Бар Сигет /img/frontend/nomap.png"

Бар Сигет

Работих кратко около два месеца в бар Сигет, след това заминах за чужбина и напуснах. За тези два месеца останах доволен! Приятно, уютно и весело местенце. Нямал съм проблеми с шефа или персонала. А когато си барман собственото ти старание, усмивка и импровизация се възнаграждават.

За всички, които се излъжат да повярват на Евгени, горко ви.Бягайте докато можете.Отначало всичко е розово, парите, които обещава чудесни, отношението добро.Но още първият месец ще усетите как задълженията ви се увеличават с главоломна скорост, а заплатата е половината от уговорената, тоест вземате около 350лв., като ви се обяснява, че е така, тъй като първият месец е пробен.Но нищо, вие си казвате, че един месец с малко пари не е нещо страшно, пък и какво толкова, малко повече сте работили.На вторият месец вече вършите и 90% от задълженията на колегите, заедно с вашите, отношението отдавна не е същото нормално отношение, и като капак на всичко, след месец, в който сте били на ръба на нервната криза, успокоявайки се с някаква заплата, откривате, че вместо 700лв., вземате 400лв.Без обяснение, без нищо, вземай, и толкова.Така че, ако искате да работите като волове за жълти стотинки, моля заповядайте в бар Сигет.