китен тм еоод /img/frontend/nomap.png"

китен тм еоод

Миналата година Г-жа Мая Попова беше попитана от работниците дали ще се работи на 3-ти Март.Отговорът и беше-''Че какъв ден е 3-ти Март та да не работим?'' Тази година 3-ти Март е първия работен ден от годината.Явно по горнооряховския кодекс на този ден трябва да се работи!Дори да е първия работен за годината.

Фирмата е на ниво за Европейския стандарт но не мога да кажа същото за работодателя, ниско и отвратително отношение към персонала.Нямаш право на никакви права не дай боже да кажеш нещо на въпреки, изхвърчаш на секундата защото ставаш неудобен.Роб във буквалния смисъл на думата.Гърч до последно и пак не са доволни.Направо последният кръг на ада.

Работих няколко месеца в тази фирма, но работното време на смени не ми беше удобно имам малко дете.
За фирмата мога да кажа, че парите които дават спрямо работата която се върши не са много. До тоалетна не може да отидеш!
Начялничката просто не искам да я коментирам!

Не мисля, че мнение със средна оценка -4.4444 е реално(16.06-13.58)! Нямаше ли в условията на форума нещо за целенасочените оценки? Айде някой да си направи фирма и да се опита да се задържи във днешните финансови условия на пазара!!! От каде си мислят някои хора, че идват паричките, да не ги пръцка магарето. Съжалявам, но май някаде трябва да се намеси администраторът на този форум. Оставам "анонимен" за да не мисли народа, че се застраховам против съкращение или нещо от сорта.
Аз също не харесвам много неща в управата на фирмата, но все пак отиваме на работа, не на забава. Както вече сте чува ли никого не са вързали ,портала е отворен.

Казвам открито и съвсем искрено че мненията на бивши и настоящи служители не влияе на моята преценка относно фирмата и прекият началник. Моята гледна точка е напълно вярна информация за естеството на работа и отношението на началниците към персонала а то е следното:
1- има игра на интереси
6- няма коректност от страна на началника
7-сигурност никаква днес те има утре не
8- няма нужда от камера защото има такава на два крака
9- който влезе там излиза половин човек
10- за МАЯ нема такова нещо каквото е описано от настоящия служител по долу.
Мисля че това е достатъчно за да си придобие човек къде отива кандидатсвайки там за работа

Ако притежаваш сръчност,физическа и психическа издръжливост ,има място за теб във фирмата.Работя в тази фирма и мисля,че условията за работа са много добри.Темпото на работа е високо,но всеки сам за себе си преценя,ако не издържи ,оттегля се и си търси лекото..За шефката Мая ще кажа ,че е перфектен началник!Много малко началници биха могли да постигнат такъв ред и дисциплина в производството,имайки впредвид хората с които работи.

Всичко казано до тук е абсолютно вярно.

Списък на отнетите и временно спрени сертификати - последна актуализация 13.05.2009
_____ CH07/1170 ISO 22000:2005 Прекратен Китен ТМ ЕООД SGS

да всичко казано до тук е абсоляютно вярно. Аз съм бивша служителка във фирмата,имах много проблеми с преката ни началничка Мая , ори щяхме да стигнем и до съд.

Според Европейския стандарт фирмата е на ниво обаче отношението на работодателя към персонала е меко казано " грубо и непочтително ". Не искам да цитирам изрази защото ми е под достойнството. Да, качеството на продуктите е добро но отношението към работниците е много лошо. Толкова ли е трудно да бъдеш "човек" и да се отнасяш към хората с елементарното човешко поведение. Защо трябва да се унижава персонала и да губят първите седем години от такова поведение? Принуждават се да напускат кадърни хора заради психическия и физическия тормоз от страна на началници и работодател. Защо е нужен този натиск върху личността така и не ми стана ясно. Много добре разбирам че не са единствените но те все пак претендират че са либерални и доброто заплащане е само техен патент. Да ама не... ПЛАЩАЛИ НАЙ ДОБРЕ!!! Да плаща се някаква заплата горе долу и това е цената на унижението и стъпканото достойнство на работещите.