Мьомакс България /img/frontend/nomap.png"

Мьомакс България

Нищо, карай. Важното е, че Николай Ганев знае 2 и 200, той пак ще е на Манго феста.

Поредната месомелачка за хора... обещават ти над 1000 лв. после взимаш 400, защо, ами защото така ти пише в договора-мин. работна заплата... съди ги ако можеш.Ама иначе те спукват от работа,забранено ти е да сядаш, само тичаш след клиенти,ако мангалите и селяндурите, който пазаруват от там,могат да се нарекат клиенти. Иди им обяснявай какво е ПДЧ и фурнир....И ако искаш да напуснеш ...не може, трябва те да го решат не ти...Хора ако уважавате себе си, не се съгласявайте да ви осигуряват на мин. работна заплата,колкото и пари да ви обещават.!

Искам да попитам, понеже последните споменати размери на заплата са отпреди доста време, дали има промяна. Причината е, че се колебая дали да започна работа там.

Здравейте! Скоро имаше промоции в мобо Бургас. Няколко пъти влязох в магазина с цел да разгледам, след като почти половината продавач консултанти се изредиха накрая дойде едно момиче на име Гергана запомних я защото внучката ми се казва така. Толкова любезна и мила че за момент забравих че въобще се намирам в магазин. След като ме разведе из половиния магазин и ми обясни всичко което ме интересува, ме заинтригува толкова много че си купих спално обзавеждане! До сега толкова пари за матрак не бях давала но е страхотен,удобен и спя с удоволствие! Много се радвам че все още съществуват такива хора като нея! Личи си че харесва работата си, пожелавам й успехи дано има кой да я оцени!
От една доволна пенсионерка!

Че Ангел си е бек - това е ясно, дори и на Мариан. Но в тандем с другия бек - Ганев, резултатът от мача е ясен.
Тези хубавци трябва да минават елементарни езикови тестове, за да станат ръководители. Само със заучени фрази от телевизията не става. Трябва си и грамотност.
Ганев не умее да провери дори оборота на консултантите. За какъв ръководител говорим тогава, за какви пет лева?!
Ангел си има мания. Да подрежда малките стоки. Явно в предишните магазини е играл ляв бек.
Вече не е достатъчно лятото да се надяваш да вземеш 1000 лева. Трябва и коректно отношение. А тези определено го нямат. Такива неща се изграждат в училище, а на тях този период не им е от любимите.

Ако сте отчаяни Не започвайте работа в магазините на МОББО.Конкретизирам гр.Бургас с управител Ангел Юруков-управител на МОБОО.Това е селско момче,което е решило да изчисти опетненото си ренуме,като се доказва на собственика с отрязването на бонуси и заплати на служителите на магазина.Интересно е как до сега,никой не го е проверил на база какви казуси той си позволява това всеки месец.И покорно всички служители си мълчат.Ангел Юруков е работил в МЕТРО и са го изгонили от там за кражби,същото си е позволил и в STRAND(бивш търговски център).Как с такъв имидж се застава на пост -управител?Същото лице създава клюки и интриги между персонала и разбира се като управител всички приемат казаното от него за вярно.
Магазин МОББО е поверен на личност,която явно е покровителствана от някой,защото такива лица ощетяват и буквално се подиграват в онези,които изпълняват поетите си задължения.
Видимо цялото ръководство поощрява поведението на г-н Юруков.
Трудовия договор е така сътворен,че да бъде изцяло в полза на собственика и всички загуби да бъдат за сметка на служителя.
Ако сте в крайност и си търсите работа МОЛЯ ,не започвайте работа в МОББО -Бургас,доверете се на мнението ми,ще бъдете излъгани,ще бъдете унижени. Това е капан за търсещи хора работа.От там не се излиза лесно и най-вече с празен джоб.

Таргет - 75000, като заплатата се оформя от умножението на оборота с 0.6%. Или, поне би трябвало да е така ...
Ако сте от Пазарджик - няма да имате проблеми с работата в магазина. Изглежда там има специални условия, предразполагащи, да го кажем, към по-фриволно отношение към всичко, дори и към задълженията ви, справка - управителят в Бургас, който е симпатичен в своето незнание на нещата, свързани с работния процес.
Изчисляването на заплатите в Моббо е нещо, което нито един не е успял да си обясни. Лятото се изкарват, дори и 1000 лв., но идва зимата, което предполага, повече кавги между колегите за клиенти и т.н.
Салонните управители са функция на управителя на магазина, а те съответно - на мениджъра. Като тръгнем от Н.Г., който изумява със своята непринуденост, която някои други биха сметнали за простоватост, преминем през бивши жандарми, футболисти от В група и стигнем до сервитьори и обикновени мошеници, продаващи бензин пред магазина, всичко това създава голям колорит на Моббо. Ако се съгласни да приемете предизвикателството, трябва да знаете, че подобни неща могат само да ви бъдат от полза. Опитайте - заслужава си!

Някой може ли да каже нещо по-конкретно за магазина в Бургас, интересува ме позицията продавач консултант, какъв е управителя, коректен работодател ли са, заплащането, естеството на работа.

Кандидатствах за работа в Моббо Бургас, обадиха ми се, че съм одобрен (след проведени две срещи-интервю) и ми предполажиха да започна работа като продавач-консултант. Имам известни колебания, някой който е работил за тях да каже дали си заслужава. И по-конкретно как се държи управителя, лоялен работодател ли са, таргетите достижими ли са?
От проведеното интервю разбрах, че стартовата заплата през първия месец е 550 лева бруто, чисто 430. Период, в който според тях новия служител ще се обучава (попивайки от другите колеги) и ще навлиза в работния процес. Втория месец заплатата се качва с 150 лева, нето 509 лева. След третия месец заплатата не може да падне под 515 лева, отделно таргет.
До тук добре, но дали е така, защото в предишен коментар прочетох, че през първите два месеца лицата се самоосигуряват. И от разговора проведенен с тях долових някаква такава уловка.
За естеството на работа - активна продажба, отделно помагаш в монтажа и пренасянето на мебелите.
Работно време на магазина - от 10 до 20 часа, график 4/2, работа на смени според изготвен месечен график.

Странно, от две години няма нито един коментар, за нито един магазин от веригата, а сега какво стана?!
Ще ви кажа: Шефовете от централата заловиха един от най-старите консултанти, че краде от фирмата и естествено го уволниха. Даже мисля, че с него изгоря още един, който му е помагал. И така .... коментарите по форумите започнаха, колегата има много свободно време като безработен и се чуди какви интриги да заплете. Срамота, уж се имаше за много интелЕгентен и за голям професионалист, ама на .... намери си майстора!!!
Ето какви са реалните условия на работа, според мен:
Натоварване - Да има натоварване, ама то затова се казва "работа", иначе щеше да е "почивна станция" :) Има отговорности, има много клиенти и много различни ситуации и това е интересното.
Заплащане - Аз съм много доволен, млад съм, получавам повече пари от майка ми, която има над 20 години трудов стаж.
Колеги - Супер, само млади хора сме и без старите "професионалисти" си работим много добре.
Фирма - Коректно получавам всяка стотинка в точния ден. Осигурен съм, имам си почивката и отпуската.
Това е от мен, дано съм успял да съм полезен.