Мадара АД /img/frontend/nomap.png"

Мадара АД

Напуснал съм фирмата преди повече от 10 години и нямам никакво намерение да се връщам, а и не препоръчвам на никой да започва работа там. Като чета мненията виждам че нищо не се е променило или ако има промяна е към по-лошо. Най-гадното във фирмата е че те третират като роб, който трябва да е благодарен на търговчето от Бяла и верните му кучета, че са му осигурили привилегията да бачка за тях ако има възможност по 24 часа на ден и седем дни в седмицата. Качеството което най-много ценят работодателите е робското послушание, а най-голямото провинение изразяване на недоволство. Който си позволи последното със сигурност го чака уволнение. По отношение на заплащането непрекъснато гледат да те прецакат, ако може да работиш за трима но да не ти платят нищо. Аз съм работил като програмист, настройчик и оператор на ЦПУ за което получавах 16лв. повече от чистачката която мете стружките.

Така,айде стига грубости!!!!Незнам,най вероятно никой от управата на комбината не чете тука,тъпите недоволни безмислици,къде сте оформили толкова неграмотно и некадърно,че аз лично бих ви дала попътен вятър в началното училище!!!!!Да се научите да си пиете поне правилно името,да не говорим за друго!И нестига,че сте на работа,ами освен да мрънкате и да се чудите кой ви е виновен,по добре да ви няма ТАМ!!!!!
Много интересно,що не си пишете имената и в кой отдел работите!!!!Срам и позо сте вие!!!!
Човецеца каде се е постнал,милия без ток той седи,ама интернет и време за "добри пожелания"намира!Извода:като не ти харесва прав ти път и наслука(ако някой те вземе случайно)
Аз съм израснала в тоя комбинат драги ми....незнам какъв си.И продължавам да се интересувам какво се случва.
И като пристрасна мога да кажа,етова е най хубавото място за мене!!!!

За втори път започвам работа в тази фирма. Работа има, само че изкуственото напрежение, което създават господа собствениците е убийствено. А исканията им понякога са безумни. Всеки момент трябва да очакваш уволнение, нагрубяване, изритване. Уважение те изискват непрекъснато от всички, но ти отвръщат с презрение. Тук просперират и виреят всички, които лазят и сервилничат /да не казвам по-силни думи/.
Викат те на работа и по време на официални празници, а съботите са задължителни, но ... без заплащане. Изпращат ти заповедта за уволнение по факса и то в края на работния ден и който ден не се заплаща, а и няколко дни преди това също ги няма във ведомостта за заплати. Когато попиташ защо така, ти отговарят "... г-н Масларски нареди..."
Да сте жив и здрав г-н Масларски! Дано средствата от неплатените надници стигнат, за да поддържате здравето и живота си!
Позор сте за града ни!!!

ОТКРИТО ПИСМО ДА МАСЛАРСКИ:
Г-н Масларски от все сърце Ви пожелавам здраве през Новата 2010 год,и това не го казвам иронично ,а наистина го желая за всички хора по света!Другото ,което Ви пожелавам през Новата година е поне един ден от нея да сте като мен в момента:без ток,и без храна в навечерието на Коледа!Поради личните Ви отношения и прищявки оставихте служители от Вашия завод в такова състояние!
Аз вярвам!Вярвам,че някъде много далече има сила,има Някой и аз усещам присъствието му с това,което бих нарекъл СЪВЕСТ!Усещам,че3 точно от там започва нишката,което ме свързва с онова,Голямото....
Г-Н мАСЛАРСКИ МАЙ СЕ ПОМИСЛИХТЕ ЗА ТОВА ГОЛЯМОТО:Е НЕ СТЕ И НЯМА ДА БЪДЕТЕ!
ПРЕЗ НОВАТА ГОДИНА ВИ ПОЖЕЛАВАМ ТОЛКОВА РАДОСТ ,КОЛКОТО УСПЯХТЕ ДА ДАДЕТЕ НА СЛУЖИТЕЛИТЕ НА МАДАРА-ТРАНС ООД!

Оцнките говорят сами за себе си

Това е предприятие, в което не се зачитат никакви права на работещите, които се трудят под непрекъснати заплахи от уволнение или удържане от заплатата.

така аз съм бивш работник там , работил съм из доста от цеховете за близо 15-год. и мнението ми следното:

1-управителите 80% от тях са некадърни и мързеливи , стоят там и не търсят работа , дават акъл и ако грешат не си признават
2-заплащането е много ниско като 50%-от извънредния труд се заплаща
3-подновена е част от материалната база на завода но общитите условия на работа са за критика , няма отопление
4-като цяло колегите са добри но има и невестулки дето само дебнат
5-направиха глупоста да земат близо 100-дачии като щеше да има за секи за лично ползване и ги раздадоха 80% от колите на незаслъжили хора или вчерани пешлемета
6-не си препоръчвам следнитецехове Мадара-зкв и Мадара-инструмент
1-вия е много зле оганизацията и са с предимстово турците
2-ри оправителя е голям чешит гледа как само да ти отреже от заплашенето много му знае устата, а е много беден на познания
7-завода има потенциал, но не и с тези управители

Гледат да те прекарат по всички възможни начини!
Ужасен климат!

Бихте ли споделили мнение за тази фирма - колектив, условия на труд , отношение на шефовете , заплащане