Авиокомпания България Ер /img/frontend/nomap.png"

Авиокомпания България Ер

Работя от шестнадесет годишна,България Ер беше едно от най-хубавите места на които съм работила. Невероятни колеги, работата не е тежка,напротив-приятна,динамична и разнообразна. Да, има негативи,както навсякъде,но позитивите са повече. Като поработите малко във "фирмички",които ще ви скъсат г... от работа за 600-700 лв на месец, друга песен се пее
Аз лично ,ако не бях сама на квартира в София, щях още с удоволствие да си работя!

Дори и да работите качествено,съвестно и да се отнасяте професионално към колегите и задълженията си, трудът Ви няма да бъде оценен. Текучеството на кадри се дължи на неправилен метод на подбор на персонал и липсата на правилно отношение към вече работещите.

Работата в България Ер е ужас. Пълен ужас. Дори името на фирмата се изписва неправилно! В авиокомпанията има изклю
чително нагла и дразнеща шуробаджанащина. Там битуват два вида служители - такива, които са приближени до ръководните кадри и съответно се ползват с редица привилегии като периодично увелечение на заплатите без никаква причина и реална мотивация, протекция и сигурност и такива служители, които все едно са невидими. Единствените дългогодишни кадри са бившите служители на Балкан, които кютат на уж сигурната заплата, защото са си свикнали с фирмата и още живеят илюзорно в златните години на Балкан. Служителите си кютат по отделите, работи се рутинна работа и ако може никога за нищо да не се обаждаш и да не се набиваш на очи най-добре. За млад човек няма никаква перспектива, заплатите не се увеличават освен ако не ходиш да се молиш с месеци на началника на отдела, който трябва пък да се моли на баш шефовете, е сещайте се с какъв ентусиазъм се подхожда при такава самоинициатива. По принцип постоянно ти се казва, че във фирмата няма пари за нищо. Баването на заплатите с месец се свиква, но на Кабинен състав командировките не се превеждат с месеци. Никакви социални придобивки или финансови поощрения. Никаква възможност за развитие и професионална реализация. Отново наблягам, с изключение на приближените до шефовете, къде по роднинска, приятелска или подмазваческа линия, при тях се наблюдава повишаване в йерархията тук там. Много некадърно управление на цялата фирма, никаква визия за развитието на фирмата, работи се ден за ден, все на предела на ресурсите, най-вече човешкия. Това не е фирма за градене на кариера и осигуряване на спокойствие - емоционално и финансово.

Здравейте, обмислям дали да кандидатствам в Bulgaria Air като стюардеса за летния сезон 2017 (само за чартърни полети). Видях мненията тук и доста се стреснах...бихте ли ме посъветвали и някой може ли да каже дали поне лятото (като се има предвид, че сезона е по-силен) са редовни със заплащането? Благодаря много!

Забавянето на заплатите за след Коледа си е дългогодишна практика на "националния превозвач"(извозвач). Както и забавянето на валутните командировки със по 3 и отгоре месеца. Докато не свършат балъците да им се ловят на въдицата така ще е. Оптимистична тендеция е, че не спират да си пускат обяви за работа, което говори, че все по-малко хора се наемат да се занимават с мутренската манифактура със залязващи функции.

Благодаря сърдечно на България Ер, че за пореден път остави служителите си, преди Коледа, без законово заслужените им пари!

До служителят, отговорил на г-жа Йорданова.
Благодаря ви (не е случайно, че го изписвам с малка буква, главната буква демонстрира уважение, което вие в моите очи не заслужавате), че със селското си изказване тип "На Вас никой не Ви е длъжен" и "Недоволна сте, че колежката ми е по-красива от Вас" сам доказвате за какво иде реч във вашите среди. Като добавим и отчаяната нападка на тема правопис картината става пълна. Няма нужда дори да коментирам.
П.С.: Доколкото съм информирана, а смея да твърдя, че е повече от достатъчно, на служителите в подобни фирми не е позволено да раздават своенравно личното си мнение в медиите или интернет. Не, че ви поучавам. Поведението ви е във вреда само за фирмата, която представлявате. За останалите е чудесна възможност да видят от първо лице с какви плитки хора си имат работа. Благодаря ви отново и не забравяйте, че униформата и добрата ви заплата не са достатъчни, за да избягате от бедността на ума си. Той се обогатява по други начини.

Не препоръчвам нито на теб, нито на когото и да било да започва работа в администрацията или, в който и да е отдел на тази фирма. За заплащане... е под средното в бранша, а и редовно го бавят, поради ужасната си финансова политика. В самата фирма цари атмосфера на недоверие и подозрителност. Не дай си боже да изкритикуваш ръководството или още по-зле собствениците на Авиокомпанията. Най-хубавото в цялата работа е, че ги очаква скорошен фалит, закономерен изход след дългогодишно некадърно управление и брутално отношение към служителите, водещо до огромно текучество и последващ спад в качеството на работа.

Здражейте,
кандидатствам за работа в FB, в администрацията и бих искала да получа информация от настоящи и бивши служители за работната среда, заплатите и коректността. Благодаря на всички предвартелно.

Огромно текучество.Липса на компетенция и кадрова политика от страна на случайно назначени ръководни кадри.Ниско заплащане на първа категория труд и огромно забавяне на заплати и командировки.Отвратителна работна среда с излишно напрежение изкуствено подклаждано за да има страх сред служителите.Толериране на доносничеството и фаворизиране на връзкарството.Липса на переспектива и стабилност.Пълна отврат от най-долен тип!Бягайте далече!