Български пощи ЕАД /img/frontend/nomap.png"

Български пощи ЕАД

всеки месец работя поне 2 пъти по 6 дена. и като началника ме сложи още веднъж 6 дена, се оказва че за месеца почивам 4недели 1 четвъртък и тва е. на свичкото отгоре, съм имала да връща часове??!!, и искаше и този единствен почивен ден да ми го вземе. а компенсации-били, цитирам"претенции"

я явно е масова практика по пощенските клонове началниците да бъдат меко казано груби селяндури които само се заяждат и крещят за щяло и нещяло,позволяват си да се държат с нас като с боклуци, роби.. най-лошото е, че тази жена наистина вярва, че просто защото. е началник, ни превъзхожда..не знае как да си минимизира прозорец, като работи на, цитирам, "кумпютуро".. Нося десетки килограми с реклама всяка седмица но заядливия ми началник решава Колко пари да взема на тримесечие разбира се на база лично отношение. Има си там един клюкар, протеже, който за 3-те месеца, за които се смята разнос на лидъл практикер, и. Т. н, той е бил отпуска 20дена,а аз понеже съм по.. чевръста и свършвам по-бързо с разносна на моята реклама Почти всяка седмица Но ще е половината от неговата но взимам с 50 лв по-малко от него накрая.
Друго безумие-началника на станцията е назначена също на позицията на чистачка.. 10 човека ползваме една мръсна тоалетна със счупена чиния, шефката си ползва личната тоалетна която е чиста мирише на хубаво и на нас простосмъртните разбира се ни е забранено да влизаме там. ние си метем и мием... по цял ден крясъци обиди унизително държание просто ей така за нищо, барем с парите дето ги краде да си направи една протеза като хората, иначе ходи с високо вдигната глава и по 3 пъти на година "на Гърция" и има страхотно самочувствие. И изтърква по 10 15 билета на ден. Неам думи

Къде се подават документи за кандидатстване?Става дума за град Варна.

Безотговорно отношее към клиента. Пълно безхаберие. Няма култура в обслужването БГ пощи са на тотслитарно нививо на обслужване. Опитах се да се сваржа с централата е София и да им кажа за проблема в Кърджали получих надмено отношение и пълна незаинтересованоност. Коя друга верига може да си го позволи. Ако имам възможност бвгам от услугите им. В Кърджали са с конку6избирани по грубост с клиента

Пълна мизерия.Заплата прекалено ниска(250лв )за 5 часов работен ден,който в повечето случай прехвърлята тези часове,защото работата е много понякога.Помещението у без отопление и вода.Има тоалетна,но си носиш от вкъщи вода в шишета да я миеш.Отпуските не можеш да взимаш повече от ден,разпокъсано през цялата година,но не повече от ден ,тъй като не трябвало да е затворена повече от ден пощата.Отношението от шефовете е като с роб.Никога не се лъжете да слугувате в български пощи!!!

1407 СЕДМИ КЛОН: Отвратително отношение към подчинените, непрекъснати крясъци, викове, зяене от селски простаци и простакеси назначени за шефове! Незаконни удръжки от заплатите за изгубени (ЗАСТРАХОВАНИ) препоръчани пратки, незаконни разпоредби на началството, чието логично оспорване е срещнато с викове, псувни и ругатни! Ежеседмични нарушения на поне 10 члена на КТ, интриги, докладни без доказателства и т.н. Мъкнене на 50+ кг брошури на седмица, които се заплащат веднъж на тримесечие по 0.003 стотинки на брошура(демек третинка от стотинката, пфффт) Евала само за якия екип колеги, който е единствената причина да се задържа в тоя Аушвиц.

Към всички които смятат ,че там работят заядливи лелки искам да попитам колко пъти сте ходили да се заяждате със служителите в Пощата? Ако през деня на Вашето работно място влязат двама души и се заядат с вас в какво настроение ще сте след това? Българина смята, че когато му спрат тока, телефона или телевизията е виновен служителя в Пощата, а не той самия, че не е платил навреме. В пощата е единственото място където може да си псуваш безнаказано да врещиш и да се заяждаш и е отдушник на селянията на много хора.
Това че работят лелички е вярно да там работят предимно по-възрасни жени и някои от тях наистина се справят бавно в сравнение с един по млад човек. Но работата е с много отговорности и на минимално заплащане (брутната заплата е минималната - дори чисто се взимат със 100 лв надолу заради одръжките) затова не е привлекателна за младите, "леличките" получават малко отгоре за стаж и затова стоят.

Днес получихме допълнителните споразумения към ТД . Работа като намалник ПС . Ако до миналата година разликата в заплатите на касиер и началник беше с 50лв, то тя сега се е намалила. Но по един или друг начин човек преглъща подобно несправедливост..въпреки, че се бунтува вътрешно.
Има и друго нещо, когато касиера замества началника получава бонус към заплатата в размер на 250лв. Т.е. касиера взема по вече от началника, и то забележете не с 20-30лв, а много повече.
А когато намалника занестна касиера НЕ получава нищо.
Надявам се да прочета други мнения за тази абсурдна ситуация.

Искам да изкажа негативното си мнение за Старата поща в Бургас... Няма такова лошо обслужване на клиентите. Не стига,че не пускат известия в пощите ами като идеш да си търсиш наслука колета,защото без известие естествено не знаеш дали е дошъл или не и се почва с офкато..Седят едни злобни кисели лелки и те гледат криво все едно си им виновен ти за мизерния им живот! Ами като толкова не ви харесва работата напуснете бе, госпожи, не е нужно клиентите да ви търпят троснатото държание. Все едно си им виновен,че си отишъл там и си им нарушил мързелуването и решаването на кръстословица... Отвратителни женички !

Нямам коментар