Секюрити Холдинг АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Триадица, Квартал Стрелбище", бл. 91, партер"&markers=София,Район р-н Триадица, Квартал Стрелбище", бл. 91, партер"

Секюрити Холдинг АД

Фирмата не е лоша.....само да не държаха едва кретащи и неграмотни старчоци по отговорни позиции...то дедо Жеки шеф на техниците ( едва помни, че трябва да иде на работа), то баба Славка ( може и баба Тонка)-дето като чуе мишка и бяга..откъде да знае, че е част от компютъра..нооооо- женицата шеф на апаратната ,Снежка и Вучков само дето не се бият кой да изпие алкохола в квартала...Имаше и още има свестни и кадърни хора, проблема е, че няма кой да ги ползва, умиране има - отърване няма от тея връзкари!!!!!Тея ще са там до памперс

Кур за секюрити холдинг, най-пропадналата охранителна фирма.

Aбе фантом ли си призрак ли си, поне разпитай малко по добре за какво става дума.щото си в грешка и то голяма
няма нито една нова кола.и имам една катастрофа по моя вина.
и то не размазване а броня фар и калник и носач,С заводски гуми на 2 г.
второ 6 коли покривахме цяла софия.Исега можеш да питаш натов на кой бяха най добрите реакци, 205 аз и Юли и 203 Валката.
Преди да пишеш питаи колко пъти см енаграждавани и колко обекта има спасени заради реакцята, и колко са благодарственните писма.
а ти жалки човече нямаш нито едно.нямаш и награда защото си от така наречените мишки който даваха по 20 мин на паник бутон .
Докато стигнете и на човека му правеха 40 дни панахида.
а втората катастрофа не беше по моя вина и бяхме с ам 7 11 годишен фокус на 340 000 км подсилка само с предни спирачки.защото шефа на транспорта беше зает да се навежда за да го оправи.
и ми отнеха предимството на гм димитров и габровски.
пак заради мишки като вас който не си намериха обекта.
и нйе от дружба трябваше да летим с тази скраб заради вас.
така че точно ти не деи ми обяснява. дето седеше зад колите на паник бутон на лодките .
и другия път си пиши името поне подлизурко.

няма нито една нова кола.и имам една катастрофа по моя вина.
и то не размазване а броня фар и калник и носач,С заводски гуми на 2 г.
Докато стигнете и на човека му правеха 40 дни панахида.
и ми отнеха предимството на гм димитров и габровски.
пак заради мишки като вас който не си намериха обекта.
и нйе от дружба трябваше да летим с тази скраб заради вас.
и другия път си пиши името поне подлизурко.

Не ходете във  тази  фирма

отидох във въпросната фирма на итервю по обява
че набират охрнители отидох на място и ми направи лошо впечетление
че имаше младеж със счупена рука и въпросния господин каза на секретарката съсъ счупена река или не слагаи го на мола че нема хора дои с рука или без рака пак ще съшия олегофрен доиде и моя ред
предложи ми работа на 24 часа да охранямам едно голо поле кето ще се строи къща няма никви уловия 300 лв с 2 меца на зад и ми каза абе дришли като не те устроива защо си дошъл засужваш да ти набия шамарите никои дане ходи там съвен

Това е възможно наи нелояната фирма към своите служители дават когато си поскат заплати не е реално толкова голяма фирма да се подиграват със своите служители

мога ли да знам как се триат мнениата на хората за тази фирма за6то то много отрицателни мнениа са изтрити вклу4ително и моито

виж сега поне си напиши името,не се крии
второ имаше хора с много по добра физика отр мен който не ставаха за нищо,не помня някога да съм предал момчтетата от ап.и всеки който е бил на смяна с мен и Юли е разчитал на нас.
а мен не ме интересува какво вършите в ОДЦ.нас на улицата ни интересува да ни дадът сигнала такъв какъвто е защото за паник бутон караш по един начин за аларма по друг.
А иначе мен никои не ме е гонил получих предложение за добри пари и за това напуснах.
и не  еважно каква физика имаш а какво можеш и колко ти стиска.А далй мястото ми е било в фирмата не си ти който казва и тук пак работя същото такаче явно има защо