Trend box магазини celio /img/frontend/nomap.png"

Trend box магазини celio

Поканиха ме на интервю.Отидох.Управителката едва ли не не ме очакваше.Колектива ми се видя симпатични млади хора! Заплащане 500лв,6 работни дни в седмицата на смени,като събота и неделя не почиваш.Имали някаква бонус схема но това е със времето и тн. Това заплащане ме изненада.Като цяло "ще се обадим на одобрените" ...Е окей вие не знаете с кого имате интервю,ще се обадите?! Беше ми ясно ,че няма да се обадят. Много от фирмите в този бранш..викат на интервю които им падне и не четат автобиографиите и после ,ама как ще те пускаме на лекции ,ти си студентка..ама извинявайте ама за какво ви се пращат тея автобиографиите,само да ни викате и да ни губите времето ли?? Кандидатстваме с желание с нагласа за работа,вие работодателите и управителите ни правите на нищо като ни губите времето.Хайде малко по-сериозно,срещу вас стоят хора имащи нужда от работа,да не ви се налага на вас да търсите и да няма кой да ви подаде ръка и да ви обърне внимание,да ви даде шанс !!!!!! ;)
Кандидатка за работа-разочарована!

Аз не съм служител, но искам да споделя мнение като клиент.
Пазарувам в Селио отдавна и всвки пък когато съм в техен магазин съм бил обслужван много добре. Също така цялата атмосфера в магазините е много приятна, продавачите са супер усмихнати и любезни, а и дрехите са много хубаеи.

Искам и аз да напиша нещо.
Аз съм само клиент на марката, но всеки път когато съм в техен магазин оставам изключително доволен от обслужването и изобщо от атмосферата в магазините. Всички са млади, позитивни и усмихнати!
Винаги съм бил обслужван добре и персоналът е винаги готов да помогне на всеки клиент.
Също така съм много довелен от дрехите, които съм си купувал.

реших да напиша и аз моето мнение, защото то ще отразява моята позиция като клиент на марката Селио от много години насам.
С две думи смятам, че атмосферата в магазините е спокойна и приятна за пазаруване. Продавачите са изключително любезни и винаги в добро настроение.
Често имат нови колекции, които са подходящи за всякакви вкусове и възрасти.
Не мога да коментирам заплатите и другите условия, които компанията предлага на своите служители, но като клиент се чувствам добре в техните магазини. Винаги си тръгвам с настроение и с нова практична покупка.

Искам и аз да споделя няколко неща. Изключитено много ме подразниха част от коментарите и затова реших да пиша.
Аз работя за тази фирма от година и 2 месеца и абсолютно никога не се е случило да не ми дадат заплата на време, което не е маловажно. Също така никога не се е случвам да имам цел, която да постигна и да не получа обещания бонус! Да, твърдата заплата не е много висока, но бонус схемата е гъвкава и ми дава възможност да изкарвам допълнителни пари.
Освен това работата изобщо не е тежка, по- скоро е много приятна и всеки ден се срещам с нови хора и създавам контакти. Колегите ми са супер и имаме много общи теми на разговор. Управителката ни се съобразява с нас при правенето на графика и мога да си съчетавам ученето с работата.
Често ни правят всякакви обучения, които ми помагат да продавам повече и по- лесно да си постигам целите. Освен това научавам много както за продажбите, така и за стандартите и политиката на марката Селио, която е една от най- бързо развиващите се марки в Европа!
Това е от мен! Истината е, че нашата фирма е подходяща месторабота за хора, които обичат да експериментират, да се забавляват и вярват, че всичко, което им се случва се дължи на тях самите!

Уволниха ме, защото на 25.12.2013 отидох до аптеката и супермаркета в мола да си купя нещо за ядене и лекарства. Бях с 38 храдуса температура. Нямало ме било 16 минути и вече голяма драма стана. Сами си вадете изводите.

Работя от 7 месеца, фирмата е страхотна, заплащането е точно както е казано на интервю-то има добра бонусна система, винаги се съобразяват с университета(за студентите) винаги се допитват до нас дали има нещо което ни притеснява или да подмогнем развитието на фирмата, хората който работят в нея са усмихнати и весели, хубавото е че са предимно млади хора, който те разбират по най-добрият начин...екипите също са добри.
за хората, който са писали тези коментари по-долу, просто не са си вършели работата като хората така е, колкото работиш - толкова получаваш, и моля ви спрете с "българското" в вас, след като сте се нас*али да плювате безпричинно! За тези, който искат да станат част от колектива ще кажа само, че фирмата е място в което ще се чувстват добре и ще получават това което са заслужили!! Успех !:)

За всички,койтооплюват фирмата аз искам да ви кажа, че работя в Celio* от 2 години и не мога да кажа нищо лошо за фирмата.Съобразяват се с графика ми в университета, изслушват те когато искаш мнение, но когато става въпрос за работа, трябва да се работи. Не е лесно да се изкарват пари и на много малко места дават парите "даром" или защото си много симпатичен на някого! Работя в много готин и сплотен екип, с готини управителки и честно да ви кажа, радвам се че съм част от тази фирма. Нека тези който плюват малко да се замислят, защото каквото даваш, такова получаваш!
В тази фирма са на принципа, ако работиш получаваш пари, ако не работиш - не получаваш, ти сам си избираш!! Така като чета коментарите разбирам кой-колкое работил от бившите ни колеги!
С две думи да кажа,че нещата във фирмата много са се промрнили от 2010, затова не съдете хората, а работете!!!
Успех на всички служители във Celio* и на всички оплакващи се от Celio*!!!

По-добре не почваи работа там ... ще те побъркат .... повече от ужас е ...

Здравейте на всички!!интересува ме как мога да започна в един от магазините им на  работа имам предишен опит като продавач консултант