Български пощи ЕАД /img/frontend/nomap.png"

Български пощи ЕАД

Искам да изкажа негативното си мнение за Старата поща в Бургас... Няма такова лошо обслужване на клиентите. Не стига,че не пускат известия в пощите ами като идеш да си търсиш наслука колета,защото без известие естествено не знаеш дали е дошъл или не и се почва с офкато..Седят едни злобни кисели лелки и те гледат криво все едно си им виновен ти за мизерния им живот! Ами като толкова не ви харесва работата напуснете бе, госпожи, не е нужно клиентите да ви търпят троснатото държание. Все едно си им виновен,че си отишъл там и си им нарушил мързелуването и решаването на кръстословица... Отвратителни женички !

Нямам коментар

Искам и аз да изкажа мнението си че в бг.пощи е мизерно заплащането а работата много брошури вестници писма писане никога не почвайте там

Дълго четох всички мнения, от самото им начало. Реших да драсна няколко реда, въпреки че подписах декларация че нямам право да уронвам престижа и доброто име на БП АД.
Може да се учудите, но съм на 21 години, владея свободно говорим и писмен руски, английски, испански и немски, като се има предвид че владея и техническата терминология на тези езици заради специалността която изучавам в ТУ София. Отделно имам скоро придобита професионална книжка и стаж на пътя 5 години без нито едно нарушение, дипломиран заварчик от курсовете на БАН, опит с металорежещи машини,правоспособен радиолюбител и т.н.т. ...
Та не че се хваля, но считам че като човек струвам много повече от един обикновен пияница,който за съжаление ми е началник (пардон, офис - меринджей).
Искам да попитам ръководството на БП защо се позволява на този пияница да заповядва всеки ден различни неща, които нямат нищо общо със стандартните инструкции за работа, защо се пишат докладни без знанието на упоменатите в тях, защо в нашето ПС работи само един компютър, защо събрахме пари за принтер и ни го взеха? Защо няма хартия, тонери, известия, оправдалки, химикалки, мастило, сапун за пода? Защо се държат на работа диагностицирани шизофреници вредящи на колегите си? Защо, г - н офис - меринджей, идвате на работа в 12 по обед???
Защо точно когато се заговори за плащане на безадресните доставки започнаха проверки които установяват липси на места на които съм документирал със снимки доставка направена минути преди това?
Защо нося всички тези пакети, реклами и писма на чужди фирми при това безплатно?
Защо ми крещят, защо натъртено умаловажават труда ми? Защо офис - меринджея псува и ругае, заплашва и тормози мен и колегите ми? Защо всеки ден ни заплашват с уволнение? Защо съм виновен на всеки и никой не ме защитава, а напротив, при положение че очевадно съм прав?
Защо днес отидох да пикая и в кенефа имаше 50 - сантиметров плъх?????
Докога ще идват нови и нови брошури, докога ще работя в събота и няма да ми плащат за това в ДЪРЖАВНА фирма?! Докога ще взимам 370 лв. заплата? А?!
Пожелавам на всички в ЦУ на БП АД скорошна смърт на тях и близките им, да похарчат комисионните си от гнидъл, практикур и т.н. за свещи, лекарства, бензин за катафалки за всичките им близки, и накрая да умрат сами в някоя мокра и гадна канавка след дни страдание и агония, а след това душиците им крадливи нещастни да идат в ада без коментар от свети Петър.
На колегите пощальони много здраве и по - малко ядове, а на клиентите повече усмивки и по - малко проблеми с пратките им!

Защо пощата работи до 17 часа.Ако служители не желаят защото едната от служителките има частен магазин за дрехи втора употреба ,ТО НИЕ ГРАЖДАНИТЕ НЕ СМЕ ВИНОВНИ ЗА ТОВА ! ИМА ТОЛКОВА БЕЗПЛАТНИ КОИТО НЯМАТ НИТО ЕДНА РАБОТА.ПИТАМ С КАКВО ПРАВО ВЕ ОБИЖДА С ДУМИТЕ:
ПСИХИЧНО БОЛНА СИ . ОТИДИ ДА СИ ПИЕШ ЛЕКАРСТВАТА
И ТО САМО Я ПОПИТАХ ЗАЩО СПРЯХА ДА РАБОТЯТ ДО 6.0 часа след като се върна от отпуск?

Искам да изкажа мнението си за клон 1225 - кв. Орландовци. Изключително любезни, коректни и винаги усмихнати са служителите там. Винаги е бързо и качествено обслужването, и е на много високо ниво.

Защо са тези напатки относно служителите на БП! Клиента иска да влезе и на секундата да бъде обслужен.Кажете като отидете в магазин или голям хипермаркет така ли роптаете срещу касиерите?Това,че вие сте дошли в последните минути преди да ви изключат тока ,или че ви остава половин час до работа и някой трябва веднага да ви оближи ли? Защото не сте вие от другата страна на гишето, затова говорите така!А що се отнася до пратките ви,с тези общи кутии по блоковете и,че не си отваряте кутиите няма как да ви информираме след като не сме ви намерили в момента освен с известие.Да не говорим как ни посрещате когато писмото е от някоя институция като ,че ли ние сме виновни че ви търсят за глоби и кредити и тръшкате вратите под носа ни!Уважавайте труда на другите, защото когато не е до вас е лесно!Няма друга куриерска фирма, която се изпълнява съвестно задълженията!Виждам как колеги от други фирми хвърлят писмата от други блокове без да погледнат за къде са,така че...

Искам да изкажа крайно негативното си мнение спрямо услугите на пощите - 2 месеца чаках една пратка от Китай и накрая като отидох да я взема се оказа, че са я върнали обратно в Китай!!! ЩО ЗА МАЛОУМНИ КРЕТЕНИ РАБОТЯТ В ТЕЗИ ПОЩИ??? ТАЗИ БАБИЧКА, КОЯТО РАБОТИ ТАМ ВСЕКИ ПЪТ ТЪРСИ БУКВАЛНО ПО ПОЛОВИН ЧАС ВСЯКО НЕЩО И НЕ ГО НАМИРА. Предния път след голямо търсене се оказа, че е пред нея през цялото време пратката ми. А този път не само, че не са ми донесли пратката и не са ме уведомили да отида да я взема, ами и са я пратили обратно, защото "не можело да седи повече от 20 дена". Стойте далеч от тези хора, не използвайте услугите на български пощи, тея са по-зле и от китайските пощи, там поне ги бавят, но всичко пристига.

Slujıtel na bılgarskı postı v selo Pravda obs.Dulovo obl.Sılıstra vınagı zakısnqva za rabota v rabotno vreme ne moje da q namerıs na mqstoto sı za vtorı pıt me sglobqvat zaradı neq che ne e nosıl pısmata na vreme tezı nekıdırnıtsı kato neq trqbva da se peoverqvat az ne moga vsekı pıt zaradı neq da plastam

Не знам защо не сте доволни от БГ пощи. Използвам ги поне 10 пъти в месеца и служителите винаги се отнасят много добре с мен. Налагало ми се е да чакам най-много 10 минути на гише, за да изпратя нещо. Винаги ме обслужват на време и никога не ми се е случвало да попадна на "кисел" служител на пощите, а съм изпращал пратки от няколко клона в Русе - международни пратки и вътрешни. Цените наистина са доста по-ниски от други фирми, занимаващи се със същата дейност.
Доволен съм от услугите на БГ Пощи!