ЛН Сълюшънс ООД - Domino's Pizza /img/frontend/nomap.png"

ЛН Сълюшънс ООД - Domino's Pizza

Не започвайте работа в тази фирма.
Заплащането е много ниско ,а работата е много. Ще ви направят на луди калинки за 900 лв.
Ако все пак искате да си пробвате късмета -искайте заплата над 2000 лв. чисто. ;) Хващам се на бас, че няма да Ви се обадят за 2-ро интервю. :)

Половината от пицарията напуснаха заради цените на горивата, а мениджърите казват, че от тях нищо не зависи. Колектива е супер. За временно и студенти, става. Чувал съм, че повечето обекти мениджмънта е много зле. 50/50 предполагам
Дано си извлекат поуки. 7/10 за втора работа

Шофьор съм вече няколко години. Като цяло работата има доста позитиви, но негативите стават все повече и повече.
1. Колата ти се чупи с невероятни темпове.
2. Осигоряват те на часовете които изработиш.(500-600)
3. НАЕМАТ КОЛАТА ТИ, не теб като работник.(СХЕМИ)
4. Висиш по 12-13 часа редовно.
5. Общ работник си, не доставчик.
6. Нафтата е 3.50, вдигат ти доставката от 1.6 на 1.8. Хаха
7. Карат те да ходиш в пицарии на 20 километра разстояние и ти пишат 2-3 доставки. Хаха
8. Общо взето никакво отношение, защото не си важен.
9. Мениджмънта е меко казано потресаващ. Хора без възможности и качества биват лъгани, че има развитие. 1500 ~ трагедия.
10. Ако оцелите на мениджър и супервайзер, има шанс, но е малко вероятно, защо му е на кадърен човек да работи в Доминос и то за без пари.

Общо взето на 4 часа, не е трагедия, но негативите станаха повече от позитивите.
3.50 на час плащат и 1.8 на доставка 2.00 уикенда, и това е от този месец. Крайно недостатъчно заплащане при невероятните ни пътища и бъдещите ремонти на личния ви автомобил, който реално бива нает от Доминос?! Капиш?! Наемат колата ви, не вас за да има врътка?! Алоооо.
Жал ми е за хората които ги е грижа за работата си, след като се гаврят с тях. Вземете си поуки, глупави шефове.
11. Стягайте кръста като сваляте стока за без пари

Брат ми работи като доставчик във фирмата. Работи се със собствено превозно средство, съответно за него не се заплащат никакви разноски, бензин или друго, за ремонт да не говорим. Отделно се сключва трудов договор за близка до минималната заплата. Не се заплаща извънреден и нощен труд. Незаконният граждански договор за заплащане на бройка поръчка първо е за смешна сума, второ и този договор не се изпълнява, като не се заплаща пълната дължима сума. В крайна сметка ти превеждат някакви дребни суми на 4-5 пъти, където не можеш да разбереш за какво точно са - за заплата, извънреден труд или нощен труд, за брой поръчки ли. Отношението към служителя е лошо - изкарват те, че си бавен, не си вършиш добре работата, но в същото време много държат да работиш, тъй като нямало кой да работи. Общо взето резултатът е, че си счупил личния си автомобил, работил си като скъсан, а накрая ти се заплаща сума, с която не можеш да си покриеш разходите. Според мен дори и за студенти не е подходяща тази работа, но всеки си преценява.

Като бивш служител на Доминос , не се подвеждайте да работите там! Изключително непрофесионално отношение. Има и готини хора в целия екип ,но това си е чудо ако има такива. Масово трябва да вършиш работата на някой друг ,защото се харесват с мениджъра и стоят при тях в офиса. Редновно мениджърите изчезват по време на работа и ви оставят да се спасявате. При инсайдърите е ужасно. Колегите ви рядко ще помагат , ще мързелуват и ще очакват вие да се справите с всичко. Използване на наркотични вещества по време на работа от някои колеги не е рядкост. Ужасно отношение и на шофьора на камиона ,който носи стоката. Заплащането не си заслужава ако ще бъдете общак! Шофьорите са изключително некомпетентни и нагли. Повишават се хора , които не стават за този пост и си личи от километри. Но щом си приятел с мениджъра ,всичко е точно. Можеш да правиш каквото си искаш. Излизаш от работа,за да отидеш до вас,да пушиш трева,да се занимаваш с коренно различни неща от работата.

Силно препоръчвам да започнете там само ако сте близки приятели с мениджъри или супервайзори! Ако спите с някой на по-висока длъжност- БИНГО!

Единственото хубаво нещо е ,че се съобразяват за графика!

Преди време започнах в тази фирма и ще споделя същото мнение като на един от колегите написали мнение преди мен - става, ама за няколко месеца. Пълна анархия по отношение на самата работа, организация-нула, мениджърите ти променят часовете в графика както си поискат, висиш по 1-2 часа след смяна да оправяш бакиите на мърльовци или недошли на работа, има много колеги дето само се скатават и им вършиш работата. Това, че нямат миячи и се налага инсайдери да киснат на мивките до 1 през нощта е пълна излагация и връх на простотията. Ревизията се прави от управител, а не от служителите вътре, ама нали все някой трябва да се разсейва, седнал в офиса.. Разочарован служител съм и много скоро ще напусна тази фирма! Като видях и нивото на хигиена, което се поддържа, не бих си поръчал нищо от тях. Разбрах, че може би трябва да си много, ама много закъсал, за да отидеш при тия нещастници...

Горе-долу става за 2 Ра работа на 4-6 часов работен ден!

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете гарантирано и си харчете парите със здраве! Как ще се случи това, вижте тук WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Не харесвам компании, които се развиват за сметка на мизерни условия на труд/или възнаграждение. Затова още на интервюто като ми казаха 4 лв/час станах и им казах: "Всичко добро!" После нека работодателите реват че нямало персонал, не бил компетентен, че е мързелив и крадлив. След като въпреки възможностите си стимулират специалистите да се насочат към други сфери или държави където има по-добри условия на труд и възнаграждение.

работя в пицария в Мусагеница от година време. Работа като работа. никой не плаща, ако само стоиш. Ако ти се работи и работиш ще си доволен от плащането. Колегите са ОК. Мениджърите са ОК. Нямам оплаквания. Персонала се сменя често по различни причини. плаща се 2 пъти в месеца. нямам оплаквания от нищо. натоварване има на моменти. През повечето време е спокойно. Дано съм бил полезен