Авиокомпания България Ер /img/frontend/nomap.png"

Авиокомпания България Ер

Най-големите олигофрени на света! Свинска чума да ви тръшне всичките!

Това е пародия на авиокомпания! Всичко е под всякаква критика, дори безопасността на полетите. Самолетите не се поддържат и летят със сериозни технически проблеми. Ръководството е изцяло некомпетентно. В отдел планиране една неадекватна и необразована бабичка си мисли, че живее в комунизма и нарушава грубо законовите норми за работно време въведени от ГВА.Чудя се само, защо ГВА не се самосезира и не направи проверка на работните времена на служителите?!?От към колеги има всякакви хора.Има и клюкари и интриганти и рядко, но се срещат и готини.Заплащането е най-ниското в авиационния бизнес в България!Комуникация няма никаква м/у отделните звена.Грубо се погазват всякакви правила и норми за безопасност и това ще се случва, докато не стане нещо необратимо...

Здравейте. Бах на интервю за стюард в БГ ер. Удобриха ме. Сега ми предстой медицината. Искам да питам, какви документи ще ми искат за постъпване на работа при тях? Има ли някакви специфични, които искат те? И малко мнение дали си заслужава работата при тях! Благодаря

Никакъв стимул за служителите от страна на ръководството. Ниска заплата за конкретния сектор, която не се е актуализирала от години. Осигуряват те на 600лв. - заплата която скоро ще бъде колкото минималната в страната за тази престижна професия. Нека пътниците се сърдят на ръководството за демотивацията и отношението на екипажите към тях. За тези пари - толкова!

Ззравейте, някой може ли да сподели как варират заплатите на стюардесите тук?

Много съм доволна от работата си в авиокомпанията. Заплащането е задоволително, парите се дават навреме. Работата в екип е много приятна, тъй като колегите ми са страхотни.

Работя от шестнадесет годишна,България Ер беше едно от най-хубавите места на които съм работила. Невероятни колеги, работата не е тежка,напротив-приятна,динамична и разнообразна. Да, има негативи,както навсякъде,но позитивите са повече. Като поработите малко във "фирмички",които ще ви скъсат г... от работа за 600-700 лв на месец, друга песен се пее
Аз лично ,ако не бях сама на квартира в София, щях още с удоволствие да си работя!

Дори и да работите качествено,съвестно и да се отнасяте професионално към колегите и задълженията си, трудът Ви няма да бъде оценен. Текучеството на кадри се дължи на неправилен метод на подбор на персонал и липсата на правилно отношение към вече работещите.

Работата в България Ер е ужас. Пълен ужас. Дори името на фирмата се изписва неправилно! В авиокомпанията има изклю
чително нагла и дразнеща шуробаджанащина. Там битуват два вида служители - такива, които са приближени до ръководните кадри и съответно се ползват с редица привилегии като периодично увелечение на заплатите без никаква причина и реална мотивация, протекция и сигурност и такива служители, които все едно са невидими. Единствените дългогодишни кадри са бившите служители на Балкан, които кютат на уж сигурната заплата, защото са си свикнали с фирмата и още живеят илюзорно в златните години на Балкан. Служителите си кютат по отделите, работи се рутинна работа и ако може никога за нищо да не се обаждаш и да не се набиваш на очи най-добре. За млад човек няма никаква перспектива, заплатите не се увеличават освен ако не ходиш да се молиш с месеци на началника на отдела, който трябва пък да се моли на баш шефовете, е сещайте се с какъв ентусиазъм се подхожда при такава самоинициатива. По принцип постоянно ти се казва, че във фирмата няма пари за нищо. Баването на заплатите с месец се свиква, но на Кабинен състав командировките не се превеждат с месеци. Никакви социални придобивки или финансови поощрения. Никаква възможност за развитие и професионална реализация. Отново наблягам, с изключение на приближените до шефовете, къде по роднинска, приятелска или подмазваческа линия, при тях се наблюдава повишаване в йерархията тук там. Много некадърно управление на цялата фирма, никаква визия за развитието на фирмата, работи се ден за ден, все на предела на ресурсите, най-вече човешкия. Това не е фирма за градене на кариера и осигуряване на спокойствие - емоционално и финансово.

Здравейте, обмислям дали да кандидатствам в Bulgaria Air като стюардеса за летния сезон 2017 (само за чартърни полети). Видях мненията тук и доста се стреснах...бихте ли ме посъветвали и някой може ли да каже дали поне лятото (като се има предвид, че сезона е по-силен) са редовни със заплащането? Благодаря много!