Работех Евро07 в склад Самуил 149 София .Бяхме добър колектив но според политиката на фирмата закриха нас и магазините.Заминаха си много добри и кадърни хора някой от създаването други се издигнаха.Виждам по коментарите че се махат още кадърни хора а фирмата нищо не прави да ги запази.Много ми е болно прекарах 7 години там за добро и лошо.Не се сърдете на Н.Тодоров преди 3–4 години изпусна контрола на фирмата щом е решил че така трябва да се развива без това си е негова.Толкова ли е зле станало.

Докато чете човек коментарите по-долу, му става малко или много ясно, че нещо куца в тази фирма. За пример - до магазина в Силистра, на който съм клиент, няма достъп за кола. Всеки път вървя около 40-50 метра пеш, че да имам "удоволствието" да си закупя нещо китайско (защото няма друго) Явно на никой не му пука за това и това че Техко са на достъпно място, стават по-атрактивни за мен и мои колеги!

....Но продължавам да се запитвам, дали тази подробност (за достъпността до магазина) се знае от по-горните етажи на управлението на евро 07?

Не знам каква организация има фирмата отвътре, но определено има голям грях към природата. Към една и съща фирма -клиент издава стотици хартиени фактури с по една част на стойност от 5,6,10 лв, вместо да се обобщават нещата и да се издава един или два пъти месечно фактура. Понякога има издадени по 10 фактури в един и същи ден към една и съща фирма за по 5, 6 лева. Това е разхищение на материали, труд и най-вече на природа. Мисля че големи малоумници са измислили тази система.

А какво ако "нареденото" от г-н Тодоров е продукт на множество интриги, инсунуации или просто...каквото той е "искал" да чуе??? И точно от Стоянов, който пълни главата на Павлов с неговите си болни амбиции....и от там нататък...двамката пред Тодоров??? Защо това да не е версията? То точно за това работата залезе или въобще не потръгна на дадени места...защото с милиционерщината на Стоянов...няма ли кой да му каже, че това е отдавна остарял, отхвърлен и неработещ метод на управление...но така е...всичко си идва на мястото...заради вашата глобална некадърност...и за жалост направихте от водещ вносител - местен прекупвач...и на всичкото отгоре продължавате да пращате кадърните си кадри при конкуренцията си... успехи в начинанията си Гопода управляващи! Жалко за хората, които все още вярват във фирмата ви...и помнят доброто старо време, когато не връщахме клиент...жалко и за всички кадърни колеги, които правеха всичко възможно за да направят "невъзможното" във всяка една ситуация...и в крайна сметка им писна от малоумщината Ви, и напуснаха...останаха подлизурковците и доностниците кибици, които единственото, което правят е да ядасват и дразнят малкото съвестни колеги останали във фирмата...

Успех в начинанието Господата Стоянов, Павлов...и Тодоров

Стига вече с Емил Павлов, Красимир Стоянов и т.н., много е лесно да напишете нещо си, в БГ Работодател.
Ами представете си, че това всичко е направено от някой друг, през поставени лица. Н"""""" Т""""""

Помислете си ???

Господин Тодоров,
Ама Вие сериозно ли?!
След толкова много проблеми, след толкова много спад в постъпленията, след толкова много простотии...Вие продължавате да съкращавате хората, които работят и в същото време продължавате да държите на работа хората, довели до това състояние фирмата. Нали уж обикаляхте страната? Не видяхте ли какво се случва? Не видяхте ли, че там откъдето е минал Красимир Стоянов и трева не никне вече. Не видяхте ли, че този идиот, покровителстван от малоумник като Емил Павлов и естествено не без активната подкрепа на Катрин Стоименова и Мария Бояджиева, доведе до разруха региони като Русе, Стара Загора, Бургас, Варна и т.н. В крайна сметка кой им плаща заплатата на тези тъпаци? Вие или конкуренцията? То бива малоумни постъпки, ама чак пък толкова!Как можахте да допуснете да Ви напуснат най-читавите Ви хора, тези които рамо до рамо с Вас, години на ред са градили тази компания. Тяхната дългогодишна лоялност нищо ли не значи за Вас? Унижението, което получиха от селяка Емил Павлов ли е техния бонус за годините труд. Огледайте се г-н Тодоров, останали са само вече неколцина незнаещи какво правят край Вас и тези, които съсипаха една просперираща компания. С кой и с какво си мислите, че ще вдигнете оборота и печалбата, че да ни спасите? С няколко позиции на ITN на рафта, никаква логистика, персонал демотивиран отвсякъде и Емил Павлов и компания за ръковидители :). Пълен смях! Този, човек освен да унижава и вика по хората, не е способен на нищо. Тъпак и малоуммник! Заради него стигнахме дотук. Заради него и Красимир Стоянов.

Някой да "coppy/paste" 1 email от господата управляващи, тези които името си не мотат да напишат без грешка...и тогава си направете сметка кой всъщност ви е началник и кои са му доверените управители...да не започваме и за тях, че....
Ама нищо, важното е меринджеи да има пък каква ще я свършат те....прочетете притчата за мравката в предния пост...и си направете изводите сами ;)

Вярно ли е, че в Пловдив затварят складовете до нова година?

Съвет !!!
Затворете тая страничка и отворете една друга лилава .
ДОКАТО ИЗБОРА Е ВСЕ ОЩЕ ВАШ.
Днес аз и много други колеги нямахме този избор утре сте вие.

Приятно доизработване.

Всеки ден, малката Мравка, пристигаше рано на работното си място и започваше да работи. Произвеждаше и беше доволна.
Шефът – Лъвът – се учудил, че мравката работи без надзор.
„Ако тя произвежда толкова без надзор, не би ли могла да произвежда повече, ако е под нечий надзор“? – замислил се той.
Така той нае една Хлебарка, която имаше голям опит като надзорник и изготвяше чудесни доклади.

Първото решение на Хлебарката бе да въведе контрол на достъпа за Мравката. След това на Хлебарката ѝ бе нужна секретарка, за да ѝ помага с изготвянето на докладите и тя нае един Паяк, който освен с архивите, се занимаваше и с контрол на телефонните разговори. Лъвът бе очарован от докладите на Хлебарката и я помоли и за графики на производството и анализ на тенденциите, за да ги представи на срещи, специално организирани за тази цел. За тази цел на Хлебарката ѝ купиха компютър, лазерен принтер и бе наета една Муха, която да ръководи отдел информатика.
Мравката, доскоро продуктивна и весела, бе отчаяна от толкова хартии и срещи, които ѝ заемаха цялото време! Лъвът стигна до заключение, че е дошъл моментът да се създаде длъжност отговорник за сектора, където работеше Мравката. Постът бе поверен на един Щурец, чието първо решение бе да закупи килим и ергономичен стол за бюрото си. Новият отговорник, Щурецът, също имаше нужда от компютър и асистентка (която взе от предната си служба), за да му помага да подготвя стратегическия план за оптимизиране на работата и да контролира бюджета за сектора, където работи Мравката, която на този етап вече не се забавляваше и с всеки изминал ден се ядосваше все повече.
По същото време Щурецът убеди Лъва за абсолютната необходимост от проучване на средата. След като проучи работната натовареност, Лъвът забеляза, че секторът на Мравката не произвеждаше вече колкото преди. Той нае един Бухал – известен консултант – да осъществи одит и да предложи решения. Бухалът изкара три месеца в офисите и направи огромен доклад, в няколко тома, със заключението: „Има много персонал в това предприятие“.

Познайте първо кого уволни Лъвът? Мравката, естествено, защото тя „проявява липса на мотивация и конфликтно поведение.