Булинженеринг къмпани ООД /img/frontend/nomap.png"

Булинженеринг къмпани ООД

Всичко написано до тук е вярно и към днешна дата. Дори казаното не е напълно изчерпателно. “Управителката” се отнася меко казано лошо, както с повечето от служителите, така и с клиентите които не й оттърват. Искам да забравя всичко свързано с нея и се надявам да не срещам повече в живота си такъв лицемерен, надменен и луд човек, каквато е тя
Текучеството на персонала във фирмата е огромно, главно заради нея.
НЕ започвайте работа в тази фирма.

Положението в тази фирма става все по-зле.Отношението към служителите е под всякаква критика.Ако уважавате себе си като личност, НЕ започвайте работа там.

Тя се казва Даниела,от Радомир,и е много зле живяла и много зле възпитана.Именно в това е проблема,просто не си е на мястото,високо самомнение,простака се познава по претенциите.Има и хубави неща,както във всяка една фирма,обикновено е колектива.

Здравейте, фирмата има обява за работа във Варна. Някой има ли наблюдения какви са условията за работа, колектива и заплащането.

Здравейте фирмата има обява за Варна как е положението. Защо е напуснал предния служител?

Здравейте, може ли да напишете нещо повече за офиса във Варна, мисля да кандидатствам имат обява в jobs.bg.

По принцип не пиша по такива форуми, но не се стърпях. Хора, четете, тук наистина ще попаднете на меко казано ЛУД човек. "Шефката" /казвам го в кавички, защото това за мен не е ръководител/е комплексарка, отнася се с хората изключително лошо и високомерно. Не е възможно да работиш в такава среда, да изказваш свое мнение, което да се зачита. Никакво уважение! Съжалявам само за добрия колектив, който оставих там.

За да постъпиш в тази фирма на работа трябва да имаш много здрава нервна система и да не ти пука за нищо каквото става.По долу написаните коментари отговарят на истината.Бъдете сигурни че ако договорите някоя сделка ,тя със сигурност няма да стане с параметрите както вие сте я договорили.Мисля че разбирате-промяната на условията развалят сделката.Лицемерието от страна на управителката е много много голямо-така че и за това внимавайте.Хубавото е че си получаваш парите на време и в договорения размер,доста често без бонус за постигнат резултат съобразно обявената схема.Накратко казано-създават се едни правила от работодателя(независима в коя област от дейностите на фирмата) и след това се нарушават от самия него.

Здравейте на всички,
случайно попаднах на този форум и по принцип не пиша на подобни места но като прочетох последните два коментара найстина не издържах :). Изразът за неуравновесената жена е направо в десетката. В общи линий г-жа Петкова направи всичко възможно да разкара повечето си от големите си клиенти. През 2010 г. като търговец уреждам сделка с една фирма в Царацово за закупуване на голяма почистваша машина и отиваме на преговори с г-н Петков (мъж на г-жа Петкова и на позиция управител). Срещата мина добре и договорихме цени плащания и т.н. Подготвям споразумението с клиента на база договорките но г-жа Петкова го отхвърля и ми връша редакция която няма нищо общо с договореното с клиента и естествено сделката се провали. По подобен начин разкара повечето ми клиенти, така бизнес не се прави. А за отношението към служителите повечето работи са верни. Който започва работа там трябва да е готов да се големи "предизвикателства" :) .