Алексервиз ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София, Подуяне, Квартал ЛЕВСКИ - Г, бл. 24, вх. Б, ет. 3, ап. 14&markers=София, Подуяне, Квартал ЛЕВСКИ - Г, бл. 24, вх. Б, ет. 3, ап. 14

Алексервиз ЕООД

Не знам как е било преди години, но в момента нещата са много различни от предишното мнение.

По некадърни , необразовани , неграмотни и некомпетентни хора няма и не познавам . Този сервиз освен да ви навреди няма как да ви помогне. Не се правят прегледи , само престояват телефоните и се взимат едни безумно високи такси. Крадът се части , заменят се с други, предлага ви се нещо старо за ново, нямам думи хора, избягвайте да почвате работа там и да им бъдете клиенти ! Това е най-смешният сервиз и са пуснали 100 човека из различни форуми да говорят хубави неща за да привличат клиенти от страната които не ги познават. За заплащане да не говорим - това е лично мнение , не искам никой да товаря с него и не го приемайте за меродавно защото може би съм пристастен но за мен това е ! Алексервиз - НЕ НЕ И НЕЕЕЕЕЕЕ