Хаят България Кемикъл ООД /img/frontend/nomap.png"

Хаят България Кемикъл ООД

Ако ви се работи на открито нон-стоп по време на виелици,сняг,дъжд или на 40 градуса (или в контейнери в които температурата достига 48-50 градуса през лятото) това е мястото за вас.
Ако обичате двойни дори и тройни работи това е мястото за вас.
Ако ви се опъва докато вашите колеги се почесват това е мястото за вас.
Ако ви се работи нощни смени това е мястото за вас!
Ако обичате да се гаврят с вас това е мястото!!!
Мога да продължавам още но просто не виждам смисъл да си губя времето.
Единствените хубави неща в тази фирма са няколко от колегите и осигуровките.
И само да подчертая че всеки взема различна заплата а уж сме на една и съща позиция.
В началото може и да се държат добре с вас но след няколко месеца много бързо ще разберете че никой не уценява вас и вашият труд.

Фирмата има офис само във Варна и София доколкото знам.

Здравейте. Искам да попитам дали някой има наблюдение върху рботата и заплащането в офис логистиката на фирмата в град Хасково? Благодаря

искам да кандидатства за работа при вас но се носят слухове че фирмата се затваря ...

Фирмата преустановява работа. Вече затвори изцяло собственото си производство. Всички бяха изритани на улицата.л Останаха около 20 души, които ги очаква същата участ. От около година управлението бе поето от човек от Хаят холдинг - Турция, чието некадърно управление доведе нещата до този логичен край. Останаха в далечното минало всички привилегии, които се коментират в старите мнения. Тринайсти заплати отдавна нямаше... а вместо това - забавени заплати.
Постоянна практика е некадърното вмешателствио на Директори от Холдинга в Турция в работата на Хайат България. С турски манталитет управлението на Хайат България няма как да бъде успешно. Сигурност няма, т.е. всеки един момент очаквахме някой да дойде и изведнъж да реши да затвори фирмата, както и се случи и бяха съкратени 90% от работещите във фирмата.

Фирмата ви изглежда заинтригуваща . Желая да работя във вашата фирма.

Каква е заплатата за търговец, за мен тя е от значение, защото прочетох много суперлативи по отношение на работата във фирмата
( работя на заплата над 1 000лв, но честно казано екипа и ръководството не си допаднахме, а и политиката по отношение на служителите не ми допада)
Благодаря предварително :)

Някой имали информация за заплащането и условията в отдел счетоводство? В момента има обява и мисля дали да кандидатствам Който е запознат моля да ми отговори.

Фирмата се пише "Хайат България Кемикъл" ООД, колкото и да изглежда граматически неиздържано. То е част от Hayat Holding - Турция, който притежава почти 100% от неговия дял.
Условията са наистина много добри. Най-големия минус е местоположението му. Намира се в Западна промишлена зона, и то доста на майната си в нея. Но предприятието осигурява безплатен транспорт и храна. Храната е вкусна, има разнообразие и порциите са големи.
Това за бонусите е вярно, както и за това, че осигуряват служителите си на колкото взимат. Средната работна заплата е 600-700 лв., и зависи от позицията, която се заема. За работниците в производството е сравнително по-ниска, но пак е добра за българските стандарти.
Работя за тях вече близо година и съм доволен от работата си. Разбира се винаги може повече.
Моите наблюдения показват, че се приемат и хора с връзки, но примерно аз бях одобрен след като кандидатствах в джобс.бг

Фирмата е коректна към работниците - заплатите се изплащат ВИНАГИ точно и без закъснение. Осигуряване върху пълното възнаграждение, което е доста високо... Имат и допълнителна бонусна система за тези в търговската сфера, но и изискванията към тях са такива. Почивни дни са събота и неделя и всички официални български празници, т.е. спазват законовите разпоредби. Получават парични бонуси за някои турски празници и редовно тринайста заплата в края на годината. Хранят ги безплатно всеки ден. Информацията ми е от човек, работещ във високите нива на фирмата.