китен тм еоод /img/frontend/nomap.png"

китен тм еоод

Всичко написано за фирмата от анонимния е верно самият аз съм свидетел като бивш служител. Сажалявам за този епизод от моя живот който искам да залича. Сажалявам че разбрах за тази фирма защото за мен тя е кошмарът който никога не искам да се беше случвал.

Работата във фирма Китен не е толкова лоша,колкото отношението на работодателите и началниците е ужасно.Много обичат да унижават персонала,да го навикват без значение ,че си вършиш работата съвестно.Постоянно изискват все по бързо темпо,което доста често не ни е по силите.Често са ни давали само по една почивка от 15 мин.за 8 часов работен ден,а попринцип са 2 почивки по 15 мин.Не ни даваха да си говорим и да се гледаме в очите докато работим,а да гледаме надолу към лентата по която минават вафлите.Трябва да поискаш разрешение за да отидеш до тоалетната повреме на работа иначе ще има глоба или започват да мърморят,че само се разкарваш.Ами ние повечето сме жени,които един път месечно имаме неразположение,как да не ходим до тоалетната по често.Глобяваха се хора за какви ли не глупости.Може да ви изглежда смешно,но наистина е така.В цеха е много топло и задушно.Не ни пускаха климатиците под претекста,че ще се отлепят вафлите.Има автомат за вода,който е до входа на цеха и когато е топло ходим по често да пием вода,дори си внасяхме чаши с вода в цеха,и за това ни направиха забележка.За най малкото те заплашват с уволнение или те глобяват 50 лв..Работели сме по 14 дни без почивка.Също така често сме оставали извънредно да работим и винаги ни казваха на ,който не му харесва утре да си подава молбата за напускане или пък ни казват че шефа затова ни давал толкова много пари(а те не са много или поне те си мислят,че са много),за да сме винаги на разположение.Все едно нямаш личен живот освен тази тъпа фирма.А заплащането не е високо,защото имаме много отдръжки и като имаш и някоя глоба и ......Разиграваха ни като маймуни.През тази фирма са минали хиляди хора,които не са издържали не само физически на работата,но и психически на ПРЕКРАСНОТО отношение на работодатели и началници.Аз също не издържах на техните простотии,а иначе се имат за много велики и интелигентни личности.Аз никога не бих паднала на тяхното ниво и най вече на нивото на една " ДАМА" в тази фирма,и не бих се отнасяла никога по този начин с хората както тя.За мен тя е комплексирана жена,която се чувсва добре само когато те унижава и така расте нейното самочувсвие.