Мебели Aron /img/frontend/nomap.png"

Мебели Aron

не работете в мебели АРОН.

БЛАГОДАРЯ, ЧЕ ВИ ИМА. САМО ЕДНО НЕ МОГА ДА РАЗБЕРА, ЗАЩО В СИЛИСТРА НЕ МОГА ДА НАМЕРЯ ВАША ПРОДУКЦИЯ??? ЗА ДА СИ ЗАКУПЯ ОТ ВАШИТЕ МЕБЕЛИ СЕ НАЛОЖИ ДА ХОДЯ ДО ВАРНА. ДОВОЛНА СЪМ И ПАК ЩЕ ПОЛЗВАМ ВАШАТА ФИРМА, НО ПОМИСЛЕТЕ И ЗА НАЙ-СЕВЕРНИЯ СЕВЕР-СИЛИСТРА

Искам да отговоря по повод на всички нападки написани за фирмата. Аз също съм клиент и съм закупила много мебели от тази фирма и съм напълно доволна откъм качество и обслужване. Служителите са усмихнати в шоурумовете. Много неща куцат като цяло в държавата ни и за това сме си виновни ние живеещите тук. Не е необходимо да си изкарваме всичко негативно от един стол или маса (ако ме разбирате правилно) върху служителите!
Служителите от центарлния офис също за стахотни професионалисти и винаги в готовност за съдействие при възникнали нередности!

Бях клиент,повече няма да стъпя.След като взеха парите,изхабих сумати нерви  в продължение на 4 месеца докато си получа поръчката.Супер некоректни,неадекватни и арогантни.Има свестни служители но са на ниски позиции.А "управителката" на Арон София-Люлин...лелеее....Господа Директори,как и с какъв конкурс си избирате ръководните кадри,че да го забранят със закон.

Изказвам мнението си като клиент не като служител. Отправям остри критики към управителя на магазина в Люлин. Изключително арогантно поведение от страна на служителите. Липса на всякаква компетентност относно цени на мебели и промоция на същите. Налагаше се сам да ги ориентирам къде в интернет са публикувани промоциите и актуалните цени. Безобразие!

В тази фирма се подиграват с хората. Не случайно има такова текучество на персонал и техните обяви, че търсят служители са дежурни в jobs.bg

Напълно съм съгласна с предходното мнение.Само ще допълня, че при напускане не ти изплащат последната заплата.Съветвам ви, да прескачате техните обяви за работа.

Работната среда във фирмата е под всякаква критика, лицемерие, злоба, фалш, простотия, неадекватно и некомпетентно поведение от страна на офиса.
„Съмнително” издигнали се ръководни „личности” без необходимите знания и умения се опитват да създават организация. Речултатът е комичен.
Непрекъснато променят договорените отношения на труд, които не са в полза на персонала.
Фирмата не цени качествените кадри – колкото по- тъп толкова по- добре.
Ако сте със "здрави нерви"(дебилни), безхарактерни, неспособни, интриганти, умеете да се подмазвате, да пренебрегвате себе си, не сте амбициозни и т.н., това е фирмата за Вас!

за толкова години работа във фирмата не съм видяла лошо отношение от страна на управляващите я. но забележки и критики можем да отправяме повсяко време. нещата не винаги са като цвете но и цветята меришат лошо понякога

Admin(Става въпрос за Ямбол):
nekolegialnost i prekaleno mnogo intrigi