Секюрити Холдинг АД

Поради настъпила необходимост бях командирован за охрана на обект в града на липите където се сблъсках с проблеми за който дори и не съм си помислял че ги има във фирмата. Там се работи с метода на силата, заплахи и обиди към хората липсата на каквато и да е работна атмосфера. Работи се в несигурност и постоянен стрес за утешният ден без значение са личните качества и как се справяш с работата важно е кой на кой е човек а останалите ще отнасят негативите такива са принципите на работа там. С радост си тръгнах от там с идеята, че това са временни проблеми но явно не е било така към момента нещата не са се променили напротив станали са още по зле. Което ме навежда на мисълта че управата на фирмата не вижда или не се се интересува от проблемите който ще доведат до напускане на качествени кадри. Има доста фирми в града който с радост ще се възползват от вътрешните проблеми и ще вземат обекта да го охраняват те което ще е жалко за хората който имат желанието и потенциала да работят и развиват във фирмата. Тези проблеми ги споделям за да може да вземат адекватни мерки ако не е късно а и ако има желание от управата което ще доведе до по голямо доверие във фирмата и нейното разрастване.

Фирмата не е лоша.....само да не държаха едва кретащи и неграмотни старчоци по отговорни позиции...то дедо Жеки шеф на техниците ( едва помни, че трябва да иде на работа), то баба Славка ( може и баба Тонка)-дето като чуе мишка и бяга..откъде да знае, че е част от компютъра..нооооо- женицата шеф на апаратната ,Снежка и Вучков само дето не се бият кой да изпие алкохола в квартала...Имаше и още има свестни и кадърни хора, проблема е, че няма кой да ги ползва, умиране има - отърване няма от тея връзкари!!!!!Тея ще са там до памперс

Кур за секюрити холдинг, най-пропадналата охранителна фирма.

Aбе фантом ли си призрак ли си, поне разпитай малко по добре за какво става дума.щото си в грешка и то голяма
няма нито една нова кола.и имам една катастрофа по моя вина.
и то не размазване а броня фар и калник и носач,С заводски гуми на 2 г.
второ 6 коли покривахме цяла софия.Исега можеш да питаш натов на кой бяха най добрите реакци, 205 аз и Юли и 203 Валката.
Преди да пишеш питаи колко пъти см енаграждавани и колко обекта има спасени заради реакцята, и колко са благодарственните писма.
а ти жалки човече нямаш нито едно.нямаш и награда защото си от така наречените мишки който даваха по 20 мин на паник бутон .
Докато стигнете и на човека му правеха 40 дни панахида.
а втората катастрофа не беше по моя вина и бяхме с ам 7 11 годишен фокус на 340 000 км подсилка само с предни спирачки.защото шефа на транспорта беше зает да се навежда за да го оправи.
и ми отнеха предимството на гм димитров и габровски.
пак заради мишки като вас който не си намериха обекта.
и нйе от дружба трябваше да летим с тази скраб заради вас.
така че точно ти не деи ми обяснява. дето седеше зад колите на паник бутон на лодките .
и другия път си пиши името поне подлизурко.

няма нито една нова кола.и имам една катастрофа по моя вина.
и то не размазване а броня фар и калник и носач,С заводски гуми на 2 г.
Докато стигнете и на човека му правеха 40 дни панахида.
и ми отнеха предимството на гм димитров и габровски.
пак заради мишки като вас който не си намериха обекта.
и нйе от дружба трябваше да летим с тази скраб заради вас.
и другия път си пиши името поне подлизурко.

Не ходете във  тази  фирма

отидох във въпросната фирма на итервю по обява
че набират охрнители отидох на място и ми направи лошо впечетление
че имаше младеж със счупена рука и въпросния господин каза на секретарката съсъ счупена река или не слагаи го на мола че нема хора дои с рука или без рака пак ще съшия олегофрен доиде и моя ред
предложи ми работа на 24 часа да охранямам едно голо поле кето ще се строи къща няма никви уловия 300 лв с 2 меца на зад и ми каза абе дришли като не те устроива защо си дошъл засужваш да ти набия шамарите никои дане ходи там съвен

Това е възможно наи нелояната фирма към своите служители дават когато си поскат заплати не е реално толкова голяма фирма да се подиграват със своите служители

мога ли да знам как се триат мнениата на хората за тази фирма за6то то много отрицателни мнениа са изтрити вклу4ително и моито