Вип Хаус ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Вип Хаус ЕООД

лъжат хората 4е им плищат осигоровки,и като направиш справка в нои или отидеш на лекар нямаш осигоровки лижат 4е ще платят инзвареден труд но и това не плащат.Моля не запо4ваите работа във фирма 4исто ако си увайавате труда!

Здравеите, и аз съм поредният излъган от тази фирма "Чисто".
Историята е подобна на всички останали.Започва се с молби и хубави приказки как, ако свършиш тази работа ще вземеш тези пари.Свършваш си работата съвестно и после започва едно голямо чакане на обещаните пари!Обаждаш се на секретарката и я питаш какво става -тя ти казва че нищо не знае и че не зависи от нея !А пък Силвена да я откриеш е доста трудно.Нито си вдига телефоните нито в офиса можеш да я намериш! ТЕ са пълни мошеници и никой да не се лъже да започва работа там! Фирма Фантом!Искренно се надявам да си нямате проблеми там в тази фирма с тези хора ,много главоболия ще ви създадат !!!

Здравейте.Ние сме поредните излъгани работници в така наречената "фирма"Чисто.В началото като почнахме работа всичко беше наред,но когато дойде момента,в който трябваше да напуснем,а именно преди миналото лято се оказа,че фирмата нямаше пари да ни плати.Казаха ни да изчакаме и,че ще ни се обадят до 1,2 седмици.След като мина това време разговаряхме не веднъж с така добре познатата на всички С. и по телефона и се срещахме лично. Всичко се повтаряше,а именно,че трябва да изчакаме.Слушахме само празни обещания и нищо налице.Търсихме ги постоянно и в един момент спряха да си вдигат телефоните или да казват на секретарките си,че ги няма в офиса.Общо взето много жалки хора.Това продължава близо година вече,а разбира се прецаканите сме ние.Щом посегнаха на студентския труд си направете сметка сами .За всички,които четат това искаме да ви кажем-НЕ започвайте работа в тази фирма,защото не си заслужава да си губите времето с неплатежоспособни хора,които не го заслужават по никакъв параграф.В крайна сметка,всичко в този живот се връща по един или друг начин.Ще се видим отново С. и ти обещаваме да е скоро...

Да, работих в тази фирма.Слава богу вече не!Все още не са ми платили последната заплата.Моля ви кажете ми към кого да се обърна за помощ.Решила съм да доведа нещата докрай.Не се лъжете и не започвайте работа там.

Камелия, няма да споря с теб, понеже се вижда, че дори нямаш елементарно образование да напишеш нещо наистина смислено и то без правописни грешки.Фирмата е в това положение, защо? Защото някои си троши нервите, а друг стои в офиса и излиза вечно от положение със "Еми забравих", е, кажи ми кой работодател би държал подобен служител и би го завел даже да се разходи до Турция, за да се откъсне от работа и грижи? Кой ли друг би се занимавал да пише есето ти за Варненски Свободен Университет, защото си глупава или неграмотна? Кажи ми ти кога се побърка от работа? За съжаление, вярна е приказката, храни куче да те лае, но живота е пред теб и не си губи времето със тази затъваща фирма, а гледай напред, току виж някой се излъже в способностите ти:)

За фирма Вип Хаус може да се напише цял роман, точно от тези, в които се разказва за лъжи, измами, гаврене с хората. В нашият случай става въпрос за използване на човешкият труд от страна на работодателите с техните служители.Това е често срещано явление в нашата страна, но като тяхното няма да се види никъде. Какво става - работят си служителите както си е по закон и накрая разбираш, че нямаш трудов договор(или ако имаш той не ти се дава веднага да го подпишеш,защото на Силвена така и било хрумнало),осигуровки (каквито и да било), някои от служителите се водят даже и на Граждански договор, защото фирмата няма пари да плаща дължимите за месеца осигуровки - те са за 12 лева на месец дори и ако дадения човек се води на трудов договор на половин работен ден. Заплатата се получава когато фирмата има пари (когато всички клиенти си преведат дължимото за извършените услуги през месеца), няма точна дата на получаване, можеш да си я получиш и след 2 месеца, може и след половин година, а най "хубавото" е, че въобще можеш и да не получиш нищо от това което си си изкарал.Тази фирма няма 1000 лева зад гърба си за спешни случай - така да се каже. Отношението към служителят е в зависимост кои как се държи с шефа, дали си върши работата като хората,дали не е сгафил някъде или пред някого,дали не е издал нещо което не е трябвало и т.н. Да отношението към шефа и задължения са най важното от всичко останало, но как да се държиш с хора, които ти се подиграват, говорят ти зад гърба, които те обвиняват за неща, за които даже не знаеш за какво става на въпрос и в последствие разбираш от 3-то лице какво става, винаги треа си потършевшият ти не някои друг. Вършиш неща, които не са ти по длъжностната характеристика и за които не ти се заплаща допълнително. В тази фирма няма бъдеще и развитие. Толкова е затъваща, че просто незкам как всички клиенти работят с нея. Кои луд би се хванал на работа с тях? Те са толкова задлъжняли, че и цял живот да работят пак няма да могат да си издължат дължимото към всеки работил във фирма "Чисто", било то към фирми за отдаване на вишки под наем, било то за фирми занимаващи се височинни почиствания и т.н. Всеки, който ходи на интервю за работа бива умайван с най "красивите думи", които иска да чуе и какво става след това.Започваш работа,отначало всичко е ОК, след това като нещо не им изнесе, айде чао беше ми много приятно, че работихме заедно,ама няма да ти платя.За какво да плаща нали това ще им бъде поредният разход направен по човек, за който са решили,че не го харесват и не им варши работа, а дефакто човека се е побаркал от работа и накрая са му се изсмяли в лицето. Толкова неща могат да се напишат за дадената фирма,че просто нямат край, но аз ще спра, че като се сетя за нея, за фирма "Чисто" ми става лошо. Лъжи,лъжи,лъжи и празни обещания това е фирмата. Да не повярва човек :D:D:D:D , че самият работодател си дал мнение за собствената си фирма, мале мале мале,то нахалството :D:D няма граници за тези хора ламтящи за пари

Това е фирма собственик е ..... .... ... ... с лъснат вид и костюмчетата си залъгва хората.... .... .. осигоровки от 2006г.Заплатите на жените работещи в магазините 2be не ги плати за 2007г месец 10 и 11.Нямяхме договори и затова не можахме даго съдим.Сега продължава да работи с нови хора и с ... ... ... .. Варна .Пазете се хора от тази фирма Чисто там всимко и мръсно както отношението така и шефчето

Ко стаа? Нима няма повече опарили се от шушумигата. Или горкия си е закрил фирмичката :-)))

Тоva mnenie e na njkoi zabluden,
dobre e i pari v tazi firma ima samo za tova sozialno zlo choveche S. D. i to zashtoto mnogo mnogo mnogo
se obicha s gorkichkia shef
Ne zapochvaite rabota tam PRI NIKAKVI USLOVIJ ima samo laja i neizpalneni obeshtania!

Ок си е фирмата, но няма кадърен персонал, това е, всеки си мисли, че може да се скатава и да получава пари, особено ако пререве на шефа ...