Ситекс оод /img/frontend/nomap.png"

Ситекс оод

Базата в София най-после затвори!!! Свърши рая за '' Валенцето'' и ''Митето".Дано никога повече хора като тези двамата нямат властта да унижават и злоупотребяват с хора търсещи работа!!!

фирмата  в  Бургас  фалира  с  това   добро  управление   бяха  конфискувана  стока   за  50000лв  защото  се  правиха  на  велики    търсетиси  правата

Попитайте слуйителите на тази фирми4ка кога последно си взеха заплатите...............дори и лев напоследък

Не мога да разбера всеки месец тече обява за шофьор толкова ли е зле фирмата че всеки месец напускат предполагам че текучеството е голямо или заплащането е ниско. От началото на годината обявата  редовно се появява а и прави впечатление че е пълна със правописни грешки на което ме навежда че ръководният персонал е на слабо интелектуално  ниво.

Фирмата е повече от ужасна. Няма шев, няма ръководство, екипът е повече от некомпетентен. Отиваш с нежелание и чакаш с нетърпение да дойде края на работния ден. В началото ти обещават всичко и повишаване на заплатата след 3-тия месец, повишаване при добре свършена работа, но това са празни приказки. Заплатата първоначално ти е 500-600лв от която сам си плащаш осигуровките. Само ти се крещи, а отношението е нулево, все едно си животно. Не отивайте там ако уважавате себе си или искате по-нататъшно развитие !

Заплащането беше неопределено. Ако имат нужда от пари, глобяват за измислени провинения и си ги набавят Освен това все не им излиза касата и те принуждават да плащаш. Когато ти омръзне това и решиш да напуснеш- добре дошло, не изплащат заплатата и така си набавят още пари.
Не уважават труда, който се влага. Ако трябва да диктуваш заявки ти се казва, че нямали време да ги изпишат, трябва да чакаш да се наприказват или направо се заявява, че не им е до твойте заявки точно сега.
Привилегии не видях. С голям труд даже изработеното се изплаща, винаги имаше грешки в изчисляването на процента и съответно нов повод да не ти платят. Освен това след като вече си напуснал и дълго време не работиш там, продължават да се занимават с теб, измислят се уж причини да се докаже колко си бил некоректен за това, че си дръзнал да си търсиш правата. Даже се плетат интриги и научаваш за себе си смехотворни неща.
Ако фирмата уважаваше способностите ми, ако ми бе предоставила потенциал за развитие, нямаше да напусна естествено.
За колегите какво да кажа след като постоянно се сменяха и не бе възможно да ги опозная.

Във фирмата плащат редовно заплатите,но естествено че има едно голямо "НО"започваш с малка заплата и ти обещават поголяма което не се случва!
Уважението от страна на шефката и шефа са на ниво "0"-работиш като вол и накрая на месеца ти казват че не си дал достатачно на фирмата и едва ли не ти подаряат заплатата.Работното време е от понеделник до петък от 9-18ч и събота -14ч,обаче няма работник които да е дошал в 9 и да си е трагнал в 18ч,там отиваш по рано и си трагваш не по рано от 20ч,а по коледа и нова година"шефката" и "шефа" те принуждават да си там подчти нон стоп и нарая на месеца пак ти подаряват заплатата.Ако си млада,красива може и да бъдеш с потенциал за развитие във фирмата и да изместиш "шефката"-т.е ако шефа спи с теб може и да имаш някакво развитие.Колегите са готини ,но много озлобени от отношението на работодателите.Работната среда е под всякаква критиказащото там сте-идиоти,кифли,банички,тъпи,овци-това са думи на управат естествено.