ЛН Сълюшънс ООД - Domino's Pizza /img/frontend/nomap.png"

ЛН Сълюшънс ООД - Domino's Pizza

Горе-долу става за 2 Ра работа на 4-6 часов работен ден!

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете гарантирано и си харчете парите със здраве! Как ще се случи това, вижте тук WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Не харесвам компании, които се развиват за сметка на мизерни условия на труд/или възнаграждение. Затова още на интервюто като ми казаха 4 лв/час станах и им казах: "Всичко добро!" После нека работодателите реват че нямало персонал, не бил компетентен, че е мързелив и крадлив. След като въпреки възможностите си стимулират специалистите да се насочат към други сфери или държави където има по-добри условия на труд и възнаграждение.

работя в пицария в Мусагеница от година време. Работа като работа. никой не плаща, ако само стоиш. Ако ти се работи и работиш ще си доволен от плащането. Колегите са ОК. Мениджърите са ОК. Нямам оплаквания. Персонала се сменя често по различни причини. плаща се 2 пъти в месеца. нямам оплаквания от нищо. натоварване има на моменти. През повечето време е спокойно. Дано съм бил полезен

Здравейте, искам да кажа много неща,но няма да ми стигне времето.
1- Като работа е много натоварващо
2- Работниците не, са любезни.
3- Работят само някакви гнусни момичета в кухнята, от където да те е гнус да поръчаш.
4-хигиената им е на 0

Г-н Николов
Няма какво да кажа освен.
Кръстин Къцилов солташака на фирмата с конбина от братята
Михайл Ризов
Лъчезар Ениманев
Радослав Братанов най долните к******* и наркомани няма лъжа няма измама допитайте се до колегите ако не ще ФАЛИРАТЕ!!!

Привет!
Нямам служебни отношения с тази фирма, освен като родител на ученик започнал работа в нея. Прочетох много от мненията на настоящи и бивши служители, интересното е че като родител съм съгласна с негативните, т.е. виждам последиците от претоварването с работа върху здравословното състояние, за което никой от фирмата не се обади да попита как е, що е, има ли нужда от съдействие.
Като цяло работата не е подходяща за ученици/студенти, ако искат да се развиват – просто не остава време за учене.
Заплащането не го коментирам – то е ясно.
Смените... чудя се защо още от Инспекция по труда не са направили проверка, вариантите са: корумпирани служители в тази агенция или неподаден сигнал за неадекватно работно време в ущърб на служителя.
Въпросът ми към господин управителя е: Прави ли нещо за бъдещо развитие на служителите си, независимо от длъжността която изпълняват, т.е. трябва ли младите нахъсани хора започващи работа да се учат на лицемерие и интриги.
Аз като родител не съм си възпитавала детето да бъде обект на интриги, но явно живота – в случая тази фирма го научи.
Е, как се очаква че нацията ще просперира като в чужбина има и отношение, и заплащане – то зависи и къде си, не всичко е цветя и рози, НО затова младите бягат навън.
Все пак когато първата ти работа е тази, защо да не се покаже на младите, че има нещо по различно от напрежение, лошо отношение и т.н. в работната среда. Бъдете различни и креативни.
Благодаря!

Фирмата се развива много добре последните месеци, наистина заплащането не е Бог знае какво и натоварването понякога е голямо, но поне се получава редовно, всеки си прави сметка дали си заслужава да си провада врелето, здравето и личното имущество като автомобила, за тези условия. Най-големия проблем е това, че собствениците на фирмата не се интересуват от проблемите на служителите си и явно от цялостната визия на фирмата. Има един евнух, назначен за "супервайзър". Незнайно как, понеже няма никакви практически умения, не блести с интелект и е напълно безполезен, и точно такива, себеподобни, назначава за "ръководители", дори наркомани, което знаете как отразява върху нормалните служители. Прави някакви схеми по пицариите за които "отговаря", силно казано отговаря, защото отговорността е присъщо качество на мъжете и достойните хора, на това мекотело само името му е мъжко, не може да се разчита, изключителин интригант, клюкар, лъжец и лицемер, много завистлив. Ако премахнат г-ца Ризов, колкото и да им е жал, защото ТОВА няма никакви реални умения и нищо друго не може да работи, освен сервитьорка в 33, може би, няма да си решат всички проблеми, но ще е добро начало и ще вдигне поне малко авторитета и уважението към фирмата. Също на персонала в човешки ресурси трябва да се обърне внимание, не отива на такава сериозна и бързоразвиваща се фирма, за най-сериозните задачи да отговарят неквалифицирани кадри.

А всъщност колко е заплатат или часовата ставка до този момент

Пичове от 3 години не работя никъде тъй като си докарвам по 1BTC на всеки шест месеца от този сайт https://freebitco.in/?r=15568018