Sodexho PASS Bulgaria / Содексо Пасс /img/frontend/nomap.png"

Sodexho PASS Bulgaria / Содексо Пасс

Мненията са доста стари, може ли някой да сподели
как стоят нещата с днешна дата във фирмата?
Благодаря!

Имаше период, в който смятах, че всичко в компанията върви и ще продължи напред и нагоре. Но уви. От около две години е напрегнато. Израстване има само за симпатични на ръководството служители, но не професионално симпатични, а просто позьори. Хората, които наистина полагат усилия, са неоценени, но продължават да работят, за да не си загубят работата. Както е споменал колегата по-долу, кадърните или бяха уволнени, или напуснаха, останаха тези, които си мълчим и артистите.
Работа в Содексо може да е алтернатива или времнно, но не и кариера.

Содексо е международна компания с доказана репутация и утвърдени ценности, за която грижата за служителите е основен приоритет. Не сме сигурни какво е имал предвид „настоящия служител” с това, че не сме №1, понеже компанията е настоящ лидер на пазара за ваучери за храна в България. Огромна заслуга за постиженията ни има мениджмънтът, който чертае пътят ни за развитие. Содексо предлага отлични, коректни условия на работа с редица социални придобивки за служителите си, които от своя страна са специалисти в своите области. Компанията продължава да се развива и расте, а заедно с това се развиваме и ние – служителите й.

Смешен мениджмънт в лицето на Арно Мартена и Валери Йовев!!! Тези двамата са на път да съсипят фирмата. Благодарение на тях ,отдавна вече не сме №1. Вместо това вече сме най от зад на опашката!!! Варианта за работа в Содексо трябва да ви  е само в краен случай !!! В содексо няма значение какво можеш , важно е да знаеш и можеш по-малко от управителя и търговския директор. Скъпа фирма с ефтино управление в България.
Най кадърните кадри избягаха или бяха освободени !!!!
При първа възможност и аз ще се махна !!!

Содексо е международна компания с дългогодишен опит, която дава възможност за развитие на служителите с потенциал. Млад и амбициозен колектив. Получаваш заплатата си без закъснения. Всички служителите могат да се възползват от допълнителен пакет от ваучери, покритие на транспортните разходи и други.

Г-н Бебенов, моля изпратете мейл на [email protected] с описание на Вашия случай:
- работодател
- дата на предоставяне на ваучерите
- кога се опитахте да ги похарчите
- с кого и кога разговаряхте Содексо.
- Ваш контакт: телефон

Ще се опитаме да разрешим Вашия случай.

Подариха ми ваучари на стойност 100 лв. Когато реших да ги използвам установих, че са с изттекъл срок.Ваш служител ми каза, че не могат да ми ги презаверят. Не доумявам защо?

няма идеални компании но определено има какво да се желае

Не мисля, че фирмата блести с позитиви. Мисля, че е пресилено да се очаква някакъв идеален свят, в който винаги доходите растат нагоре, бонуси има винаги и растат нагоре, шефовете са прекрасни и винаги си държат на обещанията. А ако това зависи и от теб? А ти перфектен ли си всеки ден? Въпреки това, има над какво да се замисли ръководството и е време да даде някакво обяснение. Съгласно даденото, не мисля, че фирмата заслужава позитивна оценка, каквато може би е дадена от само себе си.

Maj tuka sa go obyrnali predimno na stazhanti. ili maj kato ne mogat normalno, starajat se da go dokarat ot stazhanti.