ЛН Сълюшънс ООД - Domino's Pizza /img/frontend/nomap.png"

ЛН Сълюшънс ООД - Domino's Pizza

Здравейте, дължиш ли месец предизвестие ако искаш да напуснеш? Имаш ли гратисен период в който може да напуснеш без предизвестие

Във обявите пише Доставчик а всъщност там си общ работник , някакъв хаус е отвсякъде бях на обучение само даже и не започнах работа бързаш до адреса да стигнеш не се спазват никакви правила за да си навреме и си трошиш колата са некви никакви пари изобщо не си заслужава мисля че повече ще имаш разходи от колкото пари да оставя.
Силно не препоръчвам пълен абсурд няма никакъв ред всеки си прави каквото иска !!!!

Преглеждайки мненията написани тук реших да напиша и своето,защото не споделям повечето(негативните и прекалените). Вече от 2 години работя като инсайдер в две различни пицарии. И в двете познавам колеги ,които работят от 4 и повече години. Те са около 1/3 от целия персонал и в двете и четейки тук ,че има недоволни и само текучество и т.н. не мога да се съглася. Работата е много динамична и времето минава неусетно. С колегите се разбираме идеално, както и с мениджърите. Влизат в положение и проявяват разбиране във всички ситуации. Свидетел съм ,че това не е само мое мнение,защото с колегите си споделяме постоянно, както и в другите обекти,в които сме ходили да помагаме ,когато има нужда. Има време както за почивка така и за обяд и кафе . Мениджърите в повечето случаи влизат да ни заместят ,за да може да си отпочинем,когато има много работа и не сме имали възможност да излезем. Това ,както и друго подобно добро отношение и организация не съм срещал никъде на друго място. Аз съм на 35 години и съм работил на доста места. Тук те обучават на нещо,което не знаеш и ти плащат за времето в което са те обучавали. Работил съм в друго заведение от същия бранш и политиката им е да си заплатиш обучението ,за да започнеш работа при тях-безумно. Максимално коректни са откъм заплащане и осигуровки. Превода никога не се е забавял за две години. Когато са неработни дни , в които трябва да получим превод естествено го получаваме в работен ден след почивните-логично ;) Заплащането е 4,50 лв./час. Първоначално са почва на 4 и след няколко месеца се увеличава на 4,50. Разбира се ,че трябва да си вършиш работата и да се справяш, но ако имаш затруднения винаги има кой да ти покаже(по-опитните или мениджърите). Работата ми основна и когато имам нужда работя повече часове и си изкарвам повече пари. Заплащането се вдига вече за трети път за 2 години за нас, както и за шофьорите. Работата е идеална за тези ,които искат да работят. За тези които само търсят оправдания и обвиняват някой си за нещо-не става. Също така е много подходяща за първа работа и не само,защото те учи на правила,работа в екип ,изграждане на навици и много други неща. Очарован съм и съм доволен от всичко в работата и мисля да се задържа още много по 2 години. Има си и моменти,в които е по тежко,както във всяка работа. Не мисля че някой може да каже че е доволен от всичко(в живота и в работата). Написах мнението си ,за да ориентирам кандидтите,които са тръгнали да работят в Доминос. Не е страшно ,за да си „пазите децата“ или да „стоите далеч“. Работа е и училище в същото време. Все пак доста хора работим тук. Трябва да питам,но мисля че сме към 800 човека в цялата фирма. Дано съм бил полезен на някой. Успех.

