Български пощи ЕАД /img/frontend/nomap.png"

Български пощи ЕАД

Защо пощата работи до 17 часа.Ако служители не желаят защото едната от служителките има частен магазин за дрехи втора употреба ,ТО НИЕ ГРАЖДАНИТЕ НЕ СМЕ ВИНОВНИ ЗА ТОВА ! ИМА ТОЛКОВА БЕЗПЛАТНИ КОИТО НЯМАТ НИТО ЕДНА РАБОТА.ПИТАМ С КАКВО ПРАВО ВЕ ОБИЖДА С ДУМИТЕ:
ПСИХИЧНО БОЛНА СИ . ОТИДИ ДА СИ ПИЕШ ЛЕКАРСТВАТА
И ТО САМО Я ПОПИТАХ ЗАЩО СПРЯХА ДА РАБОТЯТ ДО 6.0 часа след като се върна от отпуск?

Искам да изкажа мнението си за клон 1225 - кв. Орландовци. Изключително любезни, коректни и винаги усмихнати са служителите там. Винаги е бързо и качествено обслужването, и е на много високо ниво.

Защо са тези напатки относно служителите на БП! Клиента иска да влезе и на секундата да бъде обслужен.Кажете като отидете в магазин или голям хипермаркет така ли роптаете срещу касиерите?Това,че вие сте дошли в последните минути преди да ви изключат тока ,или че ви остава половин час до работа и някой трябва веднага да ви оближи ли? Защото не сте вие от другата страна на гишето, затова говорите така!А що се отнася до пратките ви,с тези общи кутии по блоковете и,че не си отваряте кутиите няма как да ви информираме след като не сме ви намерили в момента освен с известие.Да не говорим как ни посрещате когато писмото е от някоя институция като ,че ли ние сме виновни че ви търсят за глоби и кредити и тръшкате вратите под носа ни!Уважавайте труда на другите, защото когато не е до вас е лесно!Няма друга куриерска фирма, която се изпълнява съвестно задълженията!Виждам как колеги от други фирми хвърлят писмата от други блокове без да погледнат за къде са,така че...

Искам да изкажа крайно негативното си мнение спрямо услугите на пощите - 2 месеца чаках една пратка от Китай и накрая като отидох да я взема се оказа, че са я върнали обратно в Китай!!! ЩО ЗА МАЛОУМНИ КРЕТЕНИ РАБОТЯТ В ТЕЗИ ПОЩИ??? ТАЗИ БАБИЧКА, КОЯТО РАБОТИ ТАМ ВСЕКИ ПЪТ ТЪРСИ БУКВАЛНО ПО ПОЛОВИН ЧАС ВСЯКО НЕЩО И НЕ ГО НАМИРА. Предния път след голямо търсене се оказа, че е пред нея през цялото време пратката ми. А този път не само, че не са ми донесли пратката и не са ме уведомили да отида да я взема, ами и са я пратили обратно, защото "не можело да седи повече от 20 дена". Стойте далеч от тези хора, не използвайте услугите на български пощи, тея са по-зле и от китайските пощи, там поне ги бавят, но всичко пристига.

Slujıtel na bılgarskı postı v selo Pravda obs.Dulovo obl.Sılıstra vınagı zakısnqva za rabota v rabotno vreme ne moje da q namerıs na mqstoto sı za vtorı pıt me sglobqvat zaradı neq che ne e nosıl pısmata na vreme tezı nekıdırnıtsı kato neq trqbva da se peoverqvat az ne moga vsekı pıt zaradı neq da plastam

Не знам защо не сте доволни от БГ пощи. Използвам ги поне 10 пъти в месеца и служителите винаги се отнасят много добре с мен. Налагало ми се е да чакам най-много 10 минути на гише, за да изпратя нещо. Винаги ме обслужват на време и никога не ми се е случвало да попадна на "кисел" служител на пощите, а съм изпращал пратки от няколко клона в Русе - международни пратки и вътрешни. Цените наистина са доста по-ниски от други фирми, занимаващи се със същата дейност.
Доволен съм от услугите на БГ Пощи!

Аз съм редовен клиент, по неволя. Удобното на пощите е, че са достъпни (има ги навсякъде) и са евтини в някои отношения... Но обслужването е под всякаква критика!!! Някакви супер кисели лелки в менопауза ги сложили да обслужват клиенти... Не можеш да ги попиташ нищо или ти отговарят сопнато, или те гледат накриво. Обслужването е изключително бавно, ако ти се налага да ползваш "услугите" им, трябва да се въоражиш с голямо търпение и толеранс. Чакаш ги по 10-20 мин да се наговорят с някоя позната..ама те не са там, за да работят, а да си почиват. ИСКАМ ДА КАЖА, ЧЕ НИКОЙ НЕ КАРА НИКОГО ДА РАБОТИ НА СИЛА. Има хора, които получават много по-малко и работят къде, къде по-усилено

Някой да знае къде мога да пратя CV за работа , тъй като в jobs няма обяви

некадърници и мафия,имаш,имаш вуйчо владика има работа

работя в пощенска станция в която средна възраст е 50 години а и не очаквам друго при това заплащане .Водим се 1 категория поща тоест по големи заплати .Получаваме от 410 най малката до 480 най голямата.Еми не е нормално при средна заплата за страната 750 лева според информацията .Затова и повечето въобще не се стараят да се раздават и гледат ден да мине друг да дойде.Напомня ми  като едно време аз ги лъжа че работя те ме лъжат че ми плащат а това води до разруха . ЗА СРАВНЕНИЕ ПРЕЗ ЮЛИ 2008 ГОД ПОЛУЧИХ ЧИСТА ЗАПЛАТА 442,00 ЛЕВА А СЕГА 6 ГОДИНИ ПО КЪСНО 468,00 ЛЕВА ДА ПОДЧЕРТАЯ НЯМАМ НИКАКВИ ЗАЕМИ КРЕДИТИ И ТЕМ ПОДОБНИ  ДА МИ СЕ УДЪРЖАТ.АЗ СЪМ КАТО МИНИМАЛЕН ПЕНСИОНЕР СРЕДНО ПО 4 ЛЕВА НА ГОДИНА УВЕЛИЧЕНИЕ .БЛАГОДАРЯ ЗАПОЧВАМ ДА СЕ СТАРАЯ ОТ ЦЯЛОТО СИ СЪРЦЕ.