Unitemp / Унитемп /img/frontend/nomap.png"

Unitemp / Унитемп

Защо цените за нас са по високи от на клиентите? Това го няма и в Сумалия.

Стига сте плюли , всички знаем , че не е виновен този коите яде баницата , а този които му я дава , затова се обърнете към босовете - надявайте се дави отговорят на въпросите .

Много си ни е хубава фирмата,като изключим някои дребни подробности като:
1.Има некомпетентни хора на отговорни длъжности.
2.Възможностите за развитие на работника като такъв намаляват.
3.Незаплащане на извънредния труд.
4.Слаба организация в някой важни моменти,произлизащо от точка "1"
И още някой неща който няма смисъл да коментираме!
Обаче се получава един голям плюс от това,започва едно бавно но сигорно сплотяване на колективите!Ако не сте го забелязали ще го забележите!

докога ще продалжаватоя кипарски общ работник да 4упи рацете на цялата бригада. стана нетарпимо стига ни цакаите с по4ивните дни. Все нещо имаме да ви вращаме и да ви даваме.
Работим за двама а ни плащате за един. Погледнете как се плаща на запад .Излизаме като мокри котета.

администрацията е голяма наистина но нямам ништо против тях те се опитват да помагат самоче много по заобилен начин го показват и те са хора все пак . И наче марзеливи много ама няма кво да кажеш само сочат пръст и хокат всеки втори е началник на кои да се подчиняваш общи работници няма само началници общият работник е постоянно линчуван повечето грешги допускат ''началниците''

технолозите да мълчат на запат се заплаща извънредния труд а теб те бива само да тормозиж и унижаваш хората.
работата е много за малко пари харанатни за сега ама маи скоро и гладни ще седим
ако не е кризата няма да остане и работник с изключение на великия технолог- дай на човек влас и пари да го видиш колко пари струва
Работиш както ти кажат първа втора трета пета сменя семеиства никой няма фирмата е твоито дете като отидеш до тоалетната и вече имаш да даваш на фирмата часове

Мързеливи и недоволни хора на този свят винаги ще има! Дано само тези, които толкова много плюят да си останат по-малко от нормалните хора, че иначе ще се удавим в плюнки и ще останем без работа и пари!

Браво ,работата е супер, ама мързеливите да си ходят . стига саги носили на гарба на другите.

Ох, много мързеливци в тази държава бе!
Мрънкачи има всякакви, но мога да кажа че трудно се намира работа каквато те търсят - хем да не се работи, хем да се плащат високи заплати....
Много си е добре във фирмата - заплати плащат, хранят ни, транспорт си имаме....
Да отидат недоволните в чужбина да видят как се работи в бранша и за какви пари

Време е за смяна в ръководството и по точно производствен директор,административен директор и счупения технолог във фирмата със стаж на общръботник в Кипър!
Добре дошли в Unitemp фирма която ще ви направи инвалиди само за две години!