МЦ Вива Феникс /img/frontend/nomap.png"

МЦ Вива Феникс

Изчетох много добре това което са написали преди мен а и точковия резултат показва ясно кое как е.Само едно не мога да разбера защо щом собствениците на фирмата знаят, че докторите им носят парите (а получават и имат интерес да е така),а мед. сестри работят яко (и те имат интерес да получават но не получават)да разиграем следния сценарии.Нито един доктор не иска да работи без медицинска сестра.Нека помислим-какво става ако нито една сестра не иска повече да работи във медицинския център.Докторите остават без сестри и изчезва желанието на докторите за работа.От там изчезват и пациентите .Изчезват и парите.Това е само един вариант:така ,че нека се помисли за някакво адекватно заплащане на мед. сестри и те да не се чувстват като повечето кадри тук че са от един кръжок все пак става въпрос за здравеопазване.Ако може атестацията да е тук ще бъде всичко черно на бяло и няма нужда човек да си криви душата.Все пак всички работим за пари и с влизането ни в ЕС нека малко се развържат кесиите и да усетим и ние че можем поне малко да заприличаме на фирма от ЕС а не от Анадола......

Не е толкова лошо да се работи във Вива стига да не си знаеш цената на труда ,който полагаш и да не искаш повече от това което ти дават и естествено да си траеш -ТОВА Е!

Мисля, че достатъчно съм написала и нямам какво повече да кажа!!!Ако искш да работиш във фирма където няма развитие направи го!

Здравейте!!!
Bunny имам личен въпрос кум теб...Дано да ми отговориш на въпроса тъй като мислих да отида да работя за ВИВА но не съм сигурна ...Затова всичките ми показатели са на 0 Ако може да ми пищеш колко си работила на ден и какво да ми кажеш за отношението на работодателите и прочие
Bunny ако можеш да ми отговориш на следния e-mail : [email protected]
БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО

Шефовете на тази фирма са на принципа "Няма незаменими хора" и колкото и да си ценен и каквито и да са ти възможностите за тях си никой. Никой в пълния смисъл на думата. Слагат те да работиш къде ли не, дават ти каква ли не работа и ако си отвориш устата за допълнитлно заплащане ти дават трохи за да си траеш! Не на последно място е и техниката, с която работят, тя е толкова остаряла, че се чупи през ден и потдържащите фирми отдавна са я забравили, че съществува. Бях там и никога повече няма да си помисля дори да се върна !!!

Заплащането около мин.раб.заплата уважението е привидно привилегии почти никакви фирм.сигурност няма дори не ти стига времето да си изпълниш за деня задърженията никакъв потенциал за развитие-дори те ограничават да не поискаш по вече от това работата е на хубаво място колегите дърти баби и некомпетнтни по млади раб.среда -наблъскани по няколко човека на едно работно място

Сферата на дейност е супер хуманен ,но всичко свързано с хуманността спира до тук.Ако и мениджърското ръководство успее да си извади главата от пясъка ще види колко различен е света около тях.Реалността е различна от техния розов сън в който са изпаднали и видения в светлото бъдеще .До толкова различен,че хората около тях "работните пчелички" идват и си отиват и остават с впечатлението ,че независимо че са дали всичко от себе си са едни добре използвани салфетки в които ръководството добре си е "изтрило" ръцете.А за оценката и заплащането на труда да не говорим.Розовият сън си остава......