ЕТ Фарма Универсал /img/frontend/nomap.png"

ЕТ Фарма Универсал

Работила  съм във фирмата. Доволна съм и нямам лошо мнение нито за хората нито за условията които предлагат в трудовия договор.

Един публикува лични данни, нищо че е с две висши, които не са му помогнали да разбере, че нарушава ЗЗЛ. Друг (Един) праска яко реклама, нищо че този сайт е за друга цел, част от която са цифричките по-долу! И 500 годишна история да има фирмата, това не е гаранция за качество, а за старост.
Не че ми е кеф да търся кусури, ама то задник като се изложи на показ - всички го сочат!
И последно... третото висше, нека не е психология, че и сега много мозъчни клетки са сираци! Айде със здраве!

Купих Ратимор от Фарма Универсал срещу плъхови и мишки. Страхотен продукт. Само при тях го има.

Ей ,много драскачи и ако съдя по хвалбите е писано от един човек ,Моето мнение и на хората който са се опарили ,НЕ СТАВА НИЩО ОТ ТАЗИ ФИРМА ,Кратко и ясно .

Благодаря на д-р Иванов и колегите му в неговата клиника Фарма Универсал за успешно направената операция на моят домашен любимец Лара. Може да им разчитате.

Добра фирма, добър екип, добри продукти, коректно отншение към клиети и служители. Посетете, позвънете и се уверете. Имат сайт www.farmauniversal.com

Имам куче от 6 месеца. Купих си храна за моето куче от Фарма Унивресал. За пръв път ми се обясни как да изчисля количеството което да му дам в зависимост от това, че всеки ден расте. Само тази фирма има формула по която да се изсли колко му се дава на ден.Ако не я знаете да Ви я кажа на всички.
Умножете кг. живо тегло х 100 х 0.59. Разделете на 3500. Най добре е да идете на www.farmauniversal.com Търсете Определяне на хранителната  дневна нужда.
Всеки който е собственик на куче или коте да посети Фарма Универсал. Ще бъде консултиран и учтиво обслужен. Имат ветериннарна клиника, информацията е все пак от ветеринарен лекар.

Купих препарт ПЕНТА. Страхотен е. Ако имате прочлем с оси, мухи, хлебарки и т.н. това е препрата. Могът да ти го пратят и с куриер. Страхотна фирма- страхотен препарат.

Искам да благодаря на фирмата за цялостния ми трудов стаж за периода. Държа да отбележа, че сме работили коректно. Това което е договорено се изпълнява.

Мислех да ни си давам мнението но не се стърпях.
Казвам се К.М и съм бивш служител. Искам да кажа на тези които пишат (това са мои бивши колеги- дори ги знам и кои са те, но няма значение) под анонимно име да не се излагат и показват отрицателна емоция към фирмата Фарма Универсал.
Защо? Защото е невъзможно за две седмици работа или дори и за два месеца или за целия изпитателен срок да дадеш обективна оценка на бизнес с над 15 годишна история. Бъдете коректни, бъдете честни кажете истината а не плоски и неприлични изрази по бизнеса и по управителя.
Пишите за управителя какво ли не но не изтъквате, че има две висши образования, че често пъти работи на всички работни места заедно с Вас, че Ви е показал начина на работа, че Ви е въвел в „експлоатация” по длъжността на работата.
Вие идвахте на работа но за аванс и заплата а не да произведете продукт или услуга която Фарма Универсал да реализира и да Ви плати. Този бизнес съществува от продукти и услуги.
Един си тръгнал защото си намерил по платена работа без да информира ръководството, друг отива в чужбина защото така е решил без предизвестие, трети започва работа в конкуренция и т.н. и после искате парите си навреме и то цялата заплата. Вие как ще постъпите ако някой постъпи с Ваш бизнес така? Сега пишете по анонимно име и Ви е удобно да „сте шубе/ страх ме е”.
Не „развявайте” байрака на маловажното – замислете се какво можете, колко предишни работи сте сменили и защо не работите сега във Фарма Универсал.
Аз напуснах по лични причини защото трябваше да се преместя да живея в друг град принудително. Но искам да кажа, че първите няколко месеца ми се плащаше квартирата, нямах шофьорска книжка- плати ми се курса, после в продължение на две години ми се правеше влог за да спестя за кола. Купих кола за семейството си. Но аз работех и бях честен и сега ако се обадя за пари ще ми се помогне а Вие нямате очи дори едно здравей да кажете.
Желая Ви успех но не накърнявайте без основание бизнес който по добре да питаш какво не се случвало отколкото какво се случвало.