НИКО 2002 /img/frontend/nomap.png"

Напрегната и негативна работна обстановка, 10 или повече часа работа на крак, като е забранено да се сяда дори когато няма клиенти или стока за подреждане просто защото изглеждало зле персоналът да седи. Един човек с желание за работа би могъл да свикне с това, ако работодателите и повечето колеги се държаха добре, а не да правят обстановката още по-напрягаща. Колегите - гледат лошо, крадат клиенти, за да може после техният процент да е по-голям, и говорят зад гърба ти при първа възможност. Шефовете - скъперници, изключително некоректни в плащането, вдигат скандал дори пред пълен магазин с клиенти и са готови дори почти да налетят на бой, като видят, че с обиди не минава номерът. Редовно има служители, които работят за по 3-4 дена и напускат и хората от въпросната фирма казват, че вече нямало хора с желание за работа, а работата е най-малкият проблем! В момента работя на място, където натоварването е същото, заплатата също, а си върша работата с огромно удоволствие, защото шефовете и колегите ми са страхотни. Докато не се научат да са коректни с персонала си, ще продължават да имат само 3-4 души, а другите да идват и да си отиват за 2-3 дена!

Шефката на тази фирма(Г-жа Психо Стоилова),е на толкова високо ниво,че за толкова години не разбра едно-да се научи да не се държи като пълна проста.....Изглежда територията на жалките и магазини вече и е тясна и е решила да гастролира и на по-реномирана сцена,където да демонстрира невероятно високото си интелектуално ниво,възпитание и неземна красота(дело на родната естетична хирургия в най-евтин вариант).Жалко,че не работя в магазините,които е решила да посети и не познавам тяхната собственичка(с чиято персона ме заплашва ),но съм сигурна че ще се представи подобаващо.Аз лично докато се наслаждавам на прелестите на Сахара с любимия човек и вампирските ми зъби(нищо че съм джендър и нямам пари(както си мисли)я съветвам да разреди посещенията при маникюристката,да отиде по най-бързия начин в библиотеката да си вземе няколко полезни книжки-правоговорен речник,тълковен речник,да запише спешно супер ускорен курс по италиански език,че не знам как точно ще контактува с настоящите ми шефове,с което също ме заплашва.
За всичко останало ще се погрижат НАП.

Конкуренцията ви смазва !

Как така не можахте да се сдобиете , нито да задържите качествен персонал .

Всеки ден обяви в jobs.bg . Как за тия години не намерихте правилните хора . Проблема не е в продавачките , проблема е във Вас . С това поведение на психично - болни хора , викове, крясъци , обиди всеки ден , работа под напрежение , не можахте да задържите кадърните си хора . Хората които наистина работят . А ги принудихте сами да си тръгнат с вашето държание и поведение ... по - горе съм го написала , да не се повтарям . Един добър шеф ( който за Вас не мога да кажа , че сте такъв ) прави всичко възможно да задържи добрия и кадърен работник , а не го принуждава сам да си тръгне , с поведението си и държанието си . За това Вие винаги ще вървите надолу , всеки ден ще имате обяви в jobs. bg, всеки ден нови и нови момичета , които ще работят по 1/2 месеца и ще си тръгват . Така и не разбрахте , че с това поведение не печелите , а само губите .

Кратко и ясно.Ужасно отношение към персонала.Викове,обиди,обвинения.Работа под изключително напрежение.Поредните мислещи че като имат 2 тира с парцали са нещо повече от другите.НЕ започвайте работа там!

Коментарите няма да спрат , докато не престанат с поведението си на психично болни хора .

Коментарите почват от 2009 до 2018 ужас .

Всеки , който е пуснал CV за НИКО – ще бъде повикан и назначен . От една страна защото персонал никога не достига , от друга – за да има кого да гонят . Смешни сте . Не се лъжете хора . А ако вече сте се излъгали да кандидатствате при тях , много бързо ще разберете , че сте попаднали в самия ужас .

Пълна пародия е тази фирма . Психодиспансер с една дума . Шефовете са психично болни хора . Всеки един коментар написан по - долу е верен за въпросната фирма . Отделете 30 минути и прочетете всички коментари , преди да кандидатствате за работа при тях . Няма да съжалявате момичета , ще ви е от полза информацията по - долу , написана от бившите служители .