Авиокомпания България Ер /img/frontend/nomap.png"

Авиокомпания България Ер

Аз като настоящ клиент на България ер, мога да изкажа само позитивно мнение за тях. Персонала в самолетите винаги е бил много отзивчив, когато е имало нужда, чисто е и пътуванията ми са протичали без никакви напрежения или проблеми.

Изключително демотивиращо и разочароващо. Правила и регулации не съществуват, много некомпетентни служители, липса на всякакъв професионализъм. Мениджмънта е също на много ниско ниво. Работата е постоянно под огромен стрес и нерви, които не си заслужават критично ниските заплати. Нулеви перспективи за развитие. Не знам как може да е в топ 3 на най-предпочитаните компании в България за млади хора... освен ако не са си платили за това проучване. Общо взето ако сте млад и искате да придобиете поне някакъв опит в сферата и да го използвате като трамплин и тренинг на нервите и силите ви, препоръчвам за не повече от 6-8 месеца. Оправия няма там, където няма мениджъри и служители, а началници и бачкатори.
Поздрави!

Като бивш служител бих казал, че работата в България ер е изцяло ДЕмотивираща!
Ниски заплати в замяна на голямо натоварване, както е написал колегата по-долу регламентите за работното време не се спазват като екипажите летят преуморени. Напълно реална ситуация е за един месец! да имаш 4 почивни дни!
Наемат се безкрайно неподходящи за позицията хора.

Най-големите олигофрени на света! Свинска чума да ви тръшне всичките!

Това е пародия на авиокомпания! Всичко е под всякаква критика, дори безопасността на полетите. Самолетите не се поддържат и летят със сериозни технически проблеми. Ръководството е изцяло некомпетентно. В отдел планиране една неадекватна и необразована бабичка си мисли, че живее в комунизма и нарушава грубо законовите норми за работно време въведени от ГВА.Чудя се само, защо ГВА не се самосезира и не направи проверка на работните времена на служителите?!?От към колеги има всякакви хора.Има и клюкари и интриганти и рядко, но се срещат и готини.Заплащането е най-ниското в авиационния бизнес в България!Комуникация няма никаква м/у отделните звена.Грубо се погазват всякакви правила и норми за безопасност и това ще се случва, докато не стане нещо необратимо...

Здравейте. Бах на интервю за стюард в БГ ер. Удобриха ме. Сега ми предстой медицината. Искам да питам, какви документи ще ми искат за постъпване на работа при тях? Има ли някакви специфични, които искат те? И малко мнение дали си заслужава работата при тях! Благодаря

Никакъв стимул за служителите от страна на ръководството. Ниска заплата за конкретния сектор, която не се е актуализирала от години. Осигуряват те на 600лв. - заплата която скоро ще бъде колкото минималната в страната за тази престижна професия. Нека пътниците се сърдят на ръководството за демотивацията и отношението на екипажите към тях. За тези пари - толкова!

Ззравейте, някой може ли да сподели как варират заплатите на стюардесите тук?

Много съм доволна от работата си в авиокомпанията. Заплащането е задоволително, парите се дават навреме. Работата в екип е много приятна, тъй като колегите ми са страхотни.

Работя от шестнадесет годишна,България Ер беше едно от най-хубавите места на които съм работила. Невероятни колеги, работата не е тежка,напротив-приятна,динамична и разнообразна. Да, има негативи,както навсякъде,но позитивите са повече. Като поработите малко във "фирмички",които ще ви скъсат г... от работа за 600-700 лв на месец, друга песен се пее
Аз лично ,ако не бях сама на квартира в София, щях още с удоволствие да си работя!