Джусита-Дес ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Надежда, ул.ХАН КУБРАТ, 11&markers=София,Район р-н Надежда, ул.ХАН КУБРАТ, 11

Джусита-Дес ООД

1 точка от 26 мнения

Хора, това не е нормално място, в което може да се работи. На кратко: Няма отношение от шеф към работник. Няма елементарна хигиена на мястото където се работи. С очите си съм виждал ПЛЪХОВЕ и ГУЩЕРИ да се разхождат в помещенията в които се работи. Да не говоря, че техниката с която се работи е все едно от войната. Ще кажеш, че тук времето е спряло и за тях нови технологии няма. Просто са стистнати странни хора с ограничено мислине и манталитет. И тук идва другото. Някои помещения за работа дори се намират в мазето на сградата, която дори е и Къщата за живеене на Шефовете и чаветата им. Явно и в тях има плъхове и са свикнали. Ако там влезе една проверка на ХЕИ ще ге затворят, дори запечатат! Пари за работа няма да получиш, най-много някоя болест от мръсотия да хванеш. Никой не цени трудът ти. Никой не те уважава като човек. Дори синчето на шефа броди там и се прави на шеф, същото и за щерката е отнася. Мама, тате и недораслите нахалници които крещят, и се държат безобразно с персонала само защото фирмата е на майка им и баща им. Това е психофирма-фемили....много хора не се задържат там. Аз лично не издържах много. И много видях, и много чух за това място. Пиша това с цел да предпазя хората, който уважават себе си и желаят да работят на една нормално и хубаво място. Е тук не е това мястот за Вас. Личен опит и сърдечен съвет- Бегаите от тази селска фамилна "фирмичка".

Здравейте, след всичките тези мнения се чудя дали си заслужава човек да си губи времето. Но пък от друга страна гледам че последно мненията са от 2008г. Някой може ли да ми каже как е там в момента? Какво е отношението към служителите? Заплатите на какво ниво са?
Предварително благодаря за инфото!

Tова са най смешните заплати в бранша в София. Шефовете са една възрастна жена и мъж с южняшки акцент, нищо не разбират и непрекъснато изпадат в истерии. Крясъците им понякога са непоносими. Аз не понесох това отношение и напуснах. Не почвайте работа там! Ще съжалявате после.

Бях дизайнер там и за цялото време, което съм работила извънредно получих само усмивки. Да не говорим, че премията ми за Коледа беше фирмена найлонова торбичка с календар на фирмата. За сравнение в сегашната ми фирма, освен извънредните, които ми се заплащат двойно, на края на годината получих премия от една брутна заплата - 2100 лв., в много пъти повече от габровските скръндзи.

Какво да ви кажа, това е най-кофти мастото където съм работил. Първо никога не спазват обещания, а те са доста и все красиви. Малко са дигнали парите чак на 450 лв. (да пукнеш от смях) все още се работи всяка събота, но не се плаща, обаче се води 40 часова седмица. Техниката е на нулево ниво, изобщо не ценят кадрите си и им се подиграват съвсем явно. Повечето им обяви са под др. имена или не пишат фирмата. Но като чуете по телефона Надежда 1, това са те. Не си губете времето и нервите. Ако пък сте свикнали да работите за слава, но с кеф да наблюдавате, какво правите и това няма да стане, защото всичко което излиза е абсолютна пародия на качествен печат. Опитват се да убеждават хората, че там ще научат много неща...Обаче на фона на старите технологии и версии на програмите мога да заявя, че тези неща които \"ще научите\" няма да ви трябва никъде в цивилозованите други фирми.

Отвратително отношение, отвратително работно време (работи се събота, без допълнително заплащане), възможности? Не! Юркането на персоналът е нещо напълно нормално. По-мазно ...... от шефът няма. Ако има работа ще те извика в неделя и само ще ти се усмихне после. Не ходете там, личен съвет.

Za rabota v izvun rabotno vreme poluchavash parche triugulna pitza i bonbon plus blagodaria. nedelia ne se raboti,a prez sedmitzata minimum po 10 chasa na den pri dogovoreni 8.malko li vi e?Gabrovo si okazva golyamo vlianie.Razchitat na entusiazirani hora ot provintziata i na takiva ot kv. Orlandovtzi i Nadejda 10 deto vremenno niamat rabota i se podigravat na horata v nujda.

Ако обичате да сте унижавани, неоценени, да нямате свободно време и да работите за този дето духа... това е идеалната работа за вас!!!

Има много, много, много работа....за пари не питайте; за почивка също,а това за миризмите си е абсолютно вярно; не си струва да биеш пътя до Надежда за този разкош - аз издържах 8 месеца - просто готините ми колеги напуснаха и вече не можех да издържам.

"Анонимния" що не кажеш где е кефа да ти мирише на пържени филийки и корселин в събота сутрин на работното място, при положение даже че не ти се плаща да си там по това време ... или може би е кеф да си дизайнер там и да пренасяш въглища и да сглобяваш комплекти с карти за игра през ноща за 15 лева ... смешници смешни сте вие...

арееее лъжите си ги оставете за Надежда 1 и Илиянци :)))) клоуни