Ди Трейд Груп ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Дружба 1, бул. Проф. Цветан Лазаров 41&markers=София,Дружба 1, бул. Проф. Цветан Лазаров 41

Ди Трейд Груп ООД

Аз не съм съгласна с вашето мнение за фирмата,въпреки че вече съм бивш служител(напуснах поради лични причини).Винаги са се отнасяли много коректно към служителите си!

Не си заслужава да се занимавате с тази фирма.Трудно открих апартамента им който се води офис.Няма никаква индикация с името на фирмата.Посрещна ме жена която ме гледаше все едно съм дошъл да заема нейното място.Отказах се много бързо.В последствие разбрах,че в момента съкращават работници и работно време,а обявата им за нови хора върви в jobs.bg.

Преди известно време кандидатствах за продавачка в един от обектите на фирмата.
Отидох на интевю,въпреки че едвам намерих забутаният им офис.Там заварих
заключена врата със звънец и никаква табела,че всъщност това e местото на фирмата .
След като ми беше отворена външната врата се качих до 3-тия етаж ,но и там нямаше
никаква табелка-доста дезориентиращо.Както и да е Десислава Недялкова-която провежда
интервютата ме прие за провеждане на интервюто.Като за начало започна да ме разпитва
,но внезатно ми направи впечатление доста ненужните и некоректни въпроси.След това
Десислава Недялкова връчва задължителна анкета,която кандидата я попълва.тя я пре-
глежда и продъжава унизителният разпит ,свързан с въпросите от анкетата.При въпроса
ми,защо се задават толкова лични въпроси,тя се вбеси се едно е престъление в 21 век
човек да изразява свободно мислите си и да си търси правата.И всъщност така не и не
ми беше и обяснено какво предлага фирмата ---колко коректно и възпитано нали :).
Да ви спомена(малко да се позабавлявате) някои от въпросите в анкетата бяха като:
коя зодия сте ,а също и имена на майка,баща,братя ,сестри,също е задължително да
се напише какво работят и още куп абсурдни въпроси.Също така "уважаемата"Десислава
почна грозно обяснение какви не им трябват за техните магазини --такива които пос-
тоянно ги боли главата :o) ,как ви се стува.И след като упражних провото си да
задам само един единствен въпрос ми стана ясно че и аз съм една от поредицата,която
не им трябвам,като почна да ми обеснява че тези въпроси се задават ,защото някой от
роднините ми можело да бъде сутеньор.Нямам думи-пъЛно унижение и цинизъм!Не мога да
повярвам ,как може да има такива посредственени и нетактични хора на подабни постове
,за сметка на нормалните кадърни млади хора---затова нищо няма да върви!Дeсислава
Недялкова след всичко това се обърна на другата страна без да каже дори довиждане,
а трябваше аз да реагирам-----правете си изводите,пожелавам ви късмет да не се на-
тъквате на подобни случаи!!!