НИКО 2002 /img/frontend/nomap.png"

Искам да се оплача от продавачката ви Радка Тодорова , отвратително отношение към клиентите . Ужасно и непрофесионално обслужване от нейна страна . Как е възможно на Витошка в центъра на София да има такива продавачки като въпросната г-жа . Да се държат аругантно с клиентите , които и изкарват въпросната заплата . Това е безобразие . А да не говорим за външния и вид , неподдържана жена . Потресена съм като ваш клиен , вземете мерки . И друг път съм влизала във ваш магазин , въпросната продавачка се държи всеки път аругантно с нас клиентите .

Най - студените магазини на Нико на цялата Витошка . Единствените магазини с отворени врати зимата по цялата улица са Вашите . Как издържат продавачките Ви не знам . Жал ми е за тия момичета , срамота . Исках да си купя рокля от Вас , но човек не може да се съблече , ако се съблече ще "умре" от студ .

Здравейте . Преди два дена влезнах във Ваш магазин на булевард Витоша 47 и станахме , аз и моята приятелка свидетели на много грозна сценка , скандал между продавачките . Една по - възрастна г-жа викаше на две по - млади момичета . Едно от момичетата и каза на въпросната г-жа да млъкне , защотото има клиенти в магазина , но тя не го направи . Влизала съм и друг път във Вашия магазин и въпросната г-жа всеки път се държи аругантно . Г-н Стойлов вземете мерки , ние като клиенти не сме длъжни да слушаме крясъци и скандали , когато влезнем във Вашия магазин .

Здравейте!
Искам да се оплача от отношението на една от продавачките Ви в магазина на ул.Витоша. Преди няколко месеца с мои приятелки решихме да влезем във Вашия магазин и докато те разглеждаха аз се оглеждах в огледалото в самото начало на обекта, при което ме приближи една от консултантките Ви и ме попита дали имам нужда от нещо. След като и отговорих "Не, благодаря" тя си измрънка нещо под носа от сорта на "Аа само ще се оглеждаме, значи". При което веднага казах на приятелките ми да си тръгваме, защото няма да седя и две секунди след такива подмятания, при положение че от хора като мен и зависи заплатата на г-жата, която беше на около 40 години, предполагам.
Преди години съм влизала във Ваш обект на ул. Граф Игнатиев, мисля че беше, и отношението на персоналът беше съвсем различно и приятно.
Като човек, който работи в търговията, съм чувала лоши неща за Вашата фирма и явно са верни, след като не можете да се сдобиете, нито да задържите качествен персонал.

Наистина умело успявате да представите работата като приятна, но отговорна, за сметка на което и в бъдеще има някакво развитие. Момчето, което провежда интервюто отговаря и за смените, които се оказва, че не са според първоначалната ви уговорка- НА ИНТЕРВЮТО!
За сметка на това отношението работодател-служител е на нулево ниво. Чуват се крясъци от шефката "педагожка", която не се притеснява да обижда и унижава служителите си.
Хубавото е, че не само стоим прави 10 часа и търчим като ненормални от единия магазин до другия, а и накрая на работния ден всички служители треперят дали шефа няма да се ядоса, ако оборота е по-малко от това, което той очаква. И сякаш трябва да се чувстваш виновен за това, че едва ли на някой му е приятно да го преследват продавачките в магазина, като че ще открадне нещо. Аа и постоянно клиентът трябва да бъде облъчван с размери, цветове и шарки, като че той сам не вижда.Едва ли има значение дали клиентът ще се върне, важното е да купи нещо ( нищо че ще си купи нещо за 10 лв. и повече няма да се обърне назад, уплашен от езиците, които владеят някои от настоящите им и дългогодишни служители).
Разболееш ли се-край.Повече няма място за теб при тях-очевидно не отговаряш на критериите им за робот...аа работа имах предвид.
Не стига, че плащат половин надник за 10-дневния обучителен период, ами и когато трябва да го изплатят се оказва, че дори и толкова не взимаш( има ли смисъл да се коментират заплатите?).

Бях решила да не се унижавам и да не говоря за тези безочливо нагли хора,но постъпките на Госпожата ме накараха да го направя.Не работя при тях отдавна,даже не искам и да си помислям за този кошмар.Малко преди да се разделим по грозен начин получих остро възпаление на апендикса вследствие на многото часове работа на широко отворени врати през зимните месеци.И така един ден просто вместо да се прибера в къщи след работа се озовах в болничното легло.Последваха 3 дълги месеци на възстановяване.Тези хора даже не ми се и обадиха,караха само една от приближените им девойки да ми звъни и да ме подпитва как съм и кога ще се връщам на работа.Върнах се и започнах да чувам подмятания,че не съм била болна и какво ли не даже госпожата един ден ме накара и да завлека няколко огромни торби претъпкани с дрехи до един от магазините им.Както и да е,днес е ден за прошка простила съм им.Сега работя в мола,топло ми е,добре ми е.Магазина е красив с мебели и дрехи внесени наистина от Италия,правилата също са установени от там.Плащат ми се пълни осигуровки,имам един час почивка,20 дни отпуска ПЛАТЕНА,плаща ми се двойна надница когато работя на официални празници.Никой не вика и не обижда никого.В края на годината получих и приза най-лоялен служител.А преди няколко дни Госпожата незнайно по каква причина се е сетила за мен,влиза на страницата ми и започва да ме обижда,станала сам дебела,нямала ли съм огледала. Еве,Еве разбери,че не е важно как изглеждаш,колко килограма си,дали си си нарисувала ноктите.Важно е да можеш,да си естествен и откровен, ,да уважаваш хората с които работиш,да имаш сърце.Не да влизаш в чуждите профили и да си изливаш злобата.

