Рекламна агенция РАЙЦ-2 /img/frontend/nomap.png"

Рекламна агенция РАЙЦ-2

До Ива Петрова. Уважаема, толкова правописни грешки в две изречения рядко се срещат. Изключително трудно ми е да повярвам, че въобще някъде сте работили...А Райц 2 - нямам впечатления от фирмата :)

Райц-2 са фирма с която работя от 11 год. Професионалисти са и работят на ниски цени. Като всяка фирма си имат и "черни овце". Конкретно имаха една служителка, която беше изключително несхватлива.
Боян от Камини Аврора

Никога не съм имал служителка, на име Ива Петрова. Който пожелае може да го провери в счетоводството или социалните служби. Г-да от Б-г работодател, с лощите ви мерки за сигурност вие се включвате в клеветнически кампании.
Йордан Цанов - обикновен работодател

Може да напишете мого суперлативи за РАЙЦ-2, особенно ако сте част от ръководствота на фирмата. Но се замислете, че рано или късно истината ще излезе. Не мого да кажа добра дума за тази фирма за съжаление. Ниското заплащане, минималните усигуровки, грубото отношение, не изплащането на отпоските при напускане на служител под пред тескт, че никога служителя не е заплащал за губите на фирмата и прочие, говори само по себеси. Който се съмнява в думите ми мога да му покажа документи за това. РАЙЦ-2 е една изключително не коректна фирма!!!!

Райц-2 е семейна фирма и работа в нея е като отношенията в едно семейство. Факт е ,че тя е една от първите на българския пазар на повече от 15 год. Собственикът винаги държи на хората и е много рядко уволнявал хора, дори и когато са му нанасяли загуба от грешки. Не удържал пари за причинени загуби. Обикновенно се оплакват хора които са искали повече привилегии отколкото заслужават. Но не ги получават и обикновенно си тръгват сами. Клеветят и доносничат и то с фалшиви имена прости и глупави.

Смятах да работя с тях в бъдеще, но коректността към служителите е критерий за коректност към партньорите.