ирида /img/frontend/nomap.png"

за тези които се чудят дали да започнат работа в тази фирма
никакво уважение към хората
не се взима под внимание какво можеш да работиш а как можеш да се слагаш на шефовете
лъжат не поскоро не те лъжат а направо си ти го казват че трябва да им работиш извънредно и да не ти плащат за това
постоянно се разпечатват заповеди за глоби на някого за всевъзможни неща ( пушене ; неуплатняване на работното време ; слушане на музика ; умишлено спъване на работния процес ; говорене ) и все в тозиред на идеи от страна на ръководството
винаги всичко се научава в последния момент примерно че ще се работи в събота или неделя , че са ти намалили заплатата , че си глобен за нещо си ( без да има педупреждение преди глобата )
винаги във всеки момент можеш да очакваш да те уволнят ( най вече защото не си симпатичен на някого или защото не си траеш за всичко което става )
работи се като във работилничка тоест няма инструменти всичко е аха да се счупи и чак когато се случи това , по някое време ще се оправи или смени
за подръжка е смешно да се говори там
фирмата я раководят ( меко казано ) некомпетентни за тази цел хора
заплатите варират от 600 до 1300 лева
осигурвките разбира се са на 300/500 лева

За "Ирида " и Гигови бече легенди се носят.Ако тия двамата имаха поне грам уважение и поне чувство за приличие ,щяха да прогресират много повече.Никакво уважение за положен труд ,никаква мотивация ,никакъв срам да ти се накарат за нещо с което нямащ никакво отношение ,без притеснение те карат да ходиш на работа в неделя и по празници  и винаги си виновен за нещо .Ако това ви привлича заповядайте .

Най-голямата грешка , която може да допуснете в си професионалнатакариера.Каква заблуда , но така високопарно
поднесено в началото , за човек - изморил се да търси работа - това е... бинго. Вярно , че тази фирма дава шанс на хора без
опит ,но за това в истинския си смисъл думата "професионализъм"е недостижим таргет !!! Познавам фирмата
добре, и мога да кажа,че докато изискванията към персонала
са професионално нулеви, а финансово изгодни, то лошите
коментари тук ще бъдат повече от останалите :) Реално всяка
фирма е "фирма с цел". Пък и дали лошата слава на Гигови е
причина да не можете да си намерите свестни работници та основната ви работна ръка е с провинциален привкус?.........
Е....и от моята си рамчица не мога да бъда съдник. Мога само да имам мнение и се надявам повече да е в следствие на
житейския ми опит, отколкото на криворазбраните ми желания и страсти.Няма да давам съвет как да подобрите статуса си и доверието ....а напротив : Умирам си от кеф,че ще си останете такива.

Ако не сте приети в "Сървайвър" то в "Ирида" Ви очакват!Успех

за това адско работно време по 12ч 6 дни в седмицата парите са малко.няма дори столче да седнеш да хапнеш,ако случайно ти разрешат.Работниците са онеправдани от всякаде,но са принудени да работят,защото са отдалече/те такива си намират,специално/за да нямат избор.Вьв сайтовете за работа не смеят да си напишат фирмата,че никой нямя да кльвне.И вьв агенциите за подбор на персонал вече не ги искат.За 6месеца 52човека напуснаха,те от това печелят,като не им дават заплатите.