Коментарите за тази "фирма" са от 2009 до 2017 нищо не се е променило! Отношение работодател служител=0. Примамват хората с уж голямото заплащане, а всъщност парите,които се получават не са 1200 както пишат в целогодишната си обява, а 800лева. И тези пари излизат през носа на служителите! В края на работния ден след като "шефа" звънне за да разбере оборота следват псувни и обиди към служителите. Нямаш определено време за почивка яде се в 17.00 18.00 часа а понякога даже и нямаш време,защото трябва да правиш оборот иначе те наричат некадърен и какво ли още не. А, да не говорим за стреса и напрежението,когато в магазините се появи "шефа" или "шефката" заяждат се със служителите викат крещят без причина. Обявата за работа е целогодишна постоянно текучество на персонал,някои си тръгват още на първия ден,други остават и търпят просто защото им трябват пари.Но наистина не си заслужава за мизерните им 800лева човек да си съсипва нервите и психата търпейки психичните им отклонения. Гаврата,която си правят с хората е ненадмината! Има още мнооого какво да се изпише по адрес на "фирмата"накратко казано лъжи,стрес и напрежение.Дано повече хора да прочетат преди да решат да работят там.

Нико не пускай всяка седмица обява че търсиш продавачки!!!!Пускай всеки ден че вече само от етносите ти се навиват,гледам че вече такива работят при вас.Накрая ще затворите всички магазини,защото няма да има кой да ви продава китайската стока от Илиянци и ще ви остане 1 магазин ,а единствените работници ще си ти и жалката ти жена.И кой мислите че лъжете като пишете в обявата 1100-1200 лева заплата преди данъци,като осигурявате на минимума за длъжността,накрая нито счетоводители ,нито познати данъчни ще ти помогнат.Но това заслужавате че през годините през магазините ти са минали не стотици а хиляди които сте измамили с пари,отпуски и поведение на психично болни хорица.

Дъщеря ми наскоро завърши и сама изяви желание да започне работа.Така попаднахме на обявите за работа на тази фирма.Направи ми впечатление,че доста често се пускат обяви и че условията се сменят.Нещо ме усъмни и реших да вляза във форума за мнения.Много внимателно прочетох всички коментари.Не смятам,че са писани от един и същи човек,по-скоро всички тези момичета и момчета,за които ми стана мъчно,са били подложени на един и същ постоянен терор и огромен стрес.Посъветвах дъщеря ми да не се впуска сляпо,а да си помисли.Тъй като офиса,в който работя се намира в близост до един от магазините им на Витоша реших да вляза.Още с влизането ми в магазина за мен буквално се залепи едно младо момиче на годините на дъщеря ми не ме остави докато реших да изляза.Дрехите изглеждаха наистина доста евтино,от тези които можеш да видиш на всеки ъгъл по сергиите,но на значително по-висока цена.Попитах продавачката от къде ги зареждат,а тя ми отговори смутено и доста неуверено че са от Италия.През цялото време в магазина обикаляше нервно един господин с побеляла коса,влизаше,излизаше,досетих се че това е собственика.Няколко пъти повиши тон,продавачките веднага смениха изражението си и започнаха да се споглеждат.Стана ми ясно,че наистина са изложени на постоянен стрес.Благодарих и си излязох.Разказах всичко на дъщеря ми и се радвам,че ме послуша.Стана ми мъчно за тези млади хора,които са манипулирани и експлоатирани по такъв безсрамен начин.Ако бяхме нормална държава такива фирми нямаше да съществуват,за съжаление явно не сме.

Тези хора наистина са много нагли!Има над 40 коментара, в които всички са написали що за стока са, а те продължават да лъжат и манипулират.Вместо да се засрамят,започват да пишат коментари от измислени"настоящи служители",че всичко в жалките им магазини, наблъскани с парцаливи дрехи от Илиянци и китайците в Италия,е съвсем нормално,обстановката е приятна- сигурно и кафе с бисквитки им сервират!ХА-ХА!Нищо подобно!Толерирали работещите хора и заплатата била 1200 лева.Да,но не и в тази фирма.Осигуряват ги на малко над 500 лева,А РЕАЛНО взимат 800-900 лева.Осигуровките им се удържат.Отпуската е 7 календарни дни ,платени не по 45,а по 22 лева,а не 20 работни дни както е редно.За пред данъчните инструктират всеки от персонала да лъже ,че работят на смени и имат почивки,а ги държат на крак по 10-12 часа.КРЕЩЯТ И ПСУВАТ служителите си,това сигурно е много приятна и отпускаща обстановка,но не и за нормални хора..Изобщо не ги интересува никой,важното е да напълнят изтънелите си джобове.На семейство Стоилови и пръстите да им се изтъркат , докато натискат НЕ СЪМ СЪГЛАСЕН по 100 пъти на ден, няма кого да заблудят,освен себе си !Истината боли.12 отдавна мина,каляската се превърна в тиква!Вече не сте принцеси,а обикновени пепеляшки !!!