Melia Grand Hermitage /img/frontend/nomap.png"

Melia Grand Hermitage

За съжаление в момента няма хора които могат да оправят положението в хотела.Тези от които се очаква да създават справедливост за всички и еднакви условия за работа ,са създали една групичка с която отвращават всички работници.Някои от мениджърите трябва просто да ги изгонят със сопа от хотела,защото са вредни за околните

Много вече бивши колеги и колежки описват съвсем точно каква е ситуацията в хотела.Предната колежка най-добре е усетила къде е гнездото на клюките и некадърността.Да всички знаят от къде тръгват всички долни интриги-това е счетоводството и личен състав.Точно там е сборният пункт на всички интриганти,незаслужено работещи в този хотел,тъй като критерият им на подбор е направен от хора не по-повече можещи от тях.Всичко това обаче са следствия.За да се решат проблемите трябва да се отстранят причините.А причините са на горният етаж.т.е етажа на мениджмънта.Точно тук е прекъсната връзката.Мениджмънта до такава степен са се откъснали от останалите,че даже не знаят какви проблеми има обикновения работник,а той се чувства потиснат и фрустриран,защото не вижда нещата да могат да се оправят,защото точно хората назначени да се следи работният климат са явно сприятелени с хората които мачкат всички останали.Завързва се един порочен кръг,на който не му се вижда края.По тази причина кадърните лишени от признание и внимание напускат не виждайки перспектива за израстване и на тяхно място идват други некадърни готови да изтърпят всичко само и само да им пише в автобиографията,че са работили в голям хотел,като после даже и те напускат.Нарочно не пиша имена,защото виждам,че програмистите ги трият взимайки ги за лични нападки.Всички обаче знаем за какво става въпрос.Затова и аз напуснах

Колеги,няма смисъл да пишете в този форум,освен че трият мненията на хората,ги трият така,че да се накъса последователността на мненията и незапознатите като четат,да си мислят,че тук пишат само луди и заядливи.Дайте да изнесем мненията в друг форум,например ,,форум на пътешественика,,И това естествено ще го изтрият но до тогава все ще го видят няколко души.

Аз предлагам друго,който пази мненията изпратете ги и до Георги Велчев и Веселин Данев нека и те да знаят какви хора управляват част от собствеността им.Те са заети хора,но съм сигурен,че ще им стане интересно?

От доста време влизам и чета мненията в този сайт.Нека сега и аз изкажа и моето.
Аз също,като повечето колеги от тук имах нещастието да работя в хотел Мелия и да се познавам с въпросния г-н Колев.Напълно съм съгласна с всичко написано от тях и с чиста съвест мога да твърдя,че е самата истина.Но скъпи колеги,не виждате ли,че от писанията ви тук няма никакъв смисъл.Персоните,които спрягате тук пишат на модераторите на сайта и те изтриват част от мненията.За което съм съгласна,защото макар и самата истина тези мнения звучаха доста вулгарно и клюкарски.Дайте да не го обръщаме тук на селска седянка и клюкарница,да не занимаваме хората с личните отношения на г-н Колев,г-ца Цанкова и част от служителките на хотела (тук бих искала да вмъкна че е недопустимо на работно място да се смесват лични отношения с някой,и те да вредят не само на един човек,а на повечето служители на фирмата.Доста непрофесионално и меко казано просташко е това лансиране на "наши си хора"Това говори зле не само за мениджмънта на хотела,но и за веригата Мелиа,която допуска в редиците й да се случват неща,които са характерни за комунистическия строй у нас преди повече от 20години)Та така мили колеги.Файда от вашето писане тук и изразяването на недоволство НИКАКВА.Нека ви предложа следното.Нека всеки от вас,който е недоволен от управлението на г-н Колев и на други мениджъри в хотела напише какво точно не харесва в тяхното управление,защо ги намира за некомпетентни и негодни за тези длъжности,които заемат,и ако може да назове конкретни примери за тяхната некомпетентност.След това нека го публикува  в този сайт (по възможност културно и без обидни думи),а аз ще имам грижата да копирам и синтезирам всички мнения в едно, и те да стигнат до знанието на г-н Наваро,а ако е необходимо и до по-високи инстанции във веригата Мелиа.Смятам,че само това е начина недоволството на всички бивши и настоящи служители на хотела да бъде забелязано от ръководния състав и да се вземат някакви мерки.Но пак ви моля да не пишете нецензурни и клюкарски мнения,а да ги изразявате културно и по възможност  с факти

Това е проблем на ръководството,не ваш

Да, всички идваме по собствено желание, но никой няма право да се подиграва с нас. Мениджърите не са собственици на хотела, но и да бяха, пак нямат такива права. Хората, както идват, така могат и да не дойдат да работят. Тогава Деян ли ще работи вместо тях?Това лято през цялото време тъсехме работници, но не идваха.Налагаше се администрацията да чисти стаи.

Ръководството не кара никой да работи насила в хотела.Всички вие идвате по собствено желание.

Дами и Господа "началници" като се обаждате на модераторите и изтривате мненията на персонала няма да си решите проблема,а още повече ги провокирате да пишат!По-добре променете нещо факт е че им е толкова лошо мнението за вас като цяло би трябвало да ви говори нещо.Аз лично на ваше място би ме било срам да погледна хората в очите.Засрамете се и вие!!!!Как ще изтриете това,което мислят и чувстват замисляли ли сте се някога или просто не ви пука важното е да си вземате големите заплатки!!

Понеже нямам как да задам въпрос на ръководството,тъй като трябва да говоря първо с Деян Колев,а аз не искам,затова ще задам въпроса си тук.Обикновено като се съкращават работници се съкращават най-слабите.Защо при нас останаха боклуците,а съкратихме добрите.Не мога да намеря логиката някак си.