Unitemp / Унитемп /img/frontend/nomap.png"

Unitemp / Унитемп

Госпожо представител на управлението на фирма Унитемп да започнем едно по едно да разглеждаме вашите изказвания или в случая изписвания.Само искам да ви похваля с наизустяването на обичаиното изказване на представител на управлението на всеки един работодател.Първо не мисля че ако съм ценен обезкостител в фирмата Унитемп тя ще ми осигури развитие,ако можете дайте ми пример за такова развитие......опаа не този,този вече се дъни достатъчно и се доказва малко по малко че не става за нищо.По тази логика явно от откриването на фирмата до сега не е имало ценни кадри щото развити такива дефакто няма.А ти ми отговори сама дали хората работещи там не си заслужават заплащането и дали не заслужават повече оттова,или да попитам директора та и тои да ми обесни неговите си наизустени реплики.И е малко тъпо да обесняваш на хора от който доста голям процент са работили в чужбина,колко се работи там,ами да ти отговоря работи се по малко от Унитемп.И как искаш хората да не чакат почивката,ами нали това е времето в което ще си вземат въздух,или на теб не ти е ясно какво е да не ти стига въздуха от работа и някой да иска да си целенасочен и устремен,ако искаш можеш да пробваш да спринтираш и едновременно да учиш математика.А за грижите на фирмата за нас се заситихме,като цяло на всички ни е ясно че фирмата се грижи за нас точно колкото и е изгодно.И да НЕ СМЕ ДОВОЛНИ ОТ ЗАПЛАТИТЕ а за директора смятам че и на вас ви стана ясно че мога да ви го цитирам даже какви ще са му думите с времето всички сме ги научили случвало се е доста пъти.За недоволните мога да кажа че по големия процент са такива и искат да напуснат и да си намерят по добра работа но ситуацията в момента не е розова,но на вас би трябвало да ви е ясно все пак сами знаете че фирмата се възползва достатъчно много от ситуацията с цел максимализиране на работата на всеки.А администрацията си е ваша работа като цяло работниците в производството обичат да си чешат езиците,нормално.А за това кой какво дава от себе си,да не разбирам,че работниците от своя страна не дават нищо от тях щото е обидно,даже малко смешно.Ама whatever(дето викат по страните дето никога не сме ги чували).

Незнам за 2009 год. но сега ви е спукана работата.Лошото е когато запо4нете да завиждате на клиентите си кои колко щял да спе4ели от вас. По добре можещ и кадарен работник отколкото мал4алив и неспособен но това го разбрахте 4ак сега.Надявам се дапроумеете
, 4е не ви е нужна реклама когато ценит са ви ниски.
За лудо работи за лудо не стой ,а Вие утре ще стоите!

Ако сте ценни кадри,не мислите ли,че фирмата ще ви осигури развитие? А относно привилегиите и по-голямото заплащане- това са неща,които човек трябва да си заслужи.Интересно ми е като гледате заплатите на работниците в западните държави,защо не погледнете и колко работят...Колко от вас работят старателно и целенасочено,а не от почивка до почивка? За да се грижи фирмата за вас,трябва и вие да се грижите за нея.
И всички,които сте недоволни от заплатите си,отидете при управителя и му кажете,че мислите,че заслужавате повече,отколкото получавате. Той е умен човек и ще успее да ви обясни как се случват нещата . Убедена съм,че ще се разберете.
Администрацията била зле...Хмм...Това,предполагам,е мнението на поредния "разбирач". Като този,който "заел", че фирмата е фалирала...през 2009година. Толкова много недоволни,а колко от тях имат смелостта да напуснат и да си търсят друга работа с по-добро заплащане и по-добри условия? Не сте много,нали?
Собствениците,които ви дават тези малки заплати и малко почивни дни,са тези,които всеки ден дават всичко от себе си,за да не останете всички без никаква заплата.Не си мислете,че на тях им е лесно,защото докато вие вършите вашата работа,те мислят,както за нея,така и за работата на всички останали.

Фирмата е супер - всичко е точно - ако някой си мисли, че струва повече отколкото му дават - може да си иска повишение - ако собствениците на фирмата са на същото мнение със сигурност ще разбере!!!

Като цяло фирмата не е лоша. Условията за работа са добри, колегите са готени хора , но не е сигурно място за работа. Назначенията са по чл.70 ал.1 в полза на работодателя и има голяма вероятност да не минете изпитателния срок , а вместо това да бъдете освободени от работа с доводите , че няма работа и се налага реформа или нещо подобно. Това са пълни глупости. Просто на работодателя не му се плащат заплати и там където може да си ги спести го прави. Използват те за известно време и после ти бият шута. Ако решат да те наемат пак ще трябва да те назначат на постоянен договор и затова колкото и да им е трудно на колегите все с нови хора да се занимават си мълчат и си работат. В производството колегите стачкуваха. Много работеха и извънредно дори , но не получиха нищо. За развитие не питайте изобщо. Всеки да си направи сметката сам за себе си. Успех на всички.

значи работил съм в тази (както и в много други фирми от този бранш)...
бях един от първите работници в фирмата ,и честно да си кажа в сравнение с другите фирми които съм обиколил а те са доста ,в тази е било наи добре ... в смисъл като работа ,работно време,заплащане .
пак повтарям бях от 1-те които работиха там и тогава нещата бяха други , в смисъл че и в момента контактувам с бивши колеги , и от тях разбирам че нещата доста са се променили...

Фирмата дава хляб на 200 човека. Ръководството преценява когато има някой мързелив или мислещ себе си за нещо повече отколкото е човек и го праща да си ходи по живо по здраво, на други места ще го набият и няма да си види заплатата, а тук ще му я изплатят.
Вярно е че администрацията е малко в повече, но все пак собствениците преценяват това - все пак те са хората чиито пари получаваме на заплата

Не се заплаща извънредния труд, нито се компенсира.

Е, добре, не виждате ли, че ТАЗИ фирма вече е фалирала!!!
Това, че управителя не го признава е отделен въпрос.

Стига сте искали само работа , а даваите и ПАРИ!