ЮПИТЕР МЕТАЛ ООД - ЮПИТЕР 05 ООД /img/frontend/nomap.png"

ЮПИТЕР МЕТАЛ ООД - ЮПИТЕР 05 ООД

В момента как са нещата във фирмата? Постоянно търсят хора за различни позиции,а някои се повтарят и явно условията са същите от коментарите от 2009 година.В момента има ли промяна или същото и затова има такова текущество?

Моля, някой би ли казал защо за пореден път откакто е открит хотела, търсят сътрудник маркетинг? Не се сработват с шефа, с прекият ръководител хората или фирмата не е коректна в отношенията си, защо?

Аз съм бивш служител - бях назначена към хотел Персенк. Търсих си дългосрочна работа. И така  - предложиха ми работата и започнах с голямо желание. Когато бях на почивка през лятото изведнъж разбрах случайно, че са пуснали обява за моето място, без разбира се аз да знам, поне за да се подготвя психически. Една приятелка ми се обади, че търсели счетоводител, тя кандидатствала, аз разбира се много се зарадвах, че евентуално ще бъдем колежки, без да знам че става въпрос за моето работно място. После изведнъж са се отказали да ме уволняват. Но няма да ви казвам под какъв стрес се намирах в момента. Това определено повлия и на работата ми. Без никакво предупреждение, разбира се, ме съкратиха месец по-късно. Както и по принцип правят в тази фирма - от днес за утре ти казват, че си без равота.
На този, който беше питал за ръководната служба в хотела, ще му пожелая да се задържи по-дълго на работа. За сведение от началото на хотела - тоест от април - смениха 4 ръководители на отдел хранене. Може бройката и да е нарастнала.
На желаещите да започват работа - мога да пожелая успех. А за мен мога да кажа, че се радвам че стана така. Не си представям да работя по този начин

как са нещата в хотела, ще бъда на висока позиция,моля за подробности.ако оставите скайп и телефон ще се свържа с вас. скайп ми е нванко1979 изписано на кирилица че тука не дава да го изпиша.благодаря

може и да не получаваме много високи заплати, но поне грижите и уважението на преките ни ръководители си заслужава

Заплащането е гори долу добре, дават се купони за храна, които обаче се удържат от заплатите. Нервите в тази фирма са страшно много.
Сигурност нямаш въобще. Днес си там, след 15 минути са ти подготвили документите и си тръгваш без никой да те предупреди.
Шуро-баджанащината във фирмата е на почит !

Фирмата не осигурява работниците си върху договорената сума на работната заплата.
Не се осигуряват безопасни условия на труд. Не се дават достатъчно лични предпазни средства. Няма осигурено хранене, а се отдържат от заплатите на работниците пари за ваучери за храна. Задължително се отдържат пари за доброволно здравно осигуряване. Само роднини и близки приятели могат на са добре в тази фирма, нищо че може да не разбират и да ги мързи.

Споделете някаква информация.. по-точно за тази позиция - http://jobs.bg/f475074
Описание и
Изисквания Фирма "Юпитер Метал" ООД - компания, занимаваща се с изработка и монтаж на метални конструкции търси да назначи :

Изисквания:

-Висше образование, по възможност в стоителството
- Компютърни умения
- Добро познаване на AUTOCAD
- Умение за работа в екип
- Комуникативност
- Шофьорска книжка
- Владеенето на ангийски език е предимство

Компанията предлага:

- трудов договор и осигуровки
- Много добри условия
- Работа в млад и динамичен колектив
- Служебен транспорт
Категория Производство
Тип Работа Пълен Работен Ден,
Постоянна
Ниво Експертен персонал без ръководни функции
Населено Място Пловдив / Област Пловдив / България
Дата 09.03.2009

Макар че всякаква информация би била от полза. :)