МЦ Вива Феникс /img/frontend/nomap.png"

МЦ Вива Феникс

Моля ,ако някой има нова информация,нека сподели.

Искам да споделя, че и аз като всички, които са писали ще се опитам да направя някой коментари без да засягам професионализма на лекарите работещи в МЦ и на всички останали без управители.
Наистина е много работа, заплатите са ужасно ниски дори най-ниските в целия град в тази област, но най-важното е че има някакво разбиране от страна на управителите но само наужким. Опитват се да те "успокоят " с някакви обещания и в последствие разбираш, че са те заблудили (прекарали). Няма лошо правят сръвнение с други лечебни заведия за заплатите но май само за това не е важно а трябва и за обема на работа да се прави сръвнява. И всеки който е напуснал се чувства прекрасно и не е споделил че съжелява.
Много е жалко за всички които все още са там, аз нямах това намерение да напускам но в предвид нещата, които се случват се реших и го направих, защото все ми се искаше да вярвам че ще се управи заплащането - АМА НЕ.
Пожелавам на управителите да са живи и здрави и дано някога им се "върне" да работят те за някого и да не им се заплаща колкото е нужно за преживяване.

Много ми е интерестно от къде всички които давате мнение за работодателите в тази фирма имате информация за това какви са те .Явно наблюденията на повечето от вас са много грешни .
Не ,че искам да защитавам някого ,но това са едни от малкото работодатели в гр.Добрич ,които са коретни към своите работници.Всеки който е почнал в фирмата е наясно каква ще му бъде заплатата още преди самото му назначаване,така че не мисля ,че има от какво да се оплаквате ,особено вие които не работите там.
По отношение на обслужването в МЦ Вива Феникс бих искала да споделя ,че винаги са се отнасяли с мен любезно и коректно.Виждала съм много клиенти ,които се държат нагло ,арогантно и си мислят че са най-важните .Когато имаш 30 души чакащи пациенти на регистратура е нормално всичко да става по бавно .Момичетата се опотват да обслужат всеки по-възможно най-добрия начин.
Меко казано изумена останах от коментара за лабораторията .
Резултатите ,които се дават в лабораторията били грешни .
Бих искала да кажа на госпожата която е писала тази голяма глупост няколко думи .Първо г-жо в тази лаборатория работят едни от най-квалифицираните лаборанти в нашия град.Обслужването е изключително любезно и професионално .Мен самата много ме беше страх когато трябваше да ми вземат кръв за изследвания ,защото винаги ми пукат вените .Жената ,която ме обслужи ми взе кръв с такава лекота ,че просто останах изумена.От тогава съм редовен клиент на този център.
Също така съм ходила в мого лаборатории ,но това е един от малкото центрове, в които изследванията са точни .Ходила съм в раборатории в гр.Варна и там са ме питали къде съм си правила изследванията защото са много точни .
За цигарения дим не мога да споря по въпроса ,защото лично на мен никога не ми е миришело на цигари ,но все пак съм и пушачка .
Пред лекарските кабинети никога не е имало огромни опашки .Всички пациенти са с час.
Специалистите са изключително квалифицирани и едни от най-добрите в своята област.
Като заключение въпреки ,че имам да кажа още много неща ,ще кажа ,че ще те посрещнат, така както се държите .Разбирасе ,че всеки клиент винаги има право ,но никой не дава право на пацинетите да се държат НАГЛО И АРОГАНТО .Все пак и тези които ви обслужват са хора и имат нерви !!!
А на работодателя ,ще кажа вярвайте повече на вашия персонал господа .
ДОБРИЯ РАБОТОДАТЕЛ ВИНАГИ ТРЯБВА ДА БЪДЕ ЗАД СВОЯ ПЕРСОНАЛ.

Работата не е трудна стига да имаш желание да я работиш. Друг е въпроса че заплащането и работното време зависи от това с кого си по близък.

"МЕДИЦИНСКИ ЦЕНТЊР С КОМЕРСИАЛНА ЦЕЛ"-добре би подхождало за мото на тази центњр и подхода на неговите шефове.Докога способни мед. сестри ше сте от страната на булката??????

Фирмата има голямо текучество и това е най-добрия показател за всико казано от споделеното по-горе.

Медицинския център се намира на много хубаво място и много добри лекари работят в него,но всичко спира до тук!До преди година за манипулации се заплащаше в ... .... ......На втория етаж мирише на цигари /чакала съм пред кабинет /,а няма проветряване в коридора.Говори се на висок тон,личи си ,че отношенията в колектива не са добри.Още с влизането в центъра се чувствува тягостна обстановка.До скоро имаше една много усмихната и любезна госпожа ,която не виждам вече там ,което ме навява на мисълта ,че си е отишла /не съм питала защото не зная как се казва/.Имам информация и наблюдение за центъра защото бях редовен пациент,но до тук.След толкова впечатления и мнения от други пациенти надали ще вляза отново там!!!

Жалко е да гледаш как се стараят да са любезни и внимателни момичетата ,които работят в центъра.Лошото е ,че в центъра се пуши,дават се грешни резултати /от лаборатория/,организацията е на много ниско ниво , по всичко личи ,че ръководството или главната сестра не са на ниво.Никога повече не бих отишла и не бих ползвала услугите на този център...................................

1 точка

Не е лесно да се работи в тази фирма, колкото и да имаш желание.
Има работа колко никой неможе да си представи- не че неможем да си организираме работата, а просто сме малко а работа е много, но това е добре за шефовете те така си представят -работиш и нямаш право да се оплакваш от обема и нямаш право да искаш повече пари, защото ......
А най-важното е, че всеки лекар работещ в МЦ си взема паричките и въобще не го е грижа как се чувстват всички които работят само в МЦ (в частност и за него )той си знае хиледарката а ти минималната работна заплата . А най-възмутителното е че управителите искат от теб - усмивка, качество и обем на работа.Искат дори да вършиш от части и на докторите работата, защото за тях така е изгодно,а как да стане това за 180 или 220 лева.

Ако някой има формула да помогне- Харесва ми тази фирма но ми е трудно искам да работя но да не се побърквам от работа и да ми заплащат поне 300 лева за работа която смятам, че съм добра и имам необходимата квалификация ?

Моля да не давате по две и повече мнения с оценки! Много лесно се разбира кога един очвек дава по няколко мнения и в това няма нищо лошо, просто при второ и трето мнение не давайте оценки.