Булинженеринг къмпани ООД /img/frontend/nomap.png"

Булинженеринг къмпани ООД

На никой не пожелавам да се забърква с "компанията".Аз се разболях-бях близо 1 месец в болнични и не стига,че ми резнаха заплатата с 140 лв. а и когато отидох на работа г-жа Петкова и мъжа и дори не ме поздравяваха.Излязоха с някакви липси и в общи линии ме накараха да напусна.Не се лъжете да започвате работа в "компанията".Който е започнал много съжалява.

Привет. Скоро видях, че фирмата обява за офисът си в Бургас. Търсиха човек за офиса(не знам дали да намерили) беше обявена заплата около 400-450 лв.  Някой да каже  по-конкретна информация?
До Любомир: Какви доказателства имаш?Може ли да дадеш повече информация?

Хора бягайте от тази фирмичка.Никакво уважиние от шефовете.Заплатата е под всякаква критика.Излезеш ли болничен и веднага търсят начин да те уволнят.Абе мизерия.Много вождове-малко индианци.Всичко и супер измислено в "компанията".За всичко имам доказателства и мога да отговоря на всички въпроси.

Искам да предопредя всички кандидатстващи за позициите "мениджър екип" ,"продавач консултант" за въпросната фирма, че това е измама. Обявата се върти повече от 4 месеца от фирмата посредник Тоницвет, която прибира по 10лв. от всеки стъпил в офиса им да кандидатства. Оправдават се с психоложката, която провежда някакво измислено интервю. Това е много лесен начин да препечелват от отчаено търсещите работа хора. Сметнете на ден само за тези позиции интрвюитат около 20 човека по 10лв. е колко е лесно да пускаш една съща обява, за която все да не се намира кандидат....... Каква е връзката между двете фирми?

Искам да кажа на всички работодатели, че хората които работят за вас са най голямото ви богатство. В един такъв момент когато вие злоупотребявате със достойнството на вашите служители не можете да очаквате те да са лоялни към вас. Така, че много добре си помислете къде ще сте след една година когато може да се окажете без хора които да искат да работят за вас.

Няма такива истерии и крясъци и заплахи в тази фирма- дори и пред клиенти. Текучеството е огромно. Няма условия за работа изобщо! Не се лъжете. Иначе ако ви се работи за мижави пари и под натиск- това е фирмата. Всички други конкурентни фирми са с по-добро заплащане.

Здравейте на всички бивши и настоящи служители на тази фирма.
Аз като един от първите служители на тази фирма също искам да изкажа мнение за тези така наречени "работодатели".
През времето което работих при тях(г-н и г-жа Петкови),а това беше преди 9 г. полужението беше кошмарно(на тема заплащане и уважение към служителите),а ние не бяхме много само 3-ма човека,и тогава имаше крясъци и разправии,не знаеш кога ще си получиш заплатата,удръжки за това и онова и какви ли не още глупости,но няма смисъл да ги описвам защото няма да ми стигне един ден за тях.
За бога хора не започвайте работа там!!!!!!!!!
С Уважение:Тодор Буков
'Те" знаят кой съм но не ме е страх да си напиша името-нека знаят кой го е написал,а не да се крием под някакви си измислени имена и никове.

Това е фирма на която не може да се разчита. След 100 телефонни разговора ми доставиха стокта за която чаках месец и нещо, накараха ме да платя предварително, накрая ми взеха и пари за доставка.

Господин Георгиев мнения се пишат много, но Петкова ги трие. Аз не съм в тази фирмичка вече, но съм сигурна, че няма бивш сложител които да е доволен от отношението към него- затова текучеството е голямо. Най- старите сложители са на 2,5 години и си търсят работа!

P.S. Едва ли Иван Иванов съществува изобщо. Нали г-жо Петкова! До мое време нямаше. Да пишат колеги който сега работят съществувал ли е?

Съжалявам че напуснах. Фирмата е стабилна и държат на хората си. Не прецених. трябва да си сериозен, работата е много отговорна и имат изисквания.