Бях тяхен служител за 9 месеца точно. Тази своеобразна " Бременност" беше меко казано разочароваща.
Минимум 80 часа труд трябваше да имаш за заплата на 2 седмици. Т.е. Средно по 8 часа 5 дни в седмицата на 3.80 на час.
Натовареност - голяма. Да речем, че си се писал open -rush смяна в Събота. Ставаш, отиваш на работа, имаш около час и половина да стигнеш, защото смяната е от 9 сутринта. Идва още един инсайдер, мениджър и 1 шофьор. Започва се - почистения от вчера вечерта мейк лайн се зарежда. След зареждането идва още един инсайдер на смяна а ти се нагърчваш в едно тясно помещение до уолк - ина и се почва рязане на домати, айсберг и подготовка на сирена, зеленчуци и меса. Всичко се записва и следи мнооого внимателно. След като приключиш към 2 на обяд помощника ти или си тръгва или и двамцата се кътвате на мейк лайна и почвате да приемате поръчки. Стане 5 и половина следобяд, пицарията започва да се пълни с работници - идва 6 вечерта и идва мениджъра за Rush - смяната. От 6 до 10 и половина вечерта - приготви се да видиш яко зор! Има много поръчки и ти или си на предястия, или на пици или на фурна. Случвало се е на екрана, който е за поръчките да имаш по 50 поръчки накуп и гъчкалника е пълен, остави това, ми като за капак ми се е случвало да ме кьотнат да изваждам пиците / предястията и пастите сам на 2-те фурни! Нямаш време дори да ходиш по нужда, буквално! Тотална Хегемония! Да не говорим, че има и супервайзъри / мениджъри на мениджърите /, които звънят да тормозят мениджъра на смяна защо времето е увеличено! Мале, мили мои, ама такъв зор е, че идея си нямате!
Беше поносимо до първите 4 месеца, но след това започна масово напускане на опитните инсайдери във фирмата / говорим за хора със стаж повече от 2-3 години тук/. Та стана, че аз от 31 в списъка на работниците станах 4 и после 1-ви в списъка. Само с 9 месеца стаж. Заплатата ми - 150 -180 лева 2 пъти в месеца. Не са се случвали забавяния много пъти, но веднъж ме забавиха и иси изгубих общежитието заради тях. Буквално се разглобих там.
Не зная какво е положението сега, това беше преди 4 години. Клиент съм им и рядко поръчвам. Качеството пада ми прави впечатление. Много люто пеперонито, на пастата ми почти никаква сметана. Не яжте пиците им, наистина са отврат като изтинат.

Прочетох доста мнения от които повечето негативни. Ще използвам случая да изразя и моето мнение като бивш служител на фирмата (3 години стаж). Позицията на която работех беше шофьор-доставчик с личен автомобил. Да, обаче освен доставчик на пици изпълняваш и още 100 длъжности,като започнем от това, че докато няма доставки за каране те карат да миеш прозорци, да търкаш кенефите, да чистиш и метеш всичко за което се сетиш. В много случай на позицията Инсайдер (човек който прави пици) няма хора защото заплащането е откровено смешно (3.80 на час) и мениджърите задължават доставчиците да изпълняват и тази длъжност. Ако откажеш са готови да те изгонят от смяна или да започнат да не ти спазват графика които даваш за работа за следващата седмица (ако си нов или пък не си им симпатичен по някаква причина графика по които искаш да работиш няма нищо общо). За така наречените Клоузове (Чистене след работно време, прави се всяка вечер), които уж са по желание се пишат без да питат дали имаш възможност и желание да останеш, докато когато кандидастваш ти казват, че графика го правиш както на тебе ти е удобно. Но това не е всичко, след така наречения Клоуз шофьорите прибират хората които правят пици за които се дават смешни пари. Чистенето започва след работно време т.е. Около 23 часа и приключва около 00:30, а понякога и по късно. Сами си направете сметка колко часа се прибирате вкъщи. Като тук отново никои не се съобразява с тебе дали утре си на друга работа и от колко си или пък дали отново си в пицарията от 8 часа сутринта. Като може би единствен плюс мога да кажа, че пици които са бракувани се продават за символични пари. Лично мое мнение, че ако имате предложение за друга работа предпочетете нея.

Пълен абсурд,мега зле,толкова покъртително че няма на къде,толкова е зле,че се чудиш как да се измъкнеш,толкова груби отношение че се чудиш на къде да се денеш,НИКОГА НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА ПРИ ТЯХ,ще си съсипете нервите здравето и всичко,аз съм на път да почна да пия успокоително,удръжки за римейкове а/у просто но комент....

Виждам че добрите отзиви се броят на пръсти студент съм започнах работа в Доминос Средата на Септември работата не е лесна но определено сполучих на колеги и мениджъри е има случаи в който има напрежение но това е навсякъде работата все пак е динамична ако имаш желание нещата се получават :)

Този коментар е към студентите...
Злееее,много напрягащо и се натоварваш,прибираш се по нощите,изнервен си,на следващият ден си на университет,вечерта пак работа-не искам и да знам,какво е на хората които са на осем часа,хора,по добре в кол център се насочете,или някакъв офис,или си работете в университета нещо.Тук работата е много и обстановката не е много ок.