Ради 12 М /img/frontend/nomap.png"
1 точка от 1 мнение

Хора никога не се лъжете да почвате работа във фирма Ради 12 М!Собствениците са абсолютни измамници,които обещават много,но в последствие дори не ти плащат дължимото.Работят на принципа "ще дойдат нови балъци,които ще ни бачкат без пари".Аз бях служител там само две седмици,но на тези преди мен работили вече месец и нещо не им бяха платили нищо повече от 100 лв. аванс.Когато си поисках парите шефа направи такава физиономия като,че ли му искам нещо назаем,а не изработеното си,попита ме за какво са ми!!!!!Такава наглост и безочие не съм срещала никъде другаде,на всичко отгоре шефовете са бивши служители на МВР.Може би този факт ги прави толкова смели,но аз лично ще се обърна към инспекцията по труда,тъй като не смятам,че трябва да позволявам на такива хора да се гаврят и с други "шарани".Всичко това го пиша не за да се жалвам,а за да предпазя и други хора от подобна грешка!