Секюрити Холдинг АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Триадица, Квартал Стрелбище", бл. 91, партер"&markers=София,Район р-н Триадица, Квартал Стрелбище", бл. 91, партер"

Секюрити Холдинг АД

Към прословутия "Боби", чието свободно време очевидно минава в писане на мнения по форума:
      Очевидно е имало причини, поради които и аз и ти сме бивши служители на фирмата. Не мисля, че имаш достатъчно лични и професионални компетенции, за да изказваш мнение дали служителите в ОЦ стават или не. Ти и  някои твой колеги от сота понятие си нямате от работа в Центъра и от това с какво се занимават те. Искам да осведомя и теб и други такива които мислите, че работата на операторите е само да четат сигнали на патрулите, че се занимават и правят такива неща, който ти специално не си и чувал през живота си. На последно място имам "УДОВОЛСТВИЕТО" да те помня като сотаджия, за да ти кажа че наистина мястото ти не беше в тази фирма.Започни да работиш върху себе си, вместо да коментираш хора и фирма, които евдали вече помнят нещо за теб.

за другото до някаде съм сагласен одц за нищо не стават не могат да разчетат един сигнал.ама бонбона си ги пази и все ап са виновни
а за колите беше краино време да ги смени тошо фокусите са големи боклуци
на по 50 000 всички хвърлиха саединители нямаше месец някоя да не е в сервиза
а за заплатите да малки са не са на време което е много зле
но защо не отидете всички при красен а чакате на тошо.така е по вероятно да се оправят нещатата.ама 70 процента от мишките нямат смелост да го направят църкат само по колите.
а и в колите има клима и всеки дори и тошо знаре че цяло лято колите не се гасят и никога не е правил проблем

незная защо плюете по Натов.нищо почти не зависи от него,конците ги дърпат от горе не той.колкото и да го люуете моето мнение е че гледа да вдигне сота.но не му дават да се распростира много.за мен се е застъпвал много пъти при катастрофата с 7 цата въпреки че нямах капка вина красен искаше да ме гони.от всички мишки и колеги никои нищо не каза само Тошо застана зад мен.всищки мрънкате ама на събранието с красен гледахте в земята  като мишки нали сегаревете.такаче който си върши работата натов е зад него поне според мен
а относно актовете моят за птп няма ка да го опражи за другите не зая
така че братлета сами си го направеъте тошо да е зад вас

Според мен не е коректно да се пишат неверни и недоказани твърдения във този форум,затова предлагам на който не му се нрави работата тук,просто да си подаде молбата и да напусне,никой не държим на сила.А относно раководството,може и да сте прави за едно-две неща.Съгласен съм че Т.Н. не си върши работата качествено,но не съм съгласен с това че съм некомпетентен.Все пак съ минал през почти всички постове във фирмата и смея да твърдя че опитът ми е незаменим.Като цяло дружеството е стабилна,работата е приятна ,а заплащането задоволително,въпреки че има какво да се желае.

незнам но и при вас има добри момчета преди време ни пазехте вие една вецер имаше инцидент проникване и първият патрул повика подсилка доидоха още две коли наистина за броени минути отцепиха мястот и си личеше че момчетата си вършат работата имаше две момчета боби и дани мисля че бяха и един с опашка маи някъкъв отговорник на смяната е тези тримата наистина ми взеха акъла.
коментара ми може да е само един наистина бяха професионалисти.
дано момчетата са оште в фирмата
такаче не плюите по всичките си колеги има и хора които наистина заслужават уважение

до гн бончев,това което казвате са пулни измислици никои от шефовете не оценява работата на момчетата а тя наистина си я журшат за мизерни пари които дори и не получават на време.много способни момчета се махнаха заради товамно и ние сме си виновни защото на общото събрание с шефовете в бруната
само боби от 5-та и денис говореха за още патрули и за това че с тези 6 коли летим и рискуваме на всяка аларма за да влвзем в норматив
боби лицно изпита коректноста на началниците на гърба си защото докато даваше невероятни жремена беше наи добрия за тях и го даваха за пример напражи катастрофа по негожа жина на алармамглоба
след няколко дни него го удариха без вина  но го свалиха от шофйор което според мен натов много збърка
за него знам це се хвурляше без да му пука в каквато и да е ситуация даже се катери до 6 тия етаж по строително скеле щото одеце то им се привидяло че има някои на покрива.знаех че като съм с него,денис,пафката,или роман имам човек на които да разчитам
но натов успя да ги накара да напуснат повечето
така че гн бонцев ако обичате не ги хвалете боби и пафката работеха невероятно но не си мълчаха
такаче фирмата за бищо не става

нещо никoй не пише в форума

или не са остана ли хора в фирмата или нещата са се оправили,в което се съмнявам де

що се отнася до моето каране братле за ням това не беше важно.наистина ме хвана яд не заради друго а заради това че когато правихме събрание по патрулите се би в гърдите че ако сме на аларма и нещо стане е зад нас и разбрах че както винаги само си говорим

но най се ядосах защото ме свали от шофьор заради катастрофа в която нямах никаква вина.никoй не е застрахован че на него няма да му отнемат предимството.но някои нацалници са по висок орган и от кат това им е проблема на фирмата

имат 6 пструла които покривът невероятен периметър и даже ги гонят за времена което е абсурд

на някои момчета им взеха книжките заради сота нали?

и това с парите последните месеци си беше подигравка с нас,за това напуснах най вече заради бавенето на парите не заради друго бате с киро работехме перфектно.

успех на колегите и дано нещата се оправят

Фирмата си е много добра.
Просто хората трябва да се научат да работят по-добре и да имат търпение да ги оценят. Ако ми опонирате - просто опитайте на друго място. Тук всичко си е на мястото - само покажи, че работиш.
Скоро имах отношение с тях като клиент - европейско качество!
Поздрави на старите колеги!

колеги няма смиисъл да се обиждате тук ,заради тази фирма.Искам да кажа ,че като цяло всички коментари тук са горе-долу истина,е има и малко преувеличения.ДО БОБИ-батенце не се самозалъгвай,Натов никога повече нямаше да те направи шофьор тук и за това се махна!това лично той ми го е казвал...По отношение за парите да-това вече в последните месеци премина границите на нормалното и на нахалството..не стига ,че работиме супер отговорна работа за жълти стотинки ами и не ни ги дават !!!За началниците със лепенките на други фирми също е вярно-явно ги е срам от нашата...Като за начало трябва кадрова промяна и наложително увеличение на патрулите,не може да се пази цяла софия с 6 коли,особено през деня в тези задръствания,и като се развали една да се разкаже играта на всички други!другото което трябва да стане е да се вдигнат парите непременно.суми които отговарят на работата,защото съгласете се ,че ние сме по цял ден в тези коли ,нерви,отделно че летим и гоним времена,ние сме с постоянна опасност за живота,и то не само от колите.Вижте какво става последно време,на бандитите не им пука да стрелят по полицаите ,пък представете си ако се засекат с наш патрул(да не дава господ),не ми се мисли какво ще стане с момчетата..работата и животът ни струват много повече от 500 лв. месечно!!!но наистина има и такива колеги тук,дето най-много реват но като стане нещо се крият като гадни мишоци!нека да сме единни да се съберем да викнем началниците и да кажем какво мислим веднъж завинаги,не само да се обсъждаме по колите а когато трябва да се говори да си траем като женки!наистина истинските мъже самалко в тази фирма.що се отнася до Натов ,той не е лош.замислете се ,че и той е само пионка ,нищо не зависи от него.а от тези отгоре!а и друго само да кажа -за старшите на смяна-седнете си на задниците и слезте от небесата,защото почвате да прекалявате!не сте никакви за да се представяте като какви ли не,и МАРТО няма смисъл от визитки брат(хахаха)!наистина почвате да дразните вече.ЗА ВСИЧКИ ДРУГИ КОЛЕГИ МОГА ДА ИМ ПОЖЕЛАЯ ЗДРАВЕ,ЩАСТИЕ И КЪСМЕТ ПРЕЗ НОВАТА ГОДИНА И ДАНО АКО СМЕ ОЩЕ ТУК НЕЩАТА ДА СЕ ОПРАВЯТ(съмнявам се в което)!И БОГ ДА ГИ ПАЗИ ЗАЩОТО В ТАЯ РАБОТА НАИСТИНА ИМА МНОГО ОПАСНОСТИ.УСПЕХ

да ти кажа не съм напуснал заради това че бях старши на ап.питаи натов да ти каже че щеше да ме върне да карам.
напуснах защо то.
парите се бавеха адски много,а сега разбирам че изобщо вече ги няма.
защото фирмата се напълни с хора които си избиват комплексите
защото почти не остамаха момчета на които да им пука за фирмата и на които мойеш да разчиташ при нещо реално
а и ти си минавал на червено и за малко да те размажат ама нищо не казвам
такаче заради това напуснах пич и ако някога реша да се вурна в бг и да работя в сот гаранция ако има начин пак ще е в секюрити
а нищо не зависи от натов за да го плюете него