Растителен Център Пловдив ЕАД /img/frontend/nomap.png"

Растителен Център Пловдив ЕАД

Недейте да лъжете, че е супуер!!! Нито заплащането им , нито средата,абсолютно нищо не си заслужава там. Ако беше супер нямаше да взимат осемнадесет годишни момиченца и постоянно да си търсят хора!Това е достатъчно , за да ви стане ясно за какво става на въпрос!!!Бягайте далече от там!!!

Ужасно е , изискват много ,но не знаят какво искат, не са компетентни и не разбират естеството на работата , комплексирани ръководителки.С една дума не си заслужава. Не си губете времето и не си късайте нервите с тях!!!!
Не ми се пише повече не искам да си спомням за там.Успех на ези които са готови да работят дори и без трудов договор!!!

работила съм там и бях много доволна от работата и условията при които я вършех!а за изнервената обстановка,както прочетох по горе,ставаше благодарение на мързеливите индивиди,които искаха само да си пият кафето и да си вдигат краката,но такива ги има абсолютно във всяка по-голяма фирма!транспорта е осигурен,зашото лабораторията е към марково и докато работех там не съм дала и 1лев за пътни!работата не е тежка,напротив най-интересното нещо което съм работила,но се наложи да прекъсна!ако имам възможност един ден бих работила отново там!

mnogo se radvam che imah vazmojnostta da rabotia s kolektiv kato tozi, rakovodstvoto i kolegite mi pomagaha prez cialoto vreme, za koeto mnogo im blagodaria! jalko che mi se naloji da gi napusna. iskam da im pojelaia mnogo kasmet i uspeh v profesiata. Strahotni ste, s tazi splotenost i s ambicioznost shte postignete mnogo. Blagodaria vi vinagi shte vi pomnia!!!

Толкова са зле, че като ги плуят си мислят , че вали!Града не толкова голям, че да не знаят вече всички за какво става въпрос!Успех на всички ,който се навият да влязат там !

много добра фирма, добро отношение, спокойно е. абе идеално

strahotna firma, strahotni kolegi i obstanovka. a az sum tipi4nia primer za 4ovek koito e pretyrpial razvitie tam. otno6enieto kym kolegite e mnogo dobro, kolektiva e malyk i sploten. tezi koito imat negativno mnenie sa napusnali, myrzelivi hora koito iskat da spiat i da im pla6tat. ne gi slu6aite, zapoviadajte pri nas. viarno e 4e moje o6te da se iska ot zapla65taneto, no nikak ne e lo6o nivoto v momenta. sprete da pliuete za6toto ste si oti6li, stiga zloba, gledaite si rabotata i kysmet v niakoia druga firma, dano tam da vi tyrpiat i da vi pla6tat za da spite...mnogo syjaliavam za horica kato vas

1 точка

Не се лъжете хорица там не е за никой.В началото ще се държат добре и после започва голяма психо атака

персонал се търси постоянно,така 4е можете да по4нете веднага и да приклю4ите по4ти веднага.
Стартова заплата около 250лв.Пови6ение-няма.Мениджърите - чукайте на дърво!!! Няма толкова некомпетентни и невъзпитани хора и на вси4кото отгоре с ненормално високо само4увствие.Еми толкова стига.А за който мисли да запо4ва - ''УСПЕХ' и искрени съболезнования.

ako mrazite nqkoi ,prosto go pratete da raboti v rastitelen centar plovdiv,ni6to po-lo6o ne moje da mu se slu4i.tam e po-zle i ot kazrma.6efovete si mislqt ,4e rabotnicite trqbva da sa im blagodarni za mizernite pari i mnogoto rabota .