Trend box магазини celio /img/frontend/nomap.png"

Trend box магазини celio

В този сайт няма да намерите нищо полезно. По простата причина, че хората са склонни да пишат коментари само от злоба! Познавам много фирми които са добре, а тук пише само негативни коментари. Този сайт дава единствено най-черната страна на некадърните служители и от злоба искат да очернят всеки и всичко, но не и да си признаят собствените гадни черти! Просто който не го осъзнава да не идва във фирмата. Умните хора проверяват чрез опит.
Нека бъдем честни и обективни всички хора ли ви харесват и ви обичат? Относно фирмата най-добрата ви обратна връзка дори да не ходите на интервю влезте в магазините и разпитайте текущия персонал каквото поискате, а не да четете тук защото ще си останете без работа!

Преди да започна в тази фирма исках да почна работа в фирма,която мога да се развия. На интервюто разбира се ми беше обещано това (както и на много други места на които съм работила са ми обещавали същото). Разликата е,че в тази фирма наистина имаш огромен шанс за развитие. Мениджърът,който ме обучаваше ме научи на професионално обслужване на което никой не ме беше учил до сега. Относно заплащането определено мога да кажа,че съм доволна. Работи се в приятна среда, служителите са млади,усмихнати,амбицирани хора. Мога да кажа само хубави неща за тази фирма. Дори и когато има повече работа, работата се върши с лекота,защото обстановката е приветлива и всички се стараят и си вършат работата с желание. Кйто иска наистина да се развие в тази насока,определени мога да кажа,че това е фирмата. Когато прочетох тези негативни мнения доста се учудих,но това са хора,които явно не са искали да се развиват ами просто да извършват някаква дейност, а не един ден да се обърнат и да се радват на това,което са постигнали за времето в което работят в тази фирма.

Бях служител в тази фирма и мога да кажа предимно положителни неща.
Напуснах поради лични причини, а не поради заплащане и тн. Във фирмата работят предимно млади и амбициозни хора. Всекидневно се срещаш с много хора, което е интересно и забавно. Не е напрегнато или нещо подобно, напротив. Всички са позитивно настроени. Заплащането е доста добро, за човек, който се старае и си върши работата и фирмата е изключително точна и коректна. Мениджърът развива до доста голяма степен персонала и дава изключително добри съвети за обслужването и тн. Има и по - натоварени моменти, но те избледняват на фона на колегиалността и доброто отношение. Не се лъжете от негативните коментари на хора, които нямат и най - малка представа от работа и мурзелът им надделява.

Супер лъжлива и некоректна фирма. Излъгах се на интервьото и се обвързах с нея,а след това е супер трудно да напуснеш,защото те лъжат и разиграват докато не намерят друг човек. Четох коментарите преди да започна,но не повярвах на тях и сега съжалявам. Казва ти се едно работно време,но се оказва съвсем друго. Събота и неделя е абсурд да почиваш. Работиш им на крак по 7-8 дена,като е възможно да имаш смяна от 9:30 до 22ч водеща се дванайска и половина. Бонусите са лъжа. Колегите не са много приятни. Интриги и драми яко. "Уникалният им мениджър",който би умрял за тая фирма и ще се пенсионира в нея е пълен боклук. Той ви води интервюто - прави всичко възможно да се навиете,защото там хора не се задържат и нормално. За трудовия договор пък кога ми го дадоха да не говорим. След 1 месец работа исках да напусна и те се сетиха да ми го дадат. Молба пък за напускане не ти дават само повтарят ти си в предизвестие. Исках да си пусна отпуска заради лекциите,които започват. Казаха ми че не знаят как ще стане,тъй като съм в предизвестие,въпреки че с другата шефка съм говорила за отпуск. Ако има нови кандидати както се случи при мен от единия обект ме преместиха на друг като думите на мениджъра към мен му бяха че вече не съм му нужна в този магазин,тъй като си е набавил хора и ме праща в друг за да не обременявам новите служители ( с една дума да бъда по далеч от тях, за да не им кажа какъв боклук е фирмата и цялата им система ). И още и още много неприятни неща има за разказване. Но наистина прочетете коментарите хубаво,и си помислете добре. Аз ги четох,не повярвах,обвързах се с фирмата и съжалих много.

Фирмата е много некоректна почти във всяка едно отношение. Аз съм бивш служител и бих всякакви рекорди по бързо напускане ... Заплатата е супер мизерна 500 лева, а изискванията им са от ден първи да обслужваш клиентите "професионално" ... Фирмата е пълна с безобразни интриганти, постоянно се създава някакво изкуствено напрежение било от хора от по - високо в йерархията или от колеги с повече опит във фирмата. Да не говорим, че бонусите, които обещават НЕ ГИ ПЛАЩАТ на хората решили да напуснат с предизвестие ... Държанието към новия персонал е лошо и надменно. Изключително много съжалявам, че се забърках с тази фирма и че им се хванах и на въдицата със странната схема за бонуси. Всъщност заплащането изобщо не конкурентно с това на другите магазини. Пък да не говоря какъв хаос и безхаберие има в тази фирма, сами си правете извода от факта, че получих договорът си в деня на напускането си, след близо 2 месеца престой там.
Персоналът е прекалено малък и все са в търсене на кадри, само че за тези пари почти никой нормален не се навива да им работи. От служителите се очаква постоянно да насилват клиентите да си купят нещо, но всъщност макар и за малко, работата ми даде доста добър усет за търговия и всъщност беше интересно предизвикателство за пред мен самия дали ще се справя, но като теглиш чертата парите са супер малко, а филмите дооста големи! :)

Бивша служителка съм на тази фирма и мога да подкрепя доста от негативните мнения. В началото ми бяха спестени някои неприятни подробности които след време научих, а би трябвало да се споменат още на интервюто. Специално в магазина в гр. Варна цари изключителна свободия , безотговорност и несправедливост. Някои от служителите се ползват с привилегии - водят се по график на 8 часова смяна, а изкарват 4 часова, не си вършат задълженията, което възпрепятства колеги и са длъжни те да го направят дори след това друг да вземе възнаграждение, не се интересуват от поети ангажименти към клиенти, не обслужват, хранят се на касата пред клиентите. Уж всичко се следи от шефове, а предприети мерки няма.

Като цяло във фирмата нещата са нещо, като комунизма - на теория всичко е прекрасно, но на практика изобщо!
В началото ви се обещава 180 работни часа на месец, но с течение на обстоятелствата разбираш, че по малко от 200 няма как да имаш. Или ако имаш то ще е за сметка на някой друг от персонала. Гарантират ти 500лв твърдо заплащане плюс бонусна схема по която се печелят още.
Всъщност ако си хванете таргети и бонусни схеми може да се вземат малко по-прилични пари, които пак не са особено много (около 600-700), което за София е доста мижава заплата и предвид часовете които даваш за тях. Екипите са готини и разбрани, повечето управители също.
Към днешна дата дори 1000лв да ми предложат твърдо заплащане не бих се върнал!

Да бе заплата 500лв друг път, работите на час - по 2,23 на час, като така са направени часовете, че да не може да вземете повече от 450лв. И ако искате допълнително часове ти казват оо не може това е максимума, който мога да ти дам.

Вие добре ли сте!
Навсякъде се пише колко били млади,усмихнати и алабала...!
По обявите търсят млади,усмихнати и прочие ама и с опит!
Старите къде ги изхвърляте?Във всеки има потенциал за някаква работа!Да не говорим за ниските доходи или изобщо,за безработните..всеки иска реализация,макар и не в първа младост!
Имайте отношение и към хората на години и с опит!Един ден и вие ще сте така-работодатели!

В момента работя в Селио Мол София и мога да кажа, че съм доволен. Работата не е подходяща за студенти редовно обучение и парите не са много, но екипът и по-точно управителя са много точни и готини хора. Рядко се срещат подобни шефове, но явно съществуват такива. Атмосферата е супер. Заплата е 500 лева, но с бонуса стига до 600-700 лева, което е супер за работа, в която задълженията не са много. Главното е отношението. Управителя винаги е готов да направи компромис и да направи графика удобен за всички. Работното време не е много, но имайки предвид, че се работи всеки ден аз лично нямам време за други дейности, но пък някои успяват да учат същевременно.