ЕВРО 07 АД /img/frontend/nomap.png"

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете парите със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Азис,Китаеца и чичо Манчев интриганти от класа.Клюкари и злобари.Ама не ги искат никаде.

Като цяло фирма без просперитет ако не сте на някой началник човек,не се стреми да запази кадърните кадри те и затова напускат и отиват в конкурентните фирми.Служителите винаги са виновни не се защитава тяхното достойнство ако някой клиент ти тегли майна трябва да мълчиш и да кланяш глава.Голяма част от служителите нямат място там стоят само за заплатата без да вършат работа.

Миналата седмица , се размина писането, но след поредната елементарна "издънка" ще напиша няколко реда. Надявам се написаното тука да продължава да се чете от който трябва.
Проблема е елементарен , но сериозен!! просто разноса куца якооо!! а именно на това държи фирмата с всичките тези реформи, нали?
Не може като има график и клиента се съобразява поръчките с него, той се извършва "на око", по "пренцека" или според Емо Чолаков! миналата седмица разноса се забави с 2 часа, като оправданието на "управителя" беше , че вече няма да има разнос на 1/2 часа.( яко колкото да мине номера ) а само на кръгъл час. Добреее!
Но днес, ново изненада, поръчка пусната в 12.43, приситига с разнос в 13,30 !?!!!?!?! т.е се лъжем в очите, а лъжите в бизнеса не носят положителни девиденти доколкото знам!!
Жалко за една от малкото БГ фирми останали на пазара, да продължават да се ръководят от "парашутисти" които са стигнали до постовете благодарение на уникланите си умения да "пеят" и излизват задни брони на висшестоящите!!! жалко за стотиците стари кадри ( които успешно си работят при конкуренцията), напуснали благодарение на гореспоменатите или продължаващите да се мъчат под тяхно управление да спасяват фирмата в която рабоят с години , но уви без нужното признание от Върховете.
Не съм и изненадан , като опита ми да се свеържа с човешки отдел, за оплакване удари на камък. за 5-6 прозвънявания в рамките на 2 часа, няма кой да отговори, сигурен съм че и там "кипи" същото старание както е навсякъде.
Успех, ще ви е нужен

ФАЛИТ

....

Какво стана, Еврото?
Къде е чичо?

Не си губете времето,нервите и здравето!Работата е безумно тежка,много нерви и никакво отношение от колеги и ръководство.Заплащането е на принципа оценка от управителя,а тя винаги е ниска,за да е висока неговата,от което зависи и Вашата заплата,а тя винаги е ниска в сравнение с извършената работа.Допълнителни бонуси-забравете.И да ги има те няма да стигнат до вас.Колкото и да се трепете,заплащането си остава мизерно.Нужни сте на управителя,докато му вършите работа на него и в момента в който няма изгода от вас сте един от всички потенциално принудени да напуснат сами.От многото качествени кадри които биха Ви помогнали не е останал никой.Безумно управление от безумен човек,който представя пред висшите управници ситуацията с масовото напускане на всички като нещо нормално.Не е нормално,господин "управителю" да останете без персонал за по-малко от една година и да твърдите,че сте на върха на хранителната верига.Докато всички Ваши конкурентни фирми дават на служителите си бонуси,вие да се оправдавате че нямате работа,за да расте Вашата заплата.На дъното сте и е въпрос на време да останете и без малкото хора,които все още не са се отървали от Вас,а не Вие от тях.На всички,които сте решили да започнете там работа,пожелавам успех и силни нерви,които да издържат достатъчно дълго,за да си намерите работа другаде,където ще Ви уважават като човек и трудът Ви ще бъде заплатен адекватно.Господин "управителю",Вашата репутация изпредварва и най-смелите представи за кофти управление!

Ами то и след запетая и след точка се оставя празно място, но...кой да ги знае тези работи...

Колега,изречение се започва с главна буква,за точки и запетаи въобще не може да става дума.Ти не можеш да напишеш какво искаш,а очакваш да го получиш.