, една дама най-учтиво ми обясни, че това не е нейн проблем и какво със се размрънкала за някакъв си куфар в 23:00 вечерта.
Повече няма да пиша - дано някой чете тези публикации.

Здравейте! Някой може ли да ми даде информация какви пари (заплата, командировъчни, летателни часове) взимат в момента стюардите/стюардесите на България Ер? Благодаря предварително за информацията!

Видях във форома мнения на нора доста озлобени и поради гози факт и доста необективни!! Мога да кажа своето мнение само по въпроса за " зле поддържаните" самолити- пълна глупост защото :
1 технически се обслужват от "Lufthansa Sofia" - която е една от най големите бази на тази фирма в света.
2 За целта се харчат огромни суми и не су икономисват пари въобще!
3.Предвиждат се нови услуги на борда както и значително подобряване храната и напитките за пътниците с което ще настигнем много водещи фирми в бранша както и други нови изненади..
4. Въвеждат се в експлоатация и нови самолети "Ембраер 190" които са на въоръжение в много водещи фири- съвсем нови самолети директно от производитепя..

Здравейте, Гергана
Аз си търся работа като чистачка на самолети, казва ли са ми че е много добро заплащането, и много искам да кандидатствам. Как мога да кандидатствам и къде да си изпратя своето CV?
Лек Ден

Здравейте , Гергана
Аз си търся работа, та дори и да почиствам самолети съм съгласна, казвали са ми, че е доста добро е заплащането и ако набирате кандидати как мога да кандидатствам ?
Лек ден
Петя

Тази госпожа/госпожица Гергана напправо ме уби! Не стига,че не блести със завиден ум,интелект и възпитание,ами и плюе по хората.Аз уча туризъм и съм много наясно с авиокомпаниите по цял свят,а и пътувам изключително много(щом даже имам и много мили и безплатни билети :) ) и не мога да отрека,че Bulgaria Air са скапана компания и най-вече скапани самолети.Много хора ги е страх да летят с тези машини и са недоволни от обслужването.За съжаление обаче,това е единстженото,което имаме като авиокомпания в нашия прекрасен Абсурдистан,так че,ще трябва да търпим,иначе свят няма да видим :)