Trend box магазини celio /img/frontend/nomap.png"

Trend box магазини celio

Работя в CELIO от скоро и съм доволна ... лесно няма никъде и навсякъде има нещо което не е както трябва перфектна работа няма.За година и полвина смених доста места на които се държаха ужасно.С мен в CELIO НЕ се държат лошо ... напротив.Обучиха ме не са ми се карали всичко си ми обясниха.Нямам намерение да напускам добре ми е поне засега и не мога да се оплача.Точни са с парите и мисля,че това е доста важно все пак работим за пари.Работата не е тежка.На интервюто каквото ми казаха всичко си беше тъка.Работя си държа се добре правя каквото се иска от мен и получавам същото уважение и разбиране.Няма проблем с графика съобразяват се винаги и те разбират.Управителите питат всички преди да го направят имат ли претенции.Всеки си има мнение това е моето!

първо за всезнаещите,който явно са работили тука преди 100 хил.години нещата доста са се променили от 2009год.Повечето от вас дори не могат да пресгънат една блуза като хората,а претендират за 700лв.заплати!!!!!?????......вие к`во си мислите че тука ви е мама,тати и безгрижно детство...да не говоря че 90% от вас им е първа работа няма как да взимате 1000лв.Първо търсете причините във вас и после в другите,това че нестава нищо от вас не значи че фирмата е некоректна...Работя тук от 2години и съм страшно доволна от отношението,заплатата си и всичко останало,мисля че са ме оценили защото не съм имала толкова претенций като вас в началото.Дори и да напусна пак ще си остана със същото мнение...

Хора, не започвайте работа там!!! Едно че заплатата не е 400лв както ти казват на интервюто, а и ти отдържат пари от заплатата уж не им излизала ревизията. Без никакви доказателства могат да ти вземат и цялата така или иначе мизерна заплата...Крайно време е да спрат да се подиграват с хората. МНОГО Е ЗЛЕ!!

повечето от коментарите са абсолютно верни!!
Не постъпвайте там на работа, ако имате уважение към себе си!
заплащането  е повече от мизерно, а от вас се очаква много, ама многооо!
Фирмата не оценява и не уважава труда на служителите си! а точно те ( консултантите) й носят приходите!
да започнете в Celio- просто абсурд!!! помислете си хубаво!

Вижте,фирмата не е лоша,но който го мързи да работи да не почва работа там.Работата е много,заплащането не е така както пишете в коментарите,аз работя вече 1г. и 3м. във тази фирма.
Отначало заплащането наистина е 2.10 на час,но се взимат и бонуси,за месеца се поставя цел (оборот) ако се испълни,което е почити всеки месец продавач-консултантите,които са на първите 4-тири места по продажби вземат бонуси,но какви бонуси от рода на 150 лева,което никак не е малко за начало.Ако до първите три месеца откакто си почнал работа там станеш първи по продажби,почва да ти се плаща по 2,34 на час,а до 9-я месец,ако пак станеш първи по продажби ще вземаш по 2.64 на час плюс боносите ще си докарваш към 550-600 лева,че и повече,зависи колко часове си изработил...е какво повече искате.
Бес работа,пари недават.
Понякога се работи извънтедно:при получаване на по-голямо количество стока или когато се прави витрина,но този инзвънреден труд се заплаща  двойно.
Както и при официалните празници пак се плаща двойно.
Работи се сред млад и амбициозен екип.
Е ми от това по-хубаво здраве му кажи.
А и имаш шанс за развитие в тази фирма,ако се докажеш,може да станеш управител,фирмата не е малка има много магазини в Българи най-вече в София.
Така,че ако се амбицираш ще постигнеш много.
Желая успех на всички.

Който е писал първото мнение е много прав-първоначално не вярвах,но след като днес се явих на "интервю" разбрах,че всичко е така ,както е написано-6 дни в седмицата работа без почивка по 7 часа/ден.Всичко това срещу заплата около 370 лв чисто-това е абсолютно безобразие-в София и то в Мола-по 2,1 лв на час.Те имали персонал,но искали да го сменят,защото бил некачествен-ами как ще е при такава смешна заплата!!! То бива спекулация с кризата,ама чак толкова...айде не сме толкова заблудени

Виждам че никой не е написъл нито един коментар за този магазин(Celio-Mall of Sofia).Ако някои иска да започне работа там нека много хубаво да си помисли.Ако иска да го правят на маймуна,да го скъсват от работа по 7 часа и всяка седмица да виси до 3-4 часа сутринта защото се получава стока и тя не е никак малко,за някякви мизерни пари да заповяда.Заплатата не е 450лв.както ви лъжат на интервюто а е на заработка по 2,10лв.на час и се връзват по 396 лв. нищо пари за наистина много труд и нерви.Управителките се държат все едно се им длъжни и ви третират като слуги.Не се лъжете че магазина е в мола и ще ви плащат много!Възможността за развитие е минимална ако сте гъзолизец и им се кланяте значи можете да издържите малко повече от 3-4 месеца ако пък ли не ще ви изцедят до последно и накрая ще ви изритат!

Съвет:Ако уважавате себе си не започваите работа там.
Лек ден:)