Флай ООД /img/frontend/nomap.png"

Невероятно доволен съм от екипът на фирмата а Г- Тодоров даже не може правилно да пише камо ли да работи с такива хора.

Фирмата е много добра и всеки, който прояви старание и търпение , ще получи шанс за развитие. Работодателят е коректен. Има добра среда от млади хора. Приятно е за работа и аз лично ходя с удоволствие на работа.

Така си е шефката е много некоректна кам слижителите си и заплаштането е много малко  за работата която се върши.

Работя във фирма "Флай" ООД от две години. Изключително съм доволна и отношението на работодателя, атмосферата на работа в офиса и всички други условия. Гордея се, че съм част от този колектив. Факт е, че разполагаме с дългогодишни партньори и много доволни клиенти, които се връщат при нас при необходимост или ни препоръчват. На този господин, никому известен, мога само да кажа, че фирмата продължава да расте и да се развива и аз съм свидетел, че за тези две години, няма напуснал служител, върнат проект или недоволен клиент. По мое мнение, за да изкаже г-н Тодоров такова отношение към "Флай" и работодателя й, той най-вероятно не е можел да се справя със задълженията си, което е лично негов пропуск, липса на професионализъм и умения, за поетата от него длъжност.

Работил съм във фирмата. Работодателката е много некоректна. Внимавайте какво се договаряте и какво подписвате. В един момент решава, че много ви е дала и започва да се отмята от думите си. Надува се. Не обича да общува със служителите и човек се чуди какво става и къде е сбъркал. Не ви препоръчвам да работите